Wyszukani prawnicy na mapie:

Zwiń filtry

Filtruj wg nastepujących kryteriów

Sprawy prywatne

Sprawy firmowe

Prawnik Sosnowiec wyniki wyszukiwania: znaleziono 43 oferty

Filtruj wg kryteriów

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk

Stawowa 4 lok. 39, 41-200 Sosnowiec

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 2A/108, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Wygrana sprawa przeciwko gminie o zapłatę czynszu za bezumowne korzystanie z lokalu komunalnego.

Sporządzenie projektu umowy agencyjnej w języku angielskim na potrzeby handlu zagranicznego

Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej o zapłatę zadłużenia z tytułu sprzedanej wierzytelności.

Wygrana sprawa przeciwko najemcy o zapłatę należnego czynszu z lokal wynajęty dla pracowników firmy budowlanej

Sporządzenie projektu ogólnych warunków umowy na potrzeby internetowej platformy B2B

Opiniowanie projektu regulaminu strony internetowej

Omega. Kancelarie prawne

Modrzejowska 20, 41-200 Sosnowiec

  • Usługi wycenione

Porada prawna w sprawie wyroku łacznego.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie możliwości połączenie orzeczonych kar i uzyskanie niższej kary łącznej abyś mógł podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twoich spraw karnych.

49,00 zł wybieram

Porada Prawna: Podwyższenie alimentów na dziecko

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, kiedy można domagać się wyższych alimentów, jakie dokumenty należy przygotować, aby móc ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak obliczyć potrzeby dziecka, jak udokumentować wydatki, jak wyjaśnić możliwości zarobkowe zobowiązanego.

49,00 zł wybieram

Porada prawna: sprzedaż mieszkania przez pośrednika

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie sprzedazy mieszkanai przez pośrednika, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących umowy z pośrednikiem, umowy przedwstępnej i procesu sprzedazy.

49,00 zł wybieram

porada prawna w sprawie błędu medycznego

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie błędu medycznego, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Jesteś ofiarą błędów lekarskich? Został naruszony wobec Ciebie obowiązek zapewnienia lub udzielenia opieki? Otrzymałeś błędne wyniki badań, masz problem w uzyskaniu dokumentacji medycznej lub znajdują się w niej błędy? Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twojej sprawy.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie ustanowienia rozdzielności majątkowej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie ustanowienia rozdzielności majątkowej abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących możliwości porozumienia się w zakresie ustanowienia rozdzielności majątkowej lub przy braku takiego porozumienia oceni, czy konieczne jest wystąpienie na drogę postępowania sądowego.

49,00 zł wybieram

Porada prawa w sprawie podziału majątku wspólnego.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie o podział majatku wspólnego abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących ustalenia składników majatku, rozliczenia nakładów na majątek wspólny z majątków odrębnych oraz wydatków związanych z utrzymaniem składników majątku.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie rozwodowej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twoich kwestii związanych z rozwodem i pomoże Ci rozeznać się w Twojej sytuacji.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie nakazu zapłaty.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, w sytuacji otrzymania nakazu zapłaty lub wezwania do zapłaty abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak działać dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących otrzymanego nakazu zapłaty lub wystąpienia o taki nakaz w celu odzyskania należności od dłużnika.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie karnej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie karnej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twojej sytuacji.

49,00 zł wybieram

Telefoniczna porada prawna

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji.

49,00 zł wybieram

Porada z prawa rodzinnego

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, podczas których omówisz sytuację prawną swojej rodziny, po to abyś mógł podjąć właściwe decyzje. Prawnik odpowie na Twoje pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak małżeństwo, separacja, alimenty lub opieka nad dziećmi.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie zagrożenia karą za zarzucane przestępstwo lub wykroczenie.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie zagrożenia karą za zarzucane przestępstwo lub wykroczenie abyś mógł podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i wyjaśni wszelkie wątpliwości w zakresie kwalifikacji prawnej czynu.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawach funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie dotyczącej funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie o zachowek.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie o zachowek abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twojego udziału w spadku.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie mieszkaniowej.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie mieszkaniowej , abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów związanych z Twoją sytuacją mieszkaniową.

