Pytanie z dnia 28 grudnia 2016

Miesiąc temu zatrzymala mnie policja wydmuchałem 0,68 czyli ok 1,5 promilaodebrałem auto z parkingu i jezdziłem dalej po tygodniu znowu kontrola alkomat ale nic nie piłem wiec zero zero byli zawiedzeni wiec powiedzieli ze jestem nacpany i wzieli mnie na krew jestem na programie metadonowym i wyszło to w krwi z tego drugiego z pomoca jestem w stanie sie wybronic sprawa jest troche zawiła bo okolo 5lat temu tez mnie zlapali ale wtedy nie mialem jeszcze prawka i mineli ponad5lat od tamtego skazania wiec napisalem o zatarcie skazani a prawko zrobilem pol roku ta sprawa z metatonem wiem ze jest do wygrania chodzi tyko o ta jazde po pijaku zeby mi nie dali zakazu na 3 lata bo nastepna jest10a nie spowodowalem wypadku nie zlamalem przepisow czy podjal by sie pan tej sprawy

Sprawa jest o tyle trudna, że jeżeli w tej konkretnej sytuacji badania alkomatem nie dałoby się podważyć, to zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres trzech lat jest okresem minimalnym jako kara dodatkowa.

Odpowiedź nr 1 z dnia 28 grudnia 2016 10:07:17 Obejrzało: 454 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.