Konkubinat

Pytanie z dnia 04 sierpnia

I jeszcze jedno moje pytanie... Rozeszłem się z konkubiną mając ogromne długi. W miedzyczasie gdy mieszkaliśmy razem (byłem traktowany m.in w taki sposób że nie mogłem w domu zapalać światła , pranie robiłem w misce a myłem się tylko w pracy-bo jak to stwierdziła ona płaci rachunki) jeździła do moich rodziców (tato 67 lat inwalida 3 grupy oraz mama 72 lata) i pożyczała pieniądze mówiąc im - żeby Tomek się nie dowiedział. A moi rodzice dawali pożyczki które nigdy nie zostały zwrócone (bo myśleli że mojemu synowi pomagają) dawali zawsze tyle ile chciała. Po kilkaset złotych nawet jednorazowo. Dla mnie to jest wyłudzanie i czerpanie kożyści kosztem starszych ludzi a jak z punktu prawnego to wygląda? Co robić i jak odzyskać te pieniądze?

Szanowny Panie, przede wszystkim to Pana rodzice powinni podjąć działania związane z odzyskaniem długu. Kwestia najważniejsza, to jak udowodnić Pana twierdzenia, od tego bowiem będzie zależeć powodzenie sprawy. z wyrazami szacunku, adw. Marek Jaroch

Odpowiedź nr 1 z dnia 4 sierpnia 2022 21:00 Zmodyfikowano dnia: 4 sierpnia 2022 21:00 Obejrzało: 23 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.