49,00 zł wybieram

Porada w sprawie zajęcia komorniczego

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie otrzymania pisma o zajęciu komorniczym, rozpoczętej egzekucji komorniczej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję jak postępować dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak ile może zabrać komornik z Twojego wynagrodzenia, co zrobić w przypadku blokady konta bankowego, zablokowania części wynagrodzenia przez komornika, rozpoczętej egzekucji.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawach dotyczących cudzoziemców i wiz

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie Twojego pobytu w Polsce, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących prawa do przebywania na terenie Polski i spraw związanych z prawem cudzoziemca w Polsce.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie o eksmisję z lokalu.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie o eksmisję z lokalu abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących otrzymanego pisma o eksmisji, postepowania o eksmisję, powie jak wystąpić o lokal socjalny dla osób wskazanych w pozwie o eksmisję, rozważy z Tobą tez opcje jak postąpić, jeśli jesteś wynajmującym lokalu a najemca zalega z zapłatą czynszu.

49,00 zł wybieram

Porada Prawna: Biznes

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie prowadzenia własnej działalności abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących rozpoczęcia prowadzenia działalności, nowego pomysłu, jego ochrony, sprawy zatrudnienia pracownika.

49,00 zł wybieram

Porada prawna: Wypadek drogowy

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie wypadku drogowego, samochodowego, motoyklowego, z udziałem pieszych i rowerzystów abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twojej sprawy.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie spadku

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie spadkowej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak nabycie spadku, odrzucenie spadku, podział i zrzeczenie się spadku czy zachowek.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie przedawnienia zadłużenia

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie przedawnienia zadłużenia, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak przedawnienie zobowiązania.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie niezgodności towaru z umową

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie rękojmi, gwarancji lub niezgodności towaru z umową abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących sytuacji, w której zakupiony towar nie spełnia oczekiwań lub posiada wady.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie kontaktów z dzieckiem lub władzy rodzicielskiej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie spraw dziecka, opieki nad nim i kontaktów z dzieckiem abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących kontaktów z dzieckiem oraz władzy rodzicielskiej.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie przeprowadzenia postępowania o stwierdzenie nabycia spadku

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie przeprowadzenia postępowania o stwierdzenie nabycia spadku abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących postępowania o stwierdzenie nabycia spadku, wskaże jakie dokumenty musisz zgromadzić, powie jak ustalić krąg uczestników postępowania.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie pracowniczej.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie pracowniczej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów związanych z prawem pracy. Prawnik poinformuje szczegółowo m.in. o terminach jakie masz na wzniesienie sprawy do sądu, o perspektywach sukcesu sprawy sądowej, o przysługujących Ci roszczeniach.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie o ogłoszenie upadłości konsumenckiej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak czym jest upadłość konsumencka, czy możesz ją ogłosić, jak przygotować się do upadłości konsumenckiej.

49,00 zł wybieram

Porada prawna: w sprawach sprowadzanych z zagranicy samochodów

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawach związanych ze sprowadzonym z zagranicy samochodem abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twojego problemu.

49,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa o poufności

Sprawdzenie umowy o poufności przez prawnika abyś miał pewność, że podpisany dokument zabezpiecza poufność informacji które przekazujesz. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie podpisać umowę.

149,00 zł wybieram

Sporządzenie pisma z reklamacją dla klienta

Jeżeli kupiony towar lub usługa ma wadę, klient może złożyć reklamację, w której określi swoje żądania. Pismo sporządzone przez doświadczonego prawnika pomoże Ci dochodzić swoich praw i zagwarantuje, iż spełnisz wymagania prawne i formalne dotyczące Twojej sytuacji. Prawnik sporządzi dokument, który bedziesz mógł wysłać do podmiotu, do którego zgłaszasz reklamację.

149,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa najmu

Sprawdzenie umowy najmu przez prawnika abyś miał pewność, że podpisany dokument zabezpiecza wynajem mieszkania przez Ciebie i Twoje prawa. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie podpisać umowę.

149,00 zł wybieram

Stworzenie dokumentu wezwania do zapłaty

Prawnik pomoże Ci w stworzeniu dokumentu wezwania do zapłaty, sformułuje właściwe żądanie i obliczy właściwie odsetki, których możesz się domagać. Taki dokument podpsiany przez prawnika niejednokrotnie pozwala rozwiązać problem braku zapłaty od dłużnika.

