Egzekucja komornicza za niezapłacony mandat.

Pytanie z dnia 28 listopada 2023

Witam
Mialem niezapłacony mandat 150 zł
A skarbówka zajęła kwotę 657zl
Po jednym upomnieniu o wszczęciu egzekucji ,czy można jakoś odzyskać część pieniedzy zwłaszcza że jestem bezrobotny a kara za mandat była 150 zl

Dzień dobry, nie widzę podstaw do odzyskania pieniędzy - zapewne zostały naliczone odsetki i jakieś inne koszty, które uzasadniają zajęcie. Adw. Elżbieta Walczak

Odpowiedź nr 1 z dnia 29 listopada 2023 15:57 Zmodyfikowano dnia: 29 listopada 2023 15:57 Obejrzało: 274 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Kwota zajęcia może wynikać z kosztów egzekucji ani innych należności. Można złożyć wniosek o umorzenie kosztów.

Odpowiedź nr 2 z dnia 30 listopada 2023 20:36 Zmodyfikowano dnia: 30 listopada 2023 20:36

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.