Mobbing w pracy.

Pytanie z dnia 23 lutego

Mój kierownik jakiś rok temu wprowadził w firmie tzw. spotkania kończące zmianę. Polega to na tym, że jakieś 3 minuty przed zakończeniem zmiany zbiera wszystkich pracowników w jednym miejscu i po kolei pyta czy wykonali oni swoje zadania, a jeśli nie to dlaczego i co w związku z tym zamierzają zrobić, oraz czy zostaną po godzinach aby dokończyć swe zadania. Wszystko na forum publicznym. Czy można to podpiąć pod mobbing?

Dzień dobry, niestety to jest zbyt mało na mobbing - zgodnie z art. 96 (3) kodeksu pracy zachowanie przełożonego musi cechować się czymś więcej, proszę spojrzeć w ten przepis. Adw. Elżbieta Walczak

Odpowiedź nr 1 z dnia 27 lutego 2024 00:51 Zmodyfikowano dnia: 27 lutego 2024 00:51 Obejrzało: 25 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.