149,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Regulamin sklepu internetowego.

Sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego przez prawnika abyś miał pewność, że regulamin zabezpiecza Twój sklep. Po tym jak prawnik sprawdzi regulamin, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie rozpocząć sprzedaż w Internecie.

149,00 zł wybieram

Sprawdzenie decyzji ZUS o wysokości przyznanej emerytury

ZUS przysyła Decyzję o wysokości naliczonej emerytury oraz Decyzję o ustaleniu kapitału początkowego na podstawie Twojego Wniosku o emeryturę (druk ZUS Rp-1E) oraz na podstawie Informacji dotyczącej okresów składkowych i nieskładkowych (druk ZUS Rp-6). Powyższe cztery dokumenty musisz przekazać do prawnika , pocztą tradycyjną a najlepiej emailem po zeskanowaniu. Prawnik rozwieje Twoje wątpliwości co do poprawności naliczeń ZUS i jeśli wystąpią - wskaże błędy w tych obliczeniach. Może to być dla Ciebie bardzo korzystne. W przypadku wykrytych niepoprawności w obliczeniach ZUS, trzeba będzie złożyć do ZUS odwołanie.

150,00 zł wybieram

Sprawdzenie umowy pożyczki zawartej z instytucją pozabankową (pożyczki online).

Ta usługa sprawdzenia umowy e-pożyczki jest dla Ciebie, jeśli chcesz taką podpisać i chciałbyś, by prawnik wyjaśnił Ci jej zapisy.

199,00 zł wybieram

Dokonanie wpisu w księgach wieczystych

Aby dokonać wpisu do księgi wieczystej należy do wniosku dołączyć odpowiednie dokumenty stanowiące podstawę wpisu. Dokumentami takimi mogą być orzeczenia sądu, dokumenty stwierdzające dokonanie czynności prawnej: akt notarialny, decyzje administracyjne. Prawnik przygotuje odpowiedni wniosek oraz wypełni go dla Ciebie.

199,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa o pracę

Sprawdzenie umowy o pracę przez prawnika abyś miał pewność, że podpisany dokument zabezpiecza Cię odpowiednio. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie podpisać umowę o pracę.

199,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa z podwykonawcą

Sprawdzenie umowy z podwykonawcą przez prawnika abyś miał pewność, że podpisany dokument jest bezpieczny dla Ciebie i zabezpiecza Cie odpowiednio. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie podpisać umowę.

199,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa developerska

Sprawdzenie umowy z deweloperem abyś miał pewność, że gwarantuje bezpieczne nabycie mieszkania, lokalu lub domu. Przy zakupie mieszkania należy dokładnie sprawdzić treść całej umowy, aby uniknąć w przyszłości wyniszczającej i wieloletniej walki z deweloperem. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie podpisać umowę, wskazać klauzule niedozwolone lub miejsca związane z ryzykiem dla Ciebie.

199,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa biznesowa

Sprawdzenie umowy przez prawnika abyś miał pewność, że podpisany dokument zabezpiecza Twoje prawa i jakie będa Twoje ryzyka i obowiązki. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy bedziesz wiedział jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie ją podpisać.

199,00 zł wybieram

Sprawdzenie umowy pożyczki

Ta usługa sprawdzenia umowy pożyczki jest dla Ciebie, jeśli chcesz taką podpisać i chciałbyś, by prawnik wyjaśnił Ci jej zapisy.

199,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: umowa sprzedaży nieruchomości.

Sprawdzenie przez prawnika umowy sprzedaży abyś miał pewność, że sprzedaż lub kupno mieszkania lub lokalu jest dla Ciebie bezpieczna. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie zawrzeć umowę.

249,00 zł wybieram

Przygotowanie dokumentu: Wezwanie do zapłaty

Twój dłużnik nie oddaje należności? Chcesz zastosować środki, które zmotywują dłużnika do zapłaty? Jeśli rozwiązanie problemu poprzez rozmowę z dłużnikiem nie jest skuteczne czas wysłać oficjalne pismo wzywające dłużnika do zapłaty. Takie działanie i wysłanie pisma z kancelarii może być skuteczne jeśli zostanie napisane i podpisane przez doświadczonego prawnika. Prawnik zadzwoni do Ciebie by omówić szczegóły Twojej sytuacji i przygotuje indywidualne wezwanie do zapłaty.

