Wyszukani prawnicy na mapie:

Zwiń filtry

Filtruj wg nastepujących kryteriów

Sprawy prywatne

Sprawy firmowe

Prawnik Gorzów Wielkopolski wyniki wyszukiwania: znaleziono 49 ofert

Filtruj wg kryteriów

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Paczkowska-Przypis

Sikorskiego 38/6, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Reprezentacja Klientki w sprawie o rozwód z orzekaniem o winie. Wyrok: sąd orzeka rozwiązanie małżeństwa z winy męża Klientki i zasądza na jej rzecz koszty.

Reprezentacja Klientki w sprawie o zmianę kontaktów z dzieckiem. Ojciec zmuszał syna do kontaktów ze swoją nową partnerką, dziecko tego nie chciało. Uzyskałyśmy orzeczenie zmieniające ustalone wcześniej widzenia i ustanowiłyśmy zakaz nocowania dziecka u ojca.

Reprezentacja Klientki w sprawie spadkowej. Bank żądał od niej zapłaty za długi ojca, który zaniedbywał rodzinę i o którego śmierci dowiedziała się długo po upływie kodeksowych 6 miesięcy. Uzyskałyśmy zgodę sądu na odrzucenie spadku. Klientka nie ponosi odpowiedzialności za długi ojca.

Reprezentacja Klienta w sprawie rozwodowej. Wynik sprawy: powierzenie dzieci Klientowi i zasądzenie alimentów od jego byłej żony.

Reprezentacja Klientki w sprawie rozwodowej. Żądała orzeczenia winy męża. Pozwany powoływał się na istnienie więzi między małżonkami i winę po stronie Klientki. Sąd wydał wyrok, w którym rozwiązał małżeństwo z winy pozwanego i zasądził od niego wszystkie koszty na rzecz Klientki.

Analiza umowy najmu pod kątem dopuszczalności wypowiedzenia. Uznanie przez Wynajmującego stanowiska Klienta. Ugoda.

Barbara Sobol Kancelaria Adwokacka

F.Walczaka 12b/10, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Prawo pracy. Sporządzenie pozwu o przywrócenie do pracy ( bądź odszkodowanie ) , ze wskazaniem negatywnych przesłanek które wskazywały na fakt, iż wypowiedzenie zostało sporządzone z naruszeniem prawa. Reprezentacja w Sądzie.

w swojej karierze kilka razy spotkałam się z sytuacją, kiedy to osoby fizyczne kupiły nieruchomość na podstawie aktu notarialnego niemniej jednak nie mogą wejść skutecznie w prawa własności przedmiotowej nieruchomości z powodu wadliwości tych aktów. W tej sytuacji drugim sposobem wejścia w prawo własności nieruchomości, ( którą już z resztą kupilismy ) jest zasiedzenie o ile posiadamy nieruchomość w dobrej wierze przez okres 20 lat ( zła wiara 30 ). W tej sytuacji należy skierować do Sądu wniosek o stwierdzenie zasiedzenia. Jeżeli sąd wyda stosowne postanowienie, jest ono podstawą do wpisu - zmiany właściciela w księdze wieczystej tej nieruchomości.

Spadki. Sporządzenie oświadczenia o uchyleniu się od skutków prawnych nie złożenia oświadczenia o odrzuceniu spadku przez małoletniego, z powodu działania w błędzie. Zastępstwo procesowe w sądzie.

Prawo karne. Obrońca w postępowaniu karnym. Udział w czynnościach przesłuchania podejrzanego, sporządzanie pism procesowych na etapie postępowania przygotowawczego, obrona przed sądem.

Kamiński Kamil Kancelaria Adwokacka

Mostowa 13/5, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Wygrane sprawy związane z przestępstwami z art. 178 a k.k. - podważanie wiarygodności opinii biegłych toksykologów - zarówno alkohol jak i środki odurzające

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć członka rodziny w wypadku samochodowym mający miejsce przed sierpniem 2008 roku

Wygrane sprawy o mobbing w zakładzie prace

Kancelaria Adwokacka Adwokat Iwona Szczepaniak

Mieszka I 2 lok. 5, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Radcy Prawnego PRO-IUSTITIA

Mieszka I 39/55, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Sławomir Stryjakiewicz

Pocztowa 20/4, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka

Mostowa 13/4, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Radcy Prawnego Artur Januszkiewicz

Sikorskiego 22/3, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Korsak

Łokietka 32-33 lok.41, 66-400 Gorzów Wielkopolski

  • Odpowiedzi na pytania

Kancelaria Adwokacka Zuzanny Aszeberg

Kosynierów Gdyńskich 90 lok.1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Wróć na górę