Prawnicy Swarzędz

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Małgorzata Dukat-Grzesiak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  6 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  6

  Ocena

  4,6
  Liczba opinii: 14
  Radca prawny (Od 1993)

  Kancelaria Prawna Radca Prawny Małgorzata Dukat-Grzesiak

  Gronowa 22, 61-655 Poznań
  specjalizuje się w postępowaniu przed sądami gospodarczymi, oraz w postępowa... zobacz więcej specjalizuje się w postępowaniu przed sądami gospodarczymi, oraz w postępowaniu cywilnym w sprawach rodzinnych i nieletnich, prowadzę również sprawy związane z tematyką zasiedzeń

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (1)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Małgorzata Dukat-Grzesiak
 • Magdalena Kryńska
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 10
  Radca prawny (Od 2016)

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kryńska

  Nowowiejskiego 10/5, 61-731 Poznań
  Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Kryńskiej powstała w celu zapewnienia pr... zobacz więcej Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Kryńskiej powstała w celu zapewnienia profesjonalnej pomocy prawnej skierowanej zarówno do klientów indywidualnych mających problemy prawne dnia codziennego, jak i przedsiębiorców. Oferowana pomoc prawna obejmuje w szczególności porady, sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz umów, a także reprezentowanie Klienta na etapie przedsądowym oraz przed sądami i organami administracji publicznej. Do głównych priorytetów Kancelarii należy dbałość o kontakt z Klientem. Z naszej strony zapewniamy zaangażowanie, rzetelność i bieżące informowanie o stanie powierzonych spraw i stopniu ich wykonania. Ze spokojem i uwagą wysłuchamy problemu, a następnie wskażemy możliwości i poinformujemy o ryzyku, aby wspólnie wypracowane rozwiązanie odpowiadało Państwa oczekiwaniom. Jeżeli chcesz omówić ze mną Twój indywidualny problem – zapraszam do kontaktu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spory z firmami (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Magdalena Kryńska
 • Jakub Kruczek
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  5 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  5

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 9
  Adwokat (Od 2017)

  Jakub Kruczek Kancelaria Adwokacka

  Wieniawskiego 5/9, 61-712 Poznań
  Zapewniam kompleksową pomoc prawną w prowadzeniu sporów cywilnych, reprezent... zobacz więcej Zapewniam kompleksową pomoc prawną w prowadzeniu sporów cywilnych, reprezentowaniu klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych, a także podejmuję się obrony w sprawach karnych. Rozumiem biznes i proponuję optymalne rozwiązania prawne dla przedsiębiorców – tych indywidualnych oraz prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek prawa handlowego. Jeśli Twoje sprawy rodzinne wymagają interwencji prawnej, możesz liczyć na moją pomoc. Reprezentuję strony w sprawach rozwodowych, majątkowo-małżeńskich i alimentacyjnych. Mając na względzie dobro małoletnich, występuję przed sądami, które ustalają zakres władzy rodzicielskiej, miejsce przebywania dzieci i sposób wykonywania kontaktów. Poza doradzaniem klientom i reprezentowaniem ich w sprawach przed organami administracji i sądami redaguję portal informacyjny Prawowturystyce.pl

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Inne (4)
  • Dzieci i rozwody (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jakub Kruczek
 • Robert Głowacki
  PREMIUM

  Ocena

  4,7
  Liczba opinii: 3
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Głowacki

  Towarowa 37 III - piętro, 61-896 Poznań
  Adwokat Robert Głowacki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniw... zobacz więcej Adwokat Robert Głowacki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz kierunku Prawo ukończył również stacjonarne studia na kierunku Zarządzanie i Marketing. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Przedsiębiorcy, na rzecz których świadczył usługi prawne działali w branżach: inwestycyjnej, konsultingowej, nieruchomości, nawozów i chemikaliów, outsourcingu IT. Naszą misją jest zapewnienie przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym poczucia spokoju i bezpieczeństwa prawnego. Wspieramy Klientów w trudnych dla Nich chwilach jak i w codziennej działalności. Wierzymy, że nasze usługi pozwolą skoncentrować się Klientom na sprawach dla nich ważnych, bez obaw o wypełnianie obowiązków przewidzianych przez przepisy prawa. W sytuacji naruszenia tych obowiązków pomagamy znaleźć optymalne rozwiązanie i wyprowadzamy Klienta z trudnej sytuacji w jakiej się znalazł.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Spółki (6)
  • Dzieci i rozwody (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Robert Głowacki
 • Monika Goińska-Roszyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  3 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  3