249,00 zł wybieram

Sporządzenie umowy o pracę

Prawnik pomoże Ci w stworzeniu umowy o pracę, abyś miał pewność, że jesteś chroniony a podpisany dokument zabezpieczy Cię odpowiednio. Prawnik oceni Twoje potrzeby i stworzy spersonalizowaną umowę o pracę, która skutecznie zabezpieczy Twoje sprawy.

249,00 zł wybieram

Odwołanie od decyzji ZUS w sprawie wysokości emerytury

Usługa jest potrzebna, gdy prawnik wcześniej sprawdził i wykrył nieprawidłowości w sposobie naliczenia przez ZUS wysokości emerytury. Prawnik sporządzi i przekaże Tobie pocztą lub emailem gotowe, profesjonalne pismo do Sądu w Twoim imieniu będące odwołaniem od decyzji ZUS. Odwołanie przekażesz do Sądu za pośrednictwem ZUS. (Zanim trafi do Sądu, otrzymasz jeszcze od ZUS stanowisko w sprawie odwołania.)

250,00 zł wybieram

Wypełnienie wniosku do KRS

Przydatne każdej firmie szczególnie wtedy, kiedy chcesz zarejestrować zmiany w zarządzie, zmianę siedziby czy złożenie sprawozdań finansowych lub podwyższenia kapitału spółki. Otrzymasz dokumenty, które będziesz mógł złożyć we właściwym sądzie.

259,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Pozew o rozwód lub odpowiedź na pozew

Prawnik sprawdzi przygotowany przez Ciebie dokument, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i będziesz mieć największe szanse i pewność, że dokument właściwie Cię zabezpiecza. Po tym jak prawnik sprawdzi dokument, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie złozyć dokument w Sądzie.

299,00 zł wybieram

Protokół Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników lub Akcjonariuszy

Decyzje dotyczące funkcjonowania spółki z o. o. zapadają na zgromadzeniach wspólników. Przepisy pozwalają na podjęcie uchwały niekoniecznie podczas zebrania udziałowców, jeżeli wyrażą oni na piśmie zgodę na postanowienia, które mają być podjęte, albo na głosowanie pisemne. Prawnik pomoże Ci napisać protokół i sprawdzi, czy konkretna sprawa dotycząca spółki wymaga podjęcia uchwały.

299,00 zł wybieram

Stała obsługa prawna firmy 3 godziny

Stała obsługa prawna jest przydatna firmom, które nie zatrudniają własnych prawników Usługa zapewnia stały kontakt z prawnikiem m.in:. telefoniczny, e-mail i w razie konieczności także osobisty. Prawnik będzie świadczył obsługę prawną w wymiarze do 3 godzin i zapewni doradztwo prawne we wszystkich aspektach prowadzonego przez Ciebie biznesu.

300,00 zł wybieram

Stworzenie umowy biznesowej

Prawnik pomoże Ci w stworzeniu umowy biznesowej, abyś miał pewność, że Twoja firma jest odpowiednio chroniona od ryzyk. Prawnik oceni Twoje potrzeby biznesowe i stworzy spersonalizowaną umowy, która skutecznie zabezpieczy twoje sprawy.

399,00 zł wybieram

Stała obsługa prawna firmy 5 godzin

Stała obsługa prawna jest przydatna firmom, które nie zatrudniają własnych prawników Usługa zapewnia stały kontakt z prawnikiem m.in:. telefoniczny, e-mail i w razie konieczności także osobisty. Prawnik będzie świadczył obsługę prawną w wymiarze do 5 godzin i zapewni doradztwo prawne we wszystkich aspektach prowadzonego przez Ciebie biznesu.

500,00 zł wybieram

Sprawdzenie kontraktu managerskiego

Jeśli jesteś osobą, której proponuje się przejście na kontrakt menadżerski - ta usługa jest dla Ciebie. Po tym jak prawnik sprawdzi kontrakt, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie podpisać kontraktu managerskiego.

549,00 zł wybieram

Założenie indywidualnej działalności gospodarczej.

