Prawnicy Nieporęt

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Agata Paplińska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  150 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  150

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 533
  Adwokat (Od 2018)

  Kancelaria Adwokacka Agata Paplińska

  Pogodna 37, 05-092 Łomianki
  Absolwentka Wydziała Prawa i Adminsitracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest ... zobacz więcej Absolwentka Wydziała Prawa i Adminsitracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest członkiem stołecznej Okręgowej Rady Adwokackiej od 2015 roku. Ukończyła kurs Center for American Law Studies, organizowany we współpracy z Levine College of Law, University of Florida. Biegle posługuje się językiem angielskim. Szczególnie specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego i karnego wykonawczego. Ponadto, świadczy usługi z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego (spadkowego, rzeczowego, prawa zobowiązań) oraz prawa rodzinnego, a także z zakresu bieżącej obsługi przedsiębiorców. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz organizacji pozarządowych. Prowadzi sprawy na terytorium całego kraju. Istnieje możliwość bezpośredniego umówienia spotkania zarówno w Łomiankach, jak i w biurze w Warszawie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
  • Zdrowie (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agata Paplińska
 • Paulina Dębowska
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 1
  Radca prawny (Od 2018)

  Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Dębowska

  Przasnyska 6A, Warszawa
  Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym na rzecz osób indywidualnych oraz ... zobacz więcej Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym na rzecz osób indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kancelaria prowadzi sprawy sądowe, jeśli nie uda się załatwić sprawy polubownie. Wiemy, że nawet skomplikowane sprawy mogą mieć swój happy end. Klienci kancelarii zawsze otrzymują informację zwrotną w postaci telefonu/e-maila lub innej uzgodnionej. Główne obszary praktyki i zainteresowań: prawo cywilne, bankowe (kredyty, pożyczki, weksle), nieruchomości, spółdzielcze, upadłościowe (w tym upadłość konsumencka), obsługa prawna przedsiębiorców, spadki.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
  • Spory z firmami (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Paulina Dębowska
 • Karolina Marszałek
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 13

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Marszałek

  Ogrodowa 3 lok. 3, 00-893 Warszawa
  Adwokat Karolina Marszałek prowadzi praktykę adwokacką z zakresu prawa cywil... zobacz więcej Adwokat Karolina Marszałek prowadzi praktykę adwokacką z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowego oraz rodzinnego i opiekuńczego. Do każdej sprawy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Pomaga swoim klientom rozwiązywać nie tylko bieżące problemy, ale także zaplanować działania na przyszłość. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa, w razie potrzeby współpracuje ze specjalistami m.in. z zakresu wyceny nieruchomości, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi. Oferuje uczciwe zasady współpracy i pracuje w komfortowych porach – w taki sposób, by łatwo można było dostosować termin spotkania.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Majątek i Podatki (2)
  • Dzieci i rozwody (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Karolina Marszałek
 • Jacek Dworakowski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  3 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  3

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 4
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Dworakowski

  Grenadierów 21 lok.38, 04-052 Warszawa
  Nazywam się Jacek Dworakowski. Wykonuję zawód Prawnika od 2001 roku. Od 2013... zobacz więcej Nazywam się Jacek Dworakowski. Wykonuję zawód Prawnika od 2001 roku. Od 2013 roku prowadzę własną kancelarię radcy prawnego. Obsługuję osoby fizyczne i przedsiębiorstwa. Zajmuję się sprawami z obszaru prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa karnego i prawa pracy. Reprezentuję Klientów w procesach sądowych. Tworzę umowy, doradzam, opiniuję, pomagam prowadzić biznes. Zapraszam do kontaktu - tel: 605-88-44-14, e-mail: dworakowski@kancelaria-dworakowski.pl

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (2)
  • Majątek i Podatki (2)
  • Umowy (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jacek Dworakowski
 • Tomasz Zabiełło
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  4

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 14

  Tomasz Zabiełlo Kancelaria Radcowska Sp.k.

