Pytanie z dnia 22 września

Dzień dobry.

Mam nadzieję, że będą państwo w stanie mi pomóc.

Jestem na etapie tworzenia aplikacji mobilnej, która będzie się opierała na zwykłym typowaniu meczy piłkarskich, bez możliwośći obstawiania zakładów na pieniądze. Będzie to zwykła aplikacja w której gracze z całej Polski bedą uczestniczyć w lidze typera w której będą zdobywać punkty za zgadnięcie wyniku meczy i bedzie prowadzona tabela ligowa typera. Jedyne co, bedziemy chcieli wynagrodzić w jakiś sposób zwycięzce ligi.

Moje pytanie brzmi, czy potrzebuje na takie działanie jakiegoś pozwolenia z ministerstwa finansów, czy innego ministerstwa?

Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam

Dzień dobry, niestety, ale wobec rozbieżności w postrzeganiu elementu losowości, tego typu aplikacja może zostać uznana jako taka, które nosi znamiona zakładów wzajemnych. Moją propozycją jest wystosowanie odpowiedniego zapytania do Ministerstwa Finansów z zapytaniem odnośnie pomysłu na aplikację. Zapytanie takie dopuszczalne jest przez ustawę o rach hazardowych. W razie potrzeby, zapraszam do kontaktu na mój adres email: adwokat@kancelaria-guzinski.pl Z poważaniem, adw. Wojciech Guziński

Odpowiedź nr 1 z dnia 23 września 2022 11:31 Zmodyfikowano dnia: 23 września 2022 11:31 Obejrzało: 14 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.