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Monika Goińska-Roszyk

  Mylna 40/52, 60-857 Poznań
  Jestem radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w pracy w służbach skarbow... zobacz więcej Jestem radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w pracy w służbach skarbowych. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw karnych skarbowych, zarówno w postępowaniu przygotowawczym jak i sądowym. Pomogę również w sprawach podatkowych, rodzinnych i z zakresu prawa pracy. W życiu kieruję się zasadą "Zawsze pracuj najlepiej jak potrafisz". Prywatnie jestem miłośniczką muzyki rockowej. #skarbowe #karne #podatki #przestępstwo #wykroczenie #wezwanie #urząd skarbowy

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Monika Goińska-Roszyk
 • Bartosz Kowalak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  304 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  304

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 360
  Radca prawny (Od 2006)

  Kancelaria Adwokacko Radcowska Kacprzak Kowalak sp.p.

  Mickiewicza 18a/3, 60-834 Poznań
  Dzień dobry, Nazywam się Bartosz Kowalak i jestem radcą prawnym wraz z ws... zobacz więcej Dzień dobry, Nazywam się Bartosz Kowalak i jestem radcą prawnym wraz z wspólnikiem adwokatem Maciejem Kacprzak prowadzimy Kancelarię Adwokacko Radcowską Kacprzak Kowalak sp.p. w Poznaniu. Naszą ambicją i priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonej przez nas pomocy prawnej. Gwarancją tej jakości jest zespół doświadczonych prawników, którzy tworzą kancelarię. W chwili obecnej w ramach Kancelarii działa 11 prawników w tym 5 radców prawnych lub adwokatów. Z tego też względu profil praktyk prawa w Kancelarii jest szeroki. Kancelaria może Państwu świadczyć pomoc prawną w dziedzinach: - prawo odszkodowań i ubezpieczeń, - prawo karne, - prawo rodzinne, - prawo spadkowe, - obsługa biznesu. - windykacja należności, - prawo cywilne, - pomoc dłużnikom, -prawo oświatowe Kancelaria także w współpracy z berlińskim adwokatem Semirem Al Lami świadczy także pomoc prawną na terenie Niemiec. Tak więc zapraszam serdecznie do kontaktu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (5)
  • Dzieci i rozwody (4)
  • Majątek i Podatki (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bartosz Kowalak
 • Marek Rackiewicz
  PREMIUM

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 7
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marek Rackiewicz

  Dąbrowskiego 104/3, 60-576 Poznań
  Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadko... zobacz więcej Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadkowym, rodzinnym, rzeczowym i zobowiązaniach. Posiada wiedzę z zakresu praw lokatorów (w tym umów najmu lokali), dochodzenia odszkodowań od gminy za niedostarczenie lokalu socjalnego, dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień (w tym z OC sprawcy). Zajmuje się także reprezentowaniem osób, których dobra osobiste zostały naruszone w internecie. Preferuje ugodowe załatwianie spraw i negocjacje, wychodząc z założenia, że spór sądowy jest konieczny tylko w niektórych sprawach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Inne (7)
  • Nieruchomości (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marek Rackiewicz
 • Kamil Wasilewski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  26 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  26

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 84
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

  Grunwaldzka 517 C/29, 62-064 Poznań
  Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu star... zobacz więcej Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu startup we wczesnych fazach rozwoju wspieram wiedzą w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Pomagam skutecznie rodzinom, oraz pracodawcom i pracownikom. Świadczę usługi prawne na rzecz spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brałem udział w wielu negocjacjach, obsługiwałem procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Z powodzeniem uczestniczyłem również jako pełnomocnik i obrońca w licznych postępowaniach sądowych. Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Jako mój klient będziesz informowany o sprawie na bieżąco, otrzymasz potrzebne wsparcie i wyjaśnienia potrzebne do zrozumienia Twojej sytuacji. Zapraszam do konsultacji swojego problemu, chętnie pomogę spokojniej przejść przez trudny czas związany z niepewnością prawną i poszukam właściwych rozwiązań.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (4)
  • Przestępstwa i wykroczenia (7)
  • Dzieci i rozwody (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamil Wasilewski
 • Krystyna Babiak
  PREMIUM
  Radca prawny

  Babiak Krystyna - Kancelaria radcy prawnego

  Czartoria 1/2, 61-102 Poznań

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (3)
  • Zdrowie (1)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Krystyna Babiak