  Al.Niepodległości 235/237/71, 02-009 Warszawa
  Wykonuję zawód radcy prawnego w formie jednoosobowej kancelarii w centrum Wa... zobacz więcej Wykonuję zawód radcy prawnego w formie jednoosobowej kancelarii w centrum Warszawy. Zajmuję się sprawami cywilnymi, gospodarczymi, rodzinnymi, pracy. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy, cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Podejmuję się również prowadzenia spraw z zakresu prawa karnego. Problemy klienta są dla mnie najważniejsze i przykładam najwyższą staranność do ich rozwiązywania.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Nieruchomości (3)
  • Majątek i Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Tomasz Zabiełło
 • Grzegorz Kantecki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  14 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  14

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 33
  Radca prawny (Od 2010)

  Grzegorz Kantecki Kancelaria Radcy Prawnego

  Aleja Przyjaciół 1 lok. 12, 00-565 Warszawa
  Radca prawny Grzegorz Kantecki świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców oraz... zobacz więcej Radca prawny Grzegorz Kantecki świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej dużych podmiotów gospodarczych, głównie w zakresie sporządzania, negocjowania i opiniowania umów handlowych oraz prowadzenia sporów gospodarczych. Posiada szerokie doświadczenie w reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz w negocjowaniu polubownych porozumień. Występuje także w roli pełnomocnika oskarżycieli posiłkowych w sprawach karnych. Poprzez ciężką pracę, zaangażowanie i odpowiedzialność mecenas Kantecki zdobył zaufanie Klientów, którzy doceniają jego indywidualne i rzetelne podejście do każdej sprawy. On z kolei ceni Klientów i ich czas, dlatego jego priorytetem jest udzielanie konkretnych, praktycznych i przystępnych porad prawnych, przy zachowaniu najwyższych standardów. Jestem przekonany, że Kancelarii uda się w pełni sprostać stawianym wymaganiom i przyczynić się do Państwa sukcesów.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Umowy (5)
  • Nieruchomości (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Grzegorz Kantecki
 • Artur Stachurski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  132 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  132

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 217
  Radca prawny (Od 2014)

  LEX SUPPORT Artur Stachurski Kancelaria Radcy Prawnego

  Łagowska 2/42, 01-464 Warszawa
  Specjalizacja: egzekucja sądowa. Prowadzę wszelkie sprawy cywilne jak spadki... zobacz więcej Specjalizacja: egzekucja sądowa. Prowadzę wszelkie sprawy cywilne jak spadki , zasiedzenia, alimenty, rozwody, odszkodowania, sprawy gospodarcze, KRS, itp.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Praca (1)
  • Inne (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Artur Stachurski
 • Adam Karolak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 13
  Radca prawny

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Adam Grzegorz Karolak

  Marszałkowska 68/70 lok.26, 00-545 Warszawa
  Świadcząc usługi prawne próbuję wskazywać nowe kierunki rozwiązywania proble... zobacz więcej Świadcząc usługi prawne próbuję wskazywać nowe kierunki rozwiązywania problemów moich Klientów. Często osiągam sukces tam, gdzie wydawało się to niemożliwe... Każda sprawa jest dla mnie najważniejsza. Oferuję pomoc w sprawach: - rodzinnych (rozwody, alimenty, kontakty i opieka nad dzieckiem); - spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek); - mieszkaniowych (eksmisje, opłaty i czynsze, zaskarżanie uchwał, uciążliwi sąsiedzi); - odszkodowawczych; - administracyjnych (szkolnictwo, prawo budowlane)

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Majątek i Podatki (1)
  • Umowy (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adam Karolak
 • Seweryn Stępień
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  5 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  5

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 6
  Radca prawny (Od 2013)

  Seweryn Stępień Kancelaria Radcy Prawnego

  Kiwerska 2, 01-682 Warszawa
  Witam serdecznie, Moja Kancelaria specjalizuje się w w szczególności w świad... zobacz więcej Witam serdecznie, Moja Kancelaria specjalizuje się w w szczególności w świadczeniu pomocy prawnej osobom zadłużonym, których długi zostały wykupione przez firmy windykacyjne i fundusze sekurytyzacyjne. Wiele ze spraw kierowanych na drogę postępowania sądowego może być wygranych przez dłużników, jednakże bardzo często osoby zadłużone po otrzymaniu nakazu zapłaty popełniają "grzech zaniechania" i nic w sprawie nie robią, a bardzo często wystarczy sporządzenie jednego pisma i powołanie jednego zarzutu procesowego, aby sprawę wygrać. Na tym polu posiadamy duże sukcesy - suma kwot w sprawach wygranych dla naszych Klientów przekracza już 5.000.000 zł. Dlatego też zapraszam do kontaktu wszystkie zadłużone osoby potrzebujące pomocy prawnej. Pozdrawiam Seweryn Stępień

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Majątek i Podatki (7)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Seweryn Stępień