Radca prawny Artur Stachurski, Warszawa
PREMIUM

Ocena

4,9
Dodaj opinię

Artur StachurskiRadca prawny
(Od 2014)

LEX SUPPORT Artur Stachurski Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Łagowska 2/42, 01-464 Warszawa

Specjalizacja: egzekucja sądowa. Prowadzę wszelkie sprawy cywilne jak spadki , zasiedzenia, alimenty, rozwody, odszkodowania, sprawy gospodarcze, KRS, itp.

Organizacje: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie Numer wpisu WA-11026
Inne uwagi: Specjalizacja: egzekucja sądowa. 6 lat praktyki u komornika sądowego. Pomoc prawna dla wierzycieli i dłużników.

Ocena prawnika

 (4,9 na 5 gwiazdek), 255 opinii

Rzetelna odpowiedź, widać profesjonalizm.

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
200,0 zł + 23% VAT
TAK
10%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00

Sprawy przeprowadzone

 • Inne (3)
  • Sprawy o zapłatę przedawnionych długów w e-sądzie, z pozwów firm windykacyjnych, funduszy sekurytyzacyjnych, banków. Skutecznie zaskarżyłem nakazy zapłaty w kilku sprawach, w tym kilka już na etapie egzekucji sądowej.
  • Skuteczna egzekucja przeciwko tzw. opornym dłużnikom, ukrywającym majątek, w tym skuteczne powództwa ze skargi pauliańskiej (przeciwko nabywcom majątku od dłużnika, którzy działali z nim w porozumieniu), pozwalające na zaspokojenie wierzyciela z majątku, którego dłużnik się wyzbył.
  • Pomoc dłużnikom w sprawach o eksmisję, egzekucję innych świadczeń, egzekucję z nieruchomości. Skutecznie zaskarżałem opisy i oszacowania nieruchomości, uchylałem postanowienia o przybiciu (etap licytacji nieruchomości), zaskarżałem koszty postepowania egzekucyjnego, co skutkowało zmniejszeniem opłat egzekucyjnych dla dłużników z 12 tys. zł na 3 tys. Zawierałem ugody z wierzycielami, pozwalające na umorzenie egzekucji i spłatę należności w ratach.
 • Praca (1)
  • Sprawy pracownicze, o zmianę świadectwa pracy, odszkodowanie za rozwiązanie umowy o prace z naruszeniem przepisów o ich wypowiadaniu, o przwrócenie do pracy, o zapłatę za nadgodziny, ekwiwalentów za urlopy wypoczynkowe.

Mogę pomóc również przy tych sprawach

 • Przestępstwa i wykroczenia
 • Zdrowie (ubezpieczenia, wypadki)
 • Majątek i Podatki
 • Nieruchomości
 • Spadki i testamenty
 • Dzieci i rozwody (alimenty, prawo do opieki)
 • Sprawy pracownicze (zatrudnienie, zus, wypadki, odszkodowania, przestępstwa, spory zbiorowe)
 • Umowy (regulaminy, kontrakty)
 • Podatki (kontakty z urzędami)
 • Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja)
 • Spółki (akty założycielskie, umowy)
 • Działalność gospodarcza (Zakładanie, obsługa)
 • Inne
 • Własność intelektualna

Publikacje zobacz wszystkie

Chcę założyć sprawę o alimenty, co powinnam zrobić i o jaką kwotę się mogę ubiegać?

Rozstałam się z partnerem, nie jesteśmy małżeństwem ale mamy 3 letnią córkę. Partner wyprowadził się i teraz wszystkie opłaty są na mojej głowie (czynsz, rachunki, koszty wychowania córki). Chcę założyć sprawę o alimenty, co po...

Czy to jest mobbing?

Wydaje mi się, że jestem mobbingowany. W pracy szef wymaga ode mnie więcej niż od kolegów z działu, od 3 lat nie dostałem podwyżki, premie uznaniowe są sporadyczne i najniższe w zespole. Ponadto dostaję bardzo uciążliwe i nużące zadan...

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Pan Prawnik udzielił mi wyjaśnień przy pierwszym kontakcie telefonicznym

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Jestem bardzo zadowolona z bezinteresownej pomocy jakiej udzielił mi Pan Artur. Wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z panem Arturem. W ciągu umówionej godziny rozwiał wszelkie moje wątpliwości dotyczące przedstawionej mu sprawy. Udzielił wyczerpujących odpowiedzi na zadane mu pytania, dodatkowo sam zasugerował kilka możliwych rozwiązań mojej sytuacji. Ani razu nie spojrzał na zegarek podczas rozmowy, chociaż już na wstępnie zaznaczyłam, że interesuje mnie max godzinne spotkanie. Wcale nie odczułam presji czasu, wręcz przeciwnie, pan Artur co pewien czas upewniał się czy na pewno zrozumiałam o co mu chodzi, jeżeli prosiłam o dodatkowe wyjaśnienie zagadnienia to bez problemu mi je rozwijał, do momentu aż wszystko stało się dla mnie jasne. Gorąco polecam Pana Mecenasa jako osobę kompetentną, którą w moich oczach cechuje pełen profesjonalizm, rzetelność i takie "ludzkie" podejście do przedstawionych mu problemów natury prawnej.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo rzeczowo i konkretnie..Na wszystkie moje nurtujące pytania Pan Artur odpowiedział w sposób wyczerpujący, wszystko stało się jasne.. Pomijając czyste odpowiedzi, otrzymałem konkretny plan jak postępować w mojej sprawie, jakie poczynić kroki by było " dobrze " Jestem zachwycony i bardzo zadowolony z porady jaką otrzymałem. Kolejne problemy, kolejne pytania tylko u tego Pana. POLECAM !

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Pan Artur odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania i rozwiał wątpliwości.

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 2912)