jak zamienić spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu w odrębną własność

Pytanie z dnia 26 grudnia 2018

Chciałbym zamienić spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu w odrębną własność w 2019 roku
Czy jest to możliwe i czy założę KW ?

Jak najbardziej jest to możliwe. Kwestię tę reguluje art. 12 ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych.

Odpowiedź nr 1 z dnia 27 grudnia 2018 09:25:53 Zmodyfikowano dnia: 27 grudnia 2018 09:25:53 Obejrzało: 32 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.