Prawnicy Białystok

Inne miasto

Spory z firmami

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Katarzyna Zalewska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  6 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  6

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 52
  Radca prawny (Od 2020)

  Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Zalewska

  Gen. Józefa Bema 11 lok. 82, 15-369 Białystok
  W swojej działalności zajmuję się pomocą w rozwiązywaniu problemów prawnych kli… zobacz więcej W swojej działalności zajmuję się pomocą w rozwiązywaniu problemów prawnych klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, aby optymalnie zabezpieczyć ich interesy. Interesuję się m.in. prawem i postępowaniem cywilnym (w tym prawem rzeczowym, spadkowym, prawem zobowiązań), sporami konsumenckimi, prawem medycznym, prawem rodzinnym i opiekuńczym oraz kwestiami dotyczącymi przedsiębiorców. Reprezentuję klientów w sporach sądowych, sporządzam i analizuję umowy. Dzięki doświadczeniu oraz zaangażowaniu w każdą sprawę, staram się zaproponować klientom właściwe rozwiązanie ich problemu prawnego.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (2)
  • Dzieci i rozwody (6)
  • Spadki i testamenty (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Katarzyna Zalewska
 • Bartłomiej Skiba
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  1

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 143
  Radca prawny (Od 2010)

  Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Skiba

  Suraska 1 lok. 101, 15-093 Białystok
  W zawodzie prawnika pracuję od 2003 r. Od 2011 r. prowadzę w Białymstoku kancel… zobacz więcej W zawodzie prawnika pracuję od 2003 r. Od 2011 r. prowadzę w Białymstoku kancelarię radcy prawnego w formie indywidualnej praktyki. Doświadczeniem zawodowe zdobywałem pracując w dziale egzekucyjnym kancelarii obsługującej dużą firmę windykacyjną, prowadząc obsługę prawną spółdzielni mieszkaniowej, jednostek samorządu terytorialnego, spółek czy jednostek sektora bankowego. Doświadczenie to pozwala mi zapewnić kompleksową i skuteczną pomoc prawną moim Klientom zarówno przedsiębiorcom jak i osobom indywidualnym. Dokładam wszelkich starań, aby świadczyć pomoc prawną rzeczowo, w sposób przyjazny i dostępny dla Klienta. Zapraszam do kontaktu i korzystania z moich usług.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (7)
  • Inne (6)
  • Umowy (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bartłomiej Skiba
 • Dorota Tumkiewicz
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 106
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka adwokat Dorota Tumkiewicz

  Krakowska 5 lok. 603, 15-875 Białystok
  Specjalizuję się: 1. w sprawach bankowych i pomagam "frankowiczom" w zakresie:… zobacz więcej Specjalizuję się: 1. w sprawach bankowych i pomagam "frankowiczom" w zakresie: - unieważnienia umowy kredytu frankowego, - zwrotu nadpłaty rat z kredytu frankowego, - zwrotu ubezpieczenia niskiego wkładu własnego z kredytu frankowego, oraz w sprawach - zwrotu opłat za polisolokaty, - sprzeciwu od nakazu zapłaty, 2. w sprawach o odszkodowania: - za wypadki drogowe, - za błędy medyczne, 3. w sprawach cywilnych: - o zapłatę z umowy, faktury, - o spadek i stwierdzenie dziedziczenia, - o zachowek, 3. sprawach majątkowych: - o podział majątku po rozwodzie, - o podział majątku spadkowego, - o zniesienie współwłasności, - o rozdzielność majątkową 4. w sprawach rodzinnych: - o rozwód i alimenty, - o kontaktach z dziećmi. Zapraszam.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (5)
  • Spółki (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Dorota Tumkiewicz
 • Marek Jaroch
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  4

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 91
  Adwokat (Od 2019)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Jaroch

  Krakowska 5/602, 15-875 Białystok
  Praca w Kancelarii to moja pasja. Każdego Klienta i jego sprawę traktuję priory… zobacz więcej Praca w Kancelarii to moja pasja. Każdego Klienta i jego sprawę traktuję priorytetowo, tak, jakbym sam chciał, aby zajęto się moim problemem. W szczególności dbam o kwestię pozytywnej relacji adwokat-Klient, mając na względzie kwestie etyki zawodu i pełen profesjonalizm. Prowadząc obsługę spraw Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w pierwszej kolejności stawiam na właściwą analizę sprawy, dzięki czemu można ocenić zasadność i podstawę przyszłego sporu sądowego. Zawsze rzeczowo i bez używania skomplikowanego języka staram się przedstawić możliwe scenariusze w sprawie. Poza prowadzeniem spraw sądowych zajmuję się również mediacją, będąc stałym mediatorem wpisanym na listę Sądu Okręgowego w Białymstoku. Cenię sobie tą metodę rozwiązywania sporów, albowiem w dużej mierze oszczędza ona czas, nerwy, a także pieniądze tych osób, którzy decydują się z niej skorzystać.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (5)
  • Nieruchomości (17)
  • Umowy (13)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marek Jaroch