Pytanie z dnia 22 września

Dzień dobry pracuje jako urzędniczka konkretnie w Urzędzie Pracy. Chciałabym podjąć dodatkowa pracę jako asystent osoby niepełnosprawnej - praca ok. 30 h miesiącznie. Czy musz emiec zgodę swojego przełożonego by dorobić?? Dziekuje

Dzień dobry. Tak, obowiązek ten wynika z art. 19 ustawy o pracownikach urzędów państwowych. Pozdrawiam. Adw. Tomasz R. Weigt, tel. 601-225-208

Odpowiedź nr 1 z dnia 23 września 2022 14:31 Zmodyfikowano dnia: 23 września 2022 14:31 Obejrzało: 9 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.