Radca prawny Krzysztof Lange, Toruń

Ocena

5,0

Podziękowania

5
Dodaj opinię

Krzysztof LangeRadca prawny

(Od 2004)
Lange Kancelaria Prawna Spółka Partnerska Radcowie Prawni
ul. Dominikańska 9, 87-100 Toruń

Radca prawny Krzysztof Lange dysponuje wieloletnim i bogatym doświadczeniem w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz konsumentów. W okresie od 2004 r. do 2008 r. realizował pełną obsługę prawną jednego z wiodących polskich banków.Doświadczony cywilista. Zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym, w szczególności prawem zobowiązań. Jest specjalistą w zakresie prawa bankowego, wekslowego oraz na tle problematyki związanej z leasingiem. Praktykuje również w obszarze prawa zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz prawnych aspektów obrotu nieruchomościami. Realizuje obsługę prawną również na obszarze prawa samorządu terytorialnego, zwłaszcza w relacji biznes – samorząd terytorialny. Sprawny negocjator. Aktywnie prowadzi negocjacje oraz postępowania restrukturyzacyjne i ugodowe w imieniu kredytobiorców lub dłużników innych produktów finansowych. Znający tajniki uzyskiwania satysfakcjonujących wyników negocjacyjnych. Doświadczony i skuteczny prawnik procesowy.

Wybrane usługi prawne

Sprawy prywatne Sprawy firmowe
Organizacje: Izba Przemysłowo Handlowa w Toruniu
Rekomendacje: Wieloletnie doświadczenie zawodowe na rynku finansowym w tym bankowym oraz leasingowym. Doświadczenie w praktyce prawnej dla biznesu uzyskane w renomowanych kancelariach prawnych o zasięgu ogólnopolskim.
Inne uwagi: Specjalizacja w zakresie pomocy prawnej w leasingu. Negocjacje i postępowania restrukturyzacyjne z bankami i innymi instytucjami rynku finansowego.

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 42 opinie

Witam. Szybka odpowiedz, konkretna i bardzo jasne. zdecydowanie polecam

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
100,0 zł + 23% VAT
TAK
25%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Sprawy przeprowadzone

 • Działalność gospodarcza (Zakładanie, obsługa) (2)
  • Skuteczna ochrona prawna leasingobiorców. Wsparcie prawne w procesie wznowienia umów leasingowych po ich wypowiedzeniu lub rozwiązaniu. Kompleksowa reprezentacja Klientów w sądach w sporach z leasingodawcami, w tym także dochodzenie roszczeń leasingobiorców w wyniku rozliczenia umowy.
  • Wsparcie prawne dla przedsiębiorców.
 • Majątek i Podatki (2)
  • specjalizujemy się w działaniach prawnych zmierzającą do "oddłużenia" Klientów posiadających zobowiązania hipoteczne wobec podmiotów sektora bankowego oraz szeroko pojętych podmiotów sektora finansowego
  • Kancelaria chroni interesy klientów instytucji finansowych i wspiera ich w wychodzeniu z problemów finansowych. Przeprowadzamy oddłużenie lub restrukturyzację klienta przy pomocy instytucji prawa upadłościowego, w tym upadłości konsumenckiej.
 • Sprawy bankowe (1)
  • Kancelaria obsługuje przedsiębiorców i osoby fizyczne będące klientami instytucji finansowych, kredytobiorców i pożyczkobiorców, którzy utracili płynność finansową i nie mogą regulować swoich zobowiązań na dotychczasowych zasadach
 • Nieruchomości (1)
  • Doradztwo w zakresie zakupu i sprzedaży nieruchomości oraz ustanawiania i znoszenia obciążeń na nieruchomościach

Mogę pomóc również przy tych sprawach

 • Spadki i testamenty
 • Zdrowie (ubezpieczenia, wypadki)
 • Własność intelektualna
 • Spółki (akty założycielskie, umowy)
 • Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja)
 • Podatki (kontakty z urzędami)
 • Umowy (regulaminy, kontrakty)

Opinie

Szybki kontakt ze strony prawnika. Pan Krzysztof jest miłą osobą. Udzielil odpowiedzi na nurtujące mnie pytania oraz doradzil, gdzie moge jeszcze szukac pomocy. Polecam portal i usługi Pana Krzysztofa.

Odniósł się do moich wątpliwości ws. prawa autorskiego, dodatkowo zaoferował pomoc w przyszłości. Przedstawił jak wygląda sprawa w prawie polskim.

Potrzebowałem porady na szybko "express", i dzięki miłej Pani Dyspozytorce szybko przeszliśmy na temat pomocy.Bez wahania poleciła Pana Krzysztofa i zapewniła że na pewno dziś oddzwoni w ramach takiej usługi a gdyby nie, ponownie skontaktować się z nią ponieważ sprawa była dla mnie pilna. Pan Krzysztof poprowadził rozmowę za mnie po części, był zdecydowany i szybko domyślał się o co mi chodzi chociaż tłumaczyłem w totalnym chaosie. Widać że zna się na swoim fachu i ja dodając swoje istotne szczegóły szybko wyprowadził mnie na prostą, czyli krok za krokiem opisał moją ścieżkę dzięki której na pewno uda się wyjść z tego bez jakichkolwiek przykrości w stosunku do mnie. Dziękuję za szybką (czyli jak prosiłem express") i profesjonalną pomoc. Pozdrawiam

Bardzo dziękuję za darmową odpowiedż. Polecam tego prawnika. Odpowiedż na moje pytania były wyjasniające sprawę. Ponieważ jestem 70-letnią emerytką dlatego mnie nie stać na opłaty. Jeszcze raz polecam.

Bardzo dziękuję za prezentacje przed sądem Panu Mateuszowi Grzelakowi jest to fachowiec najwyższej klasy Również wielkie podziękowanie dla całego zespołu kancelarii oraz Pana Krzysztofa Lange . Polecam kancelarie z całego serca tutaj uzyskacie państwo pomoc

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 52)