Prawnicy Sosnowiec

Inne miasto

Spory z firmami

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Marcin Majcherczyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  1

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 51
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk

  Stawowa 4 lok. 39, 41-200 Sosnowiec
  Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mni... zobacz więcej Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem i bieżące informowanie o podejmowanych w jego imieniu krokach prawnych. Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa budowlanego, energetycznego i szeroko pojętego prawa cywilnego oraz gospodarczego, a także z zakresu sądowego oraz przedsądowego dochodzenia należności. Zapewniam również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (1)
  • Umowy (3)
  • Majątek i Podatki (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Majcherczyk
 • Justyna Rysula
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 8
  Adwokat (Od 2018)

  Adwokat Justyna Rysula Kancelaria Adwokacka

  Francuska 8/106, 40-015 Katowice
  Adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Ad... zobacz więcej Adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W latach 2015-2017 odbywała aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Katowicach zakończoną złożonym egzaminem adwokackim. Klientom oferuje profesjonalną obsługę i pomoc prawną w zakresie takich dziedzin prawa, jak cywilne (w tym odszkodowawcze), karne i karne-skarbowe, gospodarcze, rodzinne, administracyjne, a także prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Kancelaria posiada bogate doświadczenie w świadczeniu kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych. Posługuje się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym potwierdzonym certyfikatem Test of Legal English Skills (TOLES).

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Przestępstwa i wykroczenia (4)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Justyna Rysula
 • Agnieszka Kwapień
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 290
  Adwokat (Od 2010)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień

  Tadeusza Kościuszki 56/2, 40-047 Katowice
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień oferuje szeroką pomoc prawną ... zobacz więcej Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień oferuje szeroką pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców. Kancelaria Adwokacka reprezentowana przez Adwokat Agnieszkę Kwapień specjalizuje się w zapewnieniu pomocy prawnej skierowanej dla Klientów zmagających się z trudnymi sprawami rozwodowymi, alimentacyjnymi, majątkowymi, karnymi, spadkowymi i innych. Pomoc prawna świadczona jest w terminach uzgodnionych z Klientem, stosownie do jego potrzeb, także w dni wolne od pracy.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Kwapień
 • Leszek Janczewski
  PREMIUM

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 6

  Kancelaria Fortis

  Armii Krajowej 67, 40-677 Katowice
  SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z OPINIAMI NA TEMAT NASZ... zobacz więcej SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z OPINIAMI NA TEMAT NASZEJ KANCELARII W GOOGLE (PONAD 90 POZYTYWNYCH KOMENTARZY). Leszek Janczewski - właściciel. Kancelaria FORTIS funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 r. Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy na rynku prawniczym zaowocowało zaufaniem jakim darzą nas nasi Klienci. Profesjonalizm, efektywność, wiarygodność oraz otwartość na propozycje co do charakteru współpracy sprawiają, że grono naszych kontrahentów stale się powiększa. Nasze usługi to kompleksowa obsługa prawna oraz windykacyjna na rzecz przedsiębiorców oraz podmiotów zinstytucjonalizowanych. Oferujemy także szerokie spektrum pomocy prawnej dla osób fizycznych. Każdą z powierzonych nam spraw traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu osiągamy pozytywne i satysfakcjonujące wyniki dla naszych partnerów biznesowych.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Leszek Janczewski
 • Jolanta Otworowska
  PREMIUM

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 39
  Adwokat (Od 2009)

  Adwokat Otworowska Jolanta. Kancelaria adwokacka

  Dworcowa 1, 41-500 Chorzów
  W mojej praktyce kieruję się w pierwszej kolejności interesem Klienta, rzete... zobacz więcej W mojej praktyce kieruję się w pierwszej kolejności interesem Klienta, rzetelnością i śmiałym wyrażaniem poglądów. Koncentruję się na sprawach rodzinnych w szerokim rozumieniu (rozwody, prawa rodzicielskie, zaspokojenie potrzeb rodziny), cywilnych (sprawy o zapłatę, spadki, ochroną dóbr osobistych, windykacja), karnych (relacje sąsiedzkie, kradzieże, rozboje, substancje niedozwolone, oszustwa) oraz obsługi podmiotów gospodarczych (sprawy ze stosunków spółki, zgromadzenia, fundacje). Niezależnie od działalności adwokackiej jestem certyfikowanym mediatorem. W mediacji specjalizuję się w sprawach rodzinnych. Pomagam stronom sporu spojrzeć w przyszłość i zbudować poprawne relacje. W ostatnim czasie z sukcesem zakończyliśmy z moimi Klientami sprawy: o zapłatę kwoty 43 000 zł., egzekucyjną o alimenty bieżące, rozwodową z podziałem majątku, karną trwającą od 2009r., o roszczenia z umów bankowych o wartości 32 000 zł., o alimenty, zarzut przewłaszczenia mienia, oskarżenie funkcjonariusza publ

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spółki (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jolanta Otworowska
 • ANETA KOŁATA-LEWANDOWSKA
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 1

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Kołata-Lewandowska

  Mickiewicza 9, 43-600 Jaworzno
  Kancelaria Adwokacka świadczy rzetelną i kompleksową pomoc prawną w sprawach... zobacz więcej Kancelaria Adwokacka świadczy rzetelną i kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa cywilnego, w tym spadkowego, rodzinnego, karnego jak również administracyjnego. W celu zapewnienia klientom najefektywniejszej pomocy prawnej, każdą sprawę dogłębnie analizuję, przed przyjęciem sprawy do prowadzenia. Czyniona przeze mnie analiza prawna, przeprowadzana jest w oparciu w szczególności o aktualne poglądy orzecznictwa i doktryny. W swojej pracy kieruję się zwłaszcza tym, by relacje nawiązane przeze mnie z klientami, opierały się na zasadzie wzajemnego zaufania, poszanowania i bezpośredniości. Jako osoba mobilna prowadzę przede wszystkim sprawy na terenie całego województwa Śląskiego (zwłaszcza Katowice, Jaworzno, Sosnowiec, Częstochowa). Zajmuję się ponadto sprawami miejscowo osadzonymi w województwie Małopolskim (zwłaszcza Kraków, Chrzanów). Zapraszam do kontaktu telefonicznego, poprzez pocztę elektroniczną oraz do umówienia się na spotkanie w siedzibie kancelarii.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (1)
  • Dzieci i rozwody (3)
  • Spadki i testamenty (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika ANETA KOŁATA-LEWANDOWSKA