Prawnik pomoże Ci rozpocząć działalność biznesową, tak by zaoszczędzić czas i upewnić się, że Twoja firma zacznie działalność zgodnie z prawem. Prawnik stworzy i złoży w odpowiednim urzędzie wszystkie dokumenty potrzebne do rozpoczęcia indywidualnej działalności gospodarczej.

559,00 zł wybieram

Sporządzenie regulaminu pracy

Regulamin pracy musi zawierać pewne obowiązkowe elementy. Poza nimi regulamin pracy może zawierać również inne postanowienia regulujące organizację pracy w zakładzie. Powinien uszczegóławiać i dostosowywać przepisy prawa pracy do warunków pracy w firmie. Tworząc regulamin pracy pracodawca może powierzyć jego sporządzenie prawnikowi, który przygotuje odpowiedni dokument.

699,00 zł wybieram

Sporządzenie kontraktu managerskiego

Prawnik pomoże w oparciu o Twoje wytyczne sporządzić projekt kontraktu managerskiego . Jeśli jesteś osobą, której proponuje się przejście na kontrakt menadżerski lub masz kompetencje, doświadczenie i wiedzę i na taki kontrakt chciałbyś przejść i zaproponować jego zapis - ta usługa jest dla Ciebie.

749,00 zł wybieram

Sprawdzenie umowy kredytowej dla klienta zawierającego umowę kredytu hipotecznego

Umowy kredytowe zawierają coraz więcej kruczków prawnych. Często są one tak skonstruowane w sposób niezrozumiały dla klienta. Sprawdzenie przez prawnika umowy kredytowej na zakup mieszkania pomoże Ci upewnić się, czy taki sposób kupna mieszkania lub lokalu jest dla Ciebie bezpieczny. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie zawrzeć umowę.

789,00 zł wybieram

Utworzenie dokumentacji: Regulamin akcji marketingowych i konkursów w Internecie

Prawnik pomoże Ci w stworzeniu regulaminu akcji marketingowej w Internecie lub konkursu w Internecie, abyś miał pewność, że Twoja firma jest odpowiednio chroniona. Wybrany prawnik oceni Twoje potrzeby i stworzy odpowiedni regulamin dla twojej akcji, która skutecznie zabezpieczy Twój konkurs lub działania marketingowe w Internecie.

799,00 zł wybieram

Utworzenie dokumentu: Regulamin sklepu internetowego

Prawnik pomoże Ci w stworzeniu regulaminu sklepu internetowego , abyś miał pewność, że Twoja firma jest odpowiednio chroniona. Wybrany prawnik oceni Twoje potrzeby biznesowe i stworzy odpowiedni regulamin dla twojej działalności, który skutecznie zabezpieczy Twój sklep.

799,00 zł wybieram

Stała obsługa prawna firmy 10 godzin

Stała obsługa prawna jest przydatna firmom, które nie zatrudniają własnych prawników Usługa zapewnia stały kontakt z prawnikiem m.in:. telefoniczny, e-mail i w razie konieczności także osobisty. Prawnik będzie świadczył obsługę prawną w wymiarze do 10 godzin i zapewni doradztwo prawne we wszystkich aspektach prowadzonego przez Ciebie biznesu.

1000,00 zł wybieram

Sprawa rozwodowa - Pozew o rozwód lub odpowiedź na pozew i prowadzenie sprawy rozwodowej.

Prawnik poprowadzi Cię przez cały proces rozwodu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i będziesz mieć największe szanse na szybki wynik sprawy. Wynajęty prawnik pomoże Ci podczas całego procesu rozwodu i złoży wszystkie potrzebne dokumenty w sądzie.

1999,00 zł wybieram

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Prawnik pomoże Ci w założeniu spółki z o.o. dzięki czemu zaoszczędzisz czas i upewnisz się, że Twój biznes spełnia wszystkie wymogi prawne. Prawnik stworzy i złoży w odpowiednim urzędzie wszystkie dokumenty potrzebne do rozpoczęcia działalności, w tym formularze KRS i umowę spółki.

