Radca prawny Hanna Paluszkiewicz, Poznań
PREMIUM

Ocena

5,0
Dodaj opinię

Hanna PaluszkiewiczRadca prawny

Kancelaria Radcy Prawnego Profesor dr hab.Hanna Paluszkiewicz
Odpowiada w ciągu 4 godzin
ul. Poznańska 62/6, 60-853 Poznań
ul. Staszica 14/51, 62-300 Września

Filia Kancelarii: Września, ul. Staszica 14/51 Kancelaria Radcy Prawnego prof. nadzw. dr hab. Hanny Paluszkiewicz świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych od ponad 25 lat. Obsługa prawna w ramach Kancelarii świadczona jest w zakresie i na podstawie Ustawy o radcach prawnych. Kancelarię tworzy zespół osób o odpowiednim doświadczeniu oraz wysokich kwalifikacjach zawodowych i etycznych. Wszyscy współpracownicy Kancelarii posiadają wiedzę i doświadczenie pozwalające na wykonywanie czynności zawodowych zgodnie z przepisami prawa, według najlepszej woli i wiedzy oraz z należytą starannością. Efektywność pomocy prawnej świadczonej w ramach Kancelarii zapewnia zarówno bieżący kontakt z praktyką sądową, podatkową, administracyjną, jak i wykorzystywanie opinii i poglądów autorytetów prawnych skupionych w kręgach uniwersyteckich.

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 4 opinie

Rozliczenia

Rozliczanie od sprawy
TAK

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9 - 16
9 - 16
9 - 16
9 - 16
9 - 16

Sprawy przeprowadzone

Mogę pomóc również przy tych sprawach

  • Praca
  • Inne
  • Spadki i testamenty
  • Nieruchomości
  • Zamówienia Publiczne
  • Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja)
  • Sprawy pracownicze (zatrudnienie, zus, wypadki, odszkodowania, przestępstwa, spory zbiorowe)

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo rzeczowy kontakt z pracownikami kancelarii. Byłam na poradzie niezależnie u trzech prawników, bo moja sprawa z zakresu nieruchomości nie jest oczywista i Panie udzieliły mi najbardziej konkretnych odpowiedzi.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Kancelaria prowadziła moją sprawę o rozwód. Spokojnie, merytorycznie i z dużą kulturą. Cieszę się, że trafiłam do kancelarii, bo zapewnili mi wsparcie, którego potrzebowałam. Na rozprawie i w trakcie mediacji, do której mnie namówiły, Panie zawsze były przygotowane, oddzwaniały, odpowiadały na wszystkie pytanie. Teraz jestem już jakiś czas po rozwodzie i zgłosiłam się po pomoc w innej sprawie- równie skutecznie. Pozdrawiam szczególnie p. Asię i p. Magdę.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Pracownicy kancelarii są bardzo zaangażowani w prowadzoną sprawę. Zawsze dzwonią, tłumaczą, w mojej sprawie przejawiają dużą inicjatywę. Cenię fakt, że to nie ja muszę się o coś dopominać, tylko Panie same działają. Poza tym są po prostu miłe i traktują ludzi serdecznie. Pozdrawiam.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Z usług kancelarii skorzystałam kilka tygodni temu, w związku ze sprawa rodzinna. Uzyskalam rzetelna porade i pomoc w beznadziejnej,jak mi się wydawało, sytuacji. Do tego wyszłam w lepszej formie psychicznej, bo panie są niezwykle miłe i cieple.

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 4)