Prawnicy Kraków

Inne miasto

Dzieci i rozwody

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Marcin Kotarba
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  32 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  32

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 43
  Radca prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba

  Św. Gertrudy 18/2, 31-048 Kraków
  Prowadzimy sprawy sądowe, zakładamy spółki, udzielamy porady prawne. Sprawy o z… zobacz więcej Prowadzimy sprawy sądowe, zakładamy spółki, udzielamy porady prawne. Sprawy o zapłatę, odszkodowania, rozwody, spadki, upadłość konsumencka. Sporządzamy i sprawdzamy umowy. W przypadku sprawy sądowej - udzielamy wstępnej porady prawnej, prowadzimy negocjacje przedsądowe, sporządzamy odpowiednie pisma procesowe (pozew do sądu lub wniosek), występujemy przed sądem za Ciebie i prowadzimy cały proces aż do wydania wyroku, udzielając na bieżąco informacji i wyjaśnień, co do poszczególnych czynności w procesie sądowym. Nasze główne biuro znajduje się w Krakowie i czynne jest w godzinach od 8:00 do 18:00 - możesz zadzwonić i umówić spotkanie w dogodnym terminie. Obsługujemy też klientów z powiatu nowosądeckiego - możliwość spotkania w Podegrodziu po wcześniejszym umówieniu wizyty (

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Nieruchomości (2)
  • Spadki i testamenty (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Kotarba
 • Karolina Furtak
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 6

  Kancelaria Prawna Karolina Furtak

  Brodowicza 8/4, 31-518 Kraków
  Absolwentka Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. … zobacz więcej Absolwentka Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2007 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Od 2018 roku mediator przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Pracowała w jednym z głównych integratorów systemów IT, gdzie pełniła funkcję dyrektora oraz Członka Zarządu. Karolina Furtak specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących błędów medycznych. Posiada doświadczenie w zakresie praw autorskich i nowych technologii. W dotychczasowej pracy zawodowej miała możliwość faktycznego kierowania spółka akcyjną co pozwoliło jej zdobyć wiedzę nie tylko o prawnych, ale i ekonomicznych aspektach prowadzonej działalności. Skończyła studia podyplomowe z doradztwa podatkowego, szkolenie z zakresu mediacji oraz partnerstwa publicznoprawnego. Jest również uczestnikiem licznych konferencji nieustannie doskonaląc wiedzę i umiejętności. Prowadzi obsługę w języku angielskim.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Zdrowie (1)
  • Własność intelektualna (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Karolina Furtak
 • Janusz Sawicki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  729 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  729

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 430
  Adwokat (Od 1985)

  Kancelaria Adwokacka adw. Sawicki Janusz

  Jana Kasprowicza 20/3, 31-523 Kraków
  Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( odszko… zobacz więcej Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( odszkodowawczych ) oraz gospodarczych.Prowadzę Kancelaria wspólnie z radcą prawnym . Ponadto skutecznie pomagam w sprawach karnych wspólnie z adwokatem - specjalistą w tym zakresie. Prowadzę sprawy na terenie całej Polski a w ostatnim okresie z uwagi na Covid19 większość spraw załatwiam poprzez kontakty mailowe, telefoniczne, wideokonferencje. Mam rozbudowaną listę zaprzyjaźnionych adwokatów i radców prawnych na terenie całego kraju, którzy świadczą mi usługi na moje zlecenia.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek (1)
  • Zdrowie (2)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Janusz Sawicki
 • Agnieszka Poniewierka
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  4

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 14
  Radca prawny (Od 2015)

  Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

  Koszykarska 27b/16, 30-717 Kraków
  Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje t… zobacz więcej Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się w pełnej i kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Odnosząc się do kompleksowej obsługi przedsiębiorców należy wskazać, iż Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie udziału w postępowaniach rejestrowych, wyborze właściwej formy prowadzenia działalności. W przypadku doradztwa w bieżącej działalności przedsiębiorców Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną w zakresie reprezentacji w sporach sądowych, sądowo – administracyjnych, jak i zastępowania Klientów w ramach postępowań prowadzonych przed organami administracji publicznej. Co szczególnie istotne bieżące doradztwo świadczone przez Kancelarię obejmuje również kontrolę oraz zabezpieczenie interesów reprezentowanych stron w ramach zawieranych umów handlowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (6)
  • Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Poniewierka