2400,00 zł wybieram

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Karolczyk

Modrzejowska 22/19, Sosnowiec

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

powództwo o ustalenie wygaśnięcia stosunku alimentacyjnego

reprezentacja w sprawie rozwodowej przy rozwodzie z orzekaniem o winie

Powództwo o ustalenie stosunku alimentacyjnego

Obrona w sprawie oskarżenia o popełnienie przestępstwa kradzieży

Obrona w sprawie karno-skarbowej w związku z podejrzeniem nielegalnego obrotu tytoniem i spirytusem

Reprezentacja pracownika w sporze z pracodawcą w związku z rozwiązaniem stosunku pracy z winy pracodawcy

Obrona w sprawie oskarżenia o popełnienie przestępstwa oszustwa

obrona w sprawie oskarżenia o popełnienie przestępstwa przywłaszczenia

rozwód z orzekaniem o winie i ustalenie stosunku alimentacyjnego

K&K Adwokaci

Modrzejowska 12 lok. 2, 41-208 Sosnowiec

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

KANCELARIA ŚWIADCZY PROFESJONALNE DORADZTWO I KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PRAWNĄ W ZAKRESIE: reprezentacji Klientów w postępowaniach administracyjnych, w tym przed WSA i NSA; uzyskania decyzji administracyjnych; przygotowania odwołań od decyzji administracyjnych; przygotowanie opinii prawnych w sprawach z zakresu prawa administracyjnego, procedury administracyjnej oraz postępowania egzekucyjnego w administracji.

KANCELARIA ŚWIADCZY PROFESJONALNE DORADZTWO I KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PRAWNĄ W ZAKRESIE: odszkodowań za szkody majątkowe, osobowe, komunikacyjne, rzeczowe; odszkodowań za błędy medyczne; odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu.

KANCELARIA OFERUJE KOMPLEKSOWE USŁUGI W ZAKRESIE WINDYKACJI DŁUGÓW, JAK RÓWNIEŻ OBSŁUGI PRAWNEJ PODMIOTÓW ZADŁUŻONYCH. OFERTA KANCELARII SKIEROWANA JEST ZARÓWNO DO OSÓB FIZYCZNYCH JAK I PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH.

KANCELARIA ŚWIADCZY KOMPLEKSOWE USŁUGI PRAWNE DOTYCZĄCE SPRAW RODZINNYCH – OBEJMUJĄCE M.IN. UDZIELANIE PORAD PRAWNYCH, REPREZENTACJĘ W SPRAWACH SĄDOWYCH WE WSZYSTKICH INSTANCJACH, SPORZĄDZANIE PISM PROCESOWYCH (POZWÓW, WNIOSKÓW, APELACJI, ZAŻALEŃ ITD.) W ZAKRESIE: spraw rozwodowych i separacji spraw alimentacyjnych ustalania kontaktów z dziećmi pozbawienia/ograniczenia/zawieszenia władzy rodzicielskiej ustanowienia rozdzielności majątkowej i podziału majątku ustalenia i zaprzeczenia macierzyństwa/ojcostwa

KANCELARIA ŚWIADCZY KOMPLEKSOWE USŁUGI PRAWNE DOTYCZĄCE SPRAW SPADKOWYCH – OBEJMUJĄCE M.IN. UDZIELANIE PORAD PRAWNYCH, REPREZENTACJĘ W SPRAWACH SĄDOWYCH WE WSZYSTKICH INSTANCJACH, SPORZĄDZANIE PISM PROCESOWYCH (POZWÓW, WNIOSKÓW, APELACJI, ZAŻALEŃ ITD.) W ZAKRESIE: stwierdzenia nabycia spadku – doradztwo przy przeprowadzeniu notarialnego poświadczenia dziedziczenia oraz reprezentacja przed sądami w sprawie o stwierdzenie nabycia spadku; unieważnienia testamentu; przyjęcia i odrzucenia spadku – pomoc w ustaleniu sytuacji majątkowej spadkodawcy, doradztwo w zakresie ochrony spadkobierców przed nabyciem spadku z zadłużeniem; - przeprowadzenia działu spadku; dochodzenia praw z tytułu zachowku; doradztwo w zakresie przygotowania testamentu, wydziedziczenia spadkobierców.

