Prawnicy Gdańsk

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Michał Koralewski
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 2010)

  Kancelaria Radców Prawnych LEGITUS s.c.

  Startowa 19h/11, 80-461 Gdańsk
  Jestem radcą prawnym od 2010 roku. Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz p... zobacz więcej Jestem radcą prawnym od 2010 roku. Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz prawie handlowym, w tym w szczególności w tworzeniu umów i kontraktów gospodarczych oraz tworzeniu, bieżącej obsłudze, przekształcaniu i likwidacji spółek handlowych. Kolejną z moich specjalizacji jest OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W FIRMIE. W swojej praktyce zawodowej zajmuję się głównie doradzaniem przedsiębiorcom, zarządom i wspólnikom spółek. Jestem autorem kilkunastu książek z zakresu prawa handlowego, w tym komentarzy do prawa spółek. Moje publikacje i porady prawne ukazują się również regularnie na łamach ogólnopolskich gazet i dzienników. Od 2011 roku prowadzę również szkolenia z ochrony danych osobowych, prawa spółek oraz tworzenia umów gospodarczych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (3)
  • Spółki (8)
  • Spory z firmami (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Koralewski
 • Maria Styp-Rekowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  12 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  12

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 9
  Radca prawny (Od 1985)

  Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

  Gen. Hallera 132 lok. 100, 80-416 Gdańsk
  Jestem radcą prawnym z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, był... zobacz więcej Jestem radcą prawnym z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, byłam również sędzią. Doświadczenie zawodowe zdobywałam przy obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, a także osób fizycznych. Zajmuję się przede wszystkim wszelkiego rodzaju sprawami cywilnymi oraz gospodarczymi, ale także rodzinnym. W kancelarii dysponuję młodym, ambitnym zorientowanym na sukces zespołem. Do każdej sprawy podchodzę z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (5)
  • Umowy (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Maria Styp-Rekowska
 • Radosław Politowski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  11 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  11

  Ocena

  4,7
  Liczba opinii: 14
  Radca prawny (Od 2009)

  Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Politowski

  Bolesława Chrobrego 84B/1, 80-414 Gdańsk
  Witam serdecznie. Swoją karierę zacząłem w sądzie jako aplikant sądowy. Zd... zobacz więcej Witam serdecznie. Swoją karierę zacząłem w sądzie jako aplikant sądowy. Zdałem w tym czasie egzamin sędziowski. Następnie od 2009 roku jestem radcą prawnym i prowadzę własną kancelarię radcy prawnego. W tym czasie miałem przyjemność pomóc wielu ludziom rozwiązać ich problemy prawne z zakresu prawa cywilnego, pracy, rodzinnego, gospodarczego, a także prawa karnego. Oprócz bieżącego udzielania porad prawnych i opiniowania dokumentów, prowadzimy również wiele skomplikowanych spraw sądowych. Nie lękamy się sporów z dużymi podmiotami - bankami, instytucjami ubezpieczeniowymi. Pomagamy firmom i osobom prywatnym. Dopasowujemy zasady wynagradzania do potrzeb naszych Klientów. W mojej Kancelarii staramy się optymalnie chronić ich interesy. Realizujemy to przede wszystkim poprzez dbałość o detale. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług prawnych. Do każdego indywidualnego przypadku podchodzimy odrębnie i z należytą starannością. Nie wahaj się zadzwoń, napisz - jesteśmy tu dla Ciebie

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (5)
  • Dzieci i rozwody (3)
  • Nieruchomości (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Radosław Politowski
 • Danuta Janiszewska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  27 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  27

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 30
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Danuta Janiszewska

  Komandorska, 69, 80-299 Gdańsk
  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - poc... zobacz więcej Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - począwszy od udzielenia porady prawnej i doraźnej pomocy, poprzez sporządzanie pozwów, apelacji i innych pism procesowych, a zakończywszy na uczestnictwie w rozprawach sądowych. Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z zakresu: - Prawa ubezpieczeniowego i odszkodowań - Prawa cywilnego - Prawa spadkowego - Prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych - Prawa rodzinnego i opiekuńczego - Prawa pracy - Prawa budowlanego - Prawa turystycznego - Nieuczciwej konkurencji - Ochrony konkurencji i konsumenta - Prawa obrotu nieruchomościami - Prawa upadłościowego i naprawczego - Prawa bankowego - Prawa wekslowego - Prawa administracyjnego - Prawa spółdzielczego - Windykacji

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (6)
  • Majątek i Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Danuta Janiszewska
 • Łukasz Adam Kowalski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  15 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  15

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 46
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Łukasz Adam Kowalski

  Waszyngtona 34/36 lok. 423, 81-342 Gdynia
  Prowadzę sprawy z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego, admin... zobacz więcej Prowadzę sprawy z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego natomiast specjalizuję się w problematyce prawa karnego skarbowego tj. w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe, zarówno na etapie postępowań przygotowawczych jak i sądowych. Wybór specjalizacji podyktowany został przede wszystkim moim bogatym doświadczeniem zawodowym. Przez 10 lat pracowałem w urzędzie skarbowym (przez 6 lat zajmowałem stanowisko kierownicze, a przez 4 lata pełniłem funkcję oskarżyciela skarbowego), gdzie sporządzałem akty oskarżenia i postanowienia o umorzeniu postępowań oraz reprezentowałem urząd przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, a także przed Krajowym Centrum Informacji Kryminalnych. Przez ponad 3 lata wykonywałem też zawód radcy prawnego. Moje doświadczenie zawodowe pozwala na kompleksowe spojrzenie na daną sprawę również przez pryzmat metodologii działania organów podatkowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Działalność gospodarcza (1)
  • Spory z firmami (1)
  • Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Łukasz Adam Kowalski