Radca prawny Krzysztof Lange, Toruń

Ocena

5,0

Podziękowania

5
Dodaj opinię

Krzysztof LangeRadca prawny

(Od 2004)
Lange Kancelaria Prawna Spółka Partnerska Radcowie Prawni
ul. Dominikańska 9, 87-100 Toruń

Radca prawny Krzysztof Lange dysponuje wieloletnim i bogatym doświadczeniem w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz konsumentów. W okresie od 2004 r. do 2008 r. realizował pełną obsługę prawną jednego z wiodących polskich banków.Doświadczony cywilista. Zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym, w szczególności prawem zobowiązań. Jest specjalistą w zakresie prawa bankowego, wekslowego oraz na tle problematyki związanej z leasingiem. Praktykuje również w obszarze prawa zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz prawnych aspektów obrotu nieruchomościami. Realizuje obsługę prawną również na obszarze prawa samorządu terytorialnego, zwłaszcza w relacji biznes – samorząd terytorialny. Sprawny negocjator. Aktywnie prowadzi negocjacje oraz postępowania restrukturyzacyjne i ugodowe w imieniu kredytobiorców lub dłużników innych produktów finansowych. Znający tajniki uzyskiwania satysfakcjonujących wyników negocjacyjnych. Doświadczony i skuteczny prawnik procesowy.

Organizacje: Izba Przemysłowo Handlowa w Toruniu
Rekomendacje: Wieloletnie doświadczenie zawodowe na rynku finansowym w tym bankowym oraz leasingowym. Doświadczenie w praktyce prawnej dla biznesu uzyskane w renomowanych kancelariach prawnych o zasięgu ogólnopolskim.
Inne uwagi: Specjalizacja w zakresie pomocy prawnej w leasingu. Negocjacje i postępowania restrukturyzacyjne z bankami i innymi instytucjami rynku finansowego.

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 52 opinie

Witam. Szybka odpowiedz, konkretna i bardzo jasne. zdecydowanie polecam

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
150,0 zł + 23% VAT
TAK
25%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Sprawy przeprowadzone

 • Działalność gospodarcza (Zakładanie, obsługa) (2)
  • Skuteczna ochrona prawna leasingobiorców. Wsparcie prawne w procesie wznowienia umów leasingowych po ich wypowiedzeniu lub rozwiązaniu. Kompleksowa reprezentacja Klientów w sądach w sporach z leasingodawcami, w tym także dochodzenie roszczeń leasingobiorców w wyniku rozliczenia umowy.
  • Wsparcie prawne dla przedsiębiorców.
 • Majątek i Podatki (2)
  • specjalizujemy się w działaniach prawnych zmierzającą do "oddłużenia" Klientów posiadających zobowiązania hipoteczne wobec podmiotów sektora bankowego oraz szeroko pojętych podmiotów sektora finansowego
  • Kancelaria chroni interesy klientów instytucji finansowych i wspiera ich w wychodzeniu z problemów finansowych. Przeprowadzamy oddłużenie lub restrukturyzację klienta przy pomocy instytucji prawa upadłościowego, w tym upadłości konsumenckiej.
 • Sprawy bankowe (1)
  • Kancelaria obsługuje przedsiębiorców i osoby fizyczne będące klientami instytucji finansowych, kredytobiorców i pożyczkobiorców, którzy utracili płynność finansową i nie mogą regulować swoich zobowiązań na dotychczasowych zasadach
 • Nieruchomości (1)
  • Doradztwo w zakresie zakupu i sprzedaży nieruchomości oraz ustanawiania i znoszenia obciążeń na nieruchomościach

Mogę pomóc również przy tych sprawach

 • Zdrowie (ubezpieczenia, wypadki)
 • Spadki i testamenty
 • Umowy (regulaminy, kontrakty)
 • Podatki (kontakty z urzędami)
 • Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja)
 • Spółki (akty założycielskie, umowy)
 • Własność intelektualna

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.Mogę bardzo polecić Pana Krzysztofa .

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
jedyna jasna odpowiedź. Zna się w tym zagadnieniu

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Otrzymałam rzetelna i fachowa poradę. Polecam.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo fachowa i kompleksowa obsługa. Otrzymałam profesjonalną pomoc przy składaniu wniosku o upadłość konsumencką: zostałam dokładnie poinformowana jak to ma wyglądać, otrzymałam wszelkie wskazówki, mogłam w każdej chwili zadzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości. Wszelkie informacje na temat mojej historii zostały rzetelnie przedstawione we wniosku, otrzymałam na prawdę bardzo duże wsparcie podczas posiedzenia. Oczywiście wynik sprawy pozytywny:) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam:D i dziękuję całemu zespołowi!!:D:*:*:*:*

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Widać, że Pan wie o czym mówi i zna prawo, chciałbym aby taka osoba mnie reprezentowała. Pozdrawiam

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 65)