KANCELARIA PROWADZI DORADZTWO NA ETAPIE ZAWIERANIA, ROZWIĄZYWANIA ORAZ WYKONYWANIA UMÓW CYWILNOPRAWNYCH. PRIORYTETEM KANCELARII JEST WYPRACOWANIE OPTYMALNYCH ROZWIĄZAŃ KONTRAKTOWYCH, KTÓRE POZWOLĄ NA ODPOWIEDNIE I SKUTECZNE ZABEZPIECZENIE INTERESÓW KLIENTÓW. USŁUGI OFEROWANE PRZEZ KANCELARIĘ OBEJMUJĄ W SZCZEGÓLNOŚCI: przygotowywanie projektów umów; opiniowanie oraz analiza umów przedkładanych przez Klienta pod kątem zgodności z prawem, rozkładu ryzyk a także odpowiedniego zabezpieczenia interesów Klienta; negocjowanie umów w imieniu Klienta; kompleksowe doradztwo w trakcie realizacji umów; ustanawianie zabezpieczeń umownych.

zakładania spółek, oddziałów i przedstawicielstw; przygotowywania, opiniowania, negocjowania umów gospodarczych/inwestycyjnych; obsługi prawnej organów spółek; likwidacji podmiotów prowadzących działalność gospodarczą; reprezentacji wspólników/akcjonariuszy podczas zgromadzeń wspólników/walnych zgromadzeń; bieżącej obsługi korporacyjnaej; reprezentacji w postępowaniach rejestrowych; dokonywania zgłoszeń do Krajowego Rejestru Sądowego i innych organów (m.in.ZUS/US); doradztwo w zakresie m.in.: podwyższania/obniżania kapitału zakładowego; sprzedaży przedsiębiorstwa; sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa; uchylenia/unieważnienia uchwał organów spółek; due diligence; przekształcania przedsiębiorstw; emisji obligacji, warrantów subskrypcyjnych; sprzedaży/umorzenia akcji i udziałów; rozwiązania przedsiębiorstwa; zmiany w zapisach umów przedsiębiorstw.

KANCELARIA ZAPEWNIA OBSŁUGĘ PROCESÓW UDZIELANIA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH ZARÓWNO ODNOŚNIE ZAMAWIAJĄCEGO, JAK I WYKONAWCY, POZWALAJĄC NA PRZEPROWADZENIE PROCEDUR PRZEWIDZIANYCH PRZEZ PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH BEZ RYZYKA ICH ZAKWESTIONOWANIA, SZYBKO, SKUTECZNIE ORAZ PRZY WYBORZE NAJBEZPIECZNIEJSZYCH ROZWIĄZAŃ DLA KLIENTA. OFERTA SKIEROWANA DO WYKONAWCY OBEJMUJE M.IN.: analizę i bieżące opiniowanie czynności prawnych z udziałem wykonawcy w toku procedur udzielania zamówień publicznych; analizę, weryfikację i uzupełnianie dokumentacji udostępnianej przez zamawiającego oferentom i wykonawcom przez zamawiającego; analizę ofert wykonawców pod kątem ich zgodności z SIWZ zamawiającego, jak też Prawem zamówień publicznych; udział w negocjacjach z zamawiającym; formułowanie sprzeciwów, protestów i innych pism do zamawiającego; reprezentowanie wykonawcy przed KIO włącznie z formułowaniem odwołań; reprezentację przed sądami wszystkich instancji w sprawach z zakresu zamówień publicznych. OFERTA DLA ZAMAWIAJĄCEGO OBEJMUJE W SZCZEGÓLNOŚCI: obsługę prawną przy przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań z zakresu zamówień publicznych; analizę i bieżące opiniowanie czynności dokowanych w toku procedur o udzielenie zamówień publicznych; analizę i weryfikację treści SIWZ i innych dokumentów przetargowych pod kątem ich zgodności, kompletności i rzetelności zgodnie z przepisami Prawa zamówień publicznych; negocjacje z wykonawcą; bieżące doradztwo prawne w trakcie wykonywania umów z zakresu zamówień publicznych; pomoc przy rozstrzyganiu środków prawnych wnoszonych przez wykonawców; reprezentację przed KIO i sądami wszystkich instancji w sprawach z zakresu zamówień publicznych.

KANCELARIA ŚWIADCZY KOMPLEKSOWE USŁUGI DORADCZE DLA OSÓB FIZYCZNYCH W DZIEDZINIE SZEROKO POJĘTEGO PRAWA CYWILNEGO, OBEJMUJĄCE M.IN.: sprawy z zakresu służebności przesyłu; sprawy wieczystoksięgowe; prowadzenie spraw z zakresu prawa rzeczowego (m.in. zasiedzenia, ochrony własności, podziału majątku); sprawy z zakresu prawa obrotu nieruchomościami, w tym zwłaszcza opracowywanie, weryfikacja i udział w czynnościach z zakresu sprzedaży gruntów, budynków i lokali oraz ustanawiania na nich ograniczonych praw rzeczowych i zwalniania z obciążeń prawnorzeczowych; przygotowywanie i opiniowanie umów cywilnoprawnych, weryfikowanie i renegocjowanie warunków umów zwartych przez Klienta, reprezentacja w trakcie rokowań przed przedsiębiorcą i w sporze z osobą fizyczną, unieważnianie sądowe zawartych umów a także zastępstwo procesowe przed Sądami wszystkich instancji.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kaczmarska

Warszawska 12 lok. I p., 41-200 Sosnowiec

Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska

Baczyńskiego 12 (I piętro), 41-203 Sosnowiec

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

Tworzenie i reorganizacja podmiotów gospodarczych

Negocjacje umów handlowych

Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne

Aktualizujemy także politykę prywatności i politykę cookies, które znajdują się na firmowej stronie internetowej

Obrona skazanego w postępowaniu wykonawczym w sprawie odroczenia wykonania kary pozbawienia wolności oraz warunkowego przedterminowego zwolnienia

Sporządzenie pism i umów oraz pozwów rozwodowych

Reprezentacja w sprawach o utrudnianie lub uniemożliwianie sądowo ustalonego prawa do kontaktu z dzieckiem

Przygotowujemy i opiniujemy projekty umów przedwstępnych oraz ostatecznych umów sprzedaży przenoszących prawa do nieruchomości.

Zapłata odszkodowania za wypadek w pracy

Pomaga swoim Klientom w procesie łączenia przedsiębiorstw: -przeprowadzenie audytu prawnego, wskazanie korzyści jak i zagrożeń związanych z planowanym połączenie - wstępna wycena wartości przedsiębiorstwa, udziałów lub całej spółki -zaprojektowanie optymalnego prawnie i podatkowo planu połączenia -przygotowywanie dokumentacji prawnej, księgowej, podatkowej -pomoc w czynnościach podejmowanych przed notariuszem -opracowywanie takich dokumentów jak: porozumienia, listy, umowy o zachowaniu poufności

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Durdziński

Warszawska 10, 41-200 Sosnowiec

Sprawy karne, niesłuszne oskarżenia, dochodzenie swoich praw, czy kwestie związane z prawem jazdy i jego zatrzymanie to częste tematy w mojej pracy

Sprawy spadkowe, dziedziczenie, dział spadku i zniesienie współwłasności, to również tematy bardzo mi bliskie

Często sporządzam pozwy o zapłatę, ale również często pomagać bronić się przed takimi pozwami, jak również przed nakazami zapłaty (także tymi sprzed wielu lat)

Przeprowadziłem bardzo dużo ilość spraw rozwodowych i rodzinnych, posiadam w tej kwestii ogromne doświadczenie. Sprawy te prowadziłem na terenie całego kraju.

Kancelaria Radcy Prawnego "SIGNUM"

Kościelna 46, 41-200 Sosnowiec

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

zniesienie współwłasności i podział nieruchomości wielomieszkaniowej pomiędzy siostrę i brata

Egzekucja należności od firmy w upadłości łącznie z postępowaniem i porozumieniem z syndykiem masy upadłości co doprowadziło do wyłączenia z tej masy odrębnego majątku z którego Klient mógł odzyskać swoją należność.

Oddalenie powództwa banku-firmy windykacyjnej przeciwko Klientowi z tytułu należności z umowy pożyczki dawno już zapłaconej a w innym przypadku z tytułu kredytu już przedawnionego.

Zasądzenie zachowku po babci, dla młodej matki samotnie wychowującej dziecko od swojej Cioci(siostry zmarłego tragicznie jej ojca).

Kancelaria Radcy Prawnego

Czarna 8, 41-200 Sosnowiec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Janko

Warszawska 12, 41-200 Sosnowiec

Wróć na górę