Wyszukani prawnicy na mapie:

Zwiń filtry

Filtruj wg nastepujących kryteriów

Sprawy prywatne

Sprawy firmowe

Prawnik Piaseczno wyniki wyszukiwania: znaleziono 25 ofert

Filtruj wg kryteriów

Kancelaria Radcy Prawnego EUROLEX CONSULTING Kamilia Grabowska

Borówki 13F m. 5 Mysiadło, 05-500 Piaseczno

Prowadziłam projekty doradcze z zakresu zamówień publicznych dla Ministerstwa Infrastruktury, uczestniczyłam w zespole negocjacyjnym z ramienia Ministerstwa Skarbu Państwa oraz w obsłudze Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

doradztwo w zakeresie ochrony danych osobwych, pełnienie obowiązków ABI

Pzygotowywanie dokumentacji korporacyjnej, Projektów uchwał, Regulaminów i Procedur,

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska

Strumykowa 21, 05-500 Piaseczno

Reprezentacja Klientów w postępowaniach sądowych dot. roszczeń ze stosunku pracy lub z nim związane; o ustalenie istnienia stosunku pracy, jeżeli łączący strony stosunek prawny, wbrew zawartej między nimi umowie, ma cechy stosunku pracy; o odszkodowania dochodzone od zakładu pracy na podstawie przepisów o świadczeniach z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych. Mobbing, dyskryminacja, nadgodziny.

Sprawy związane z rozwiązaniem małżeństwa, tj. sprawy o rozwód (z orzekaniem jak i bez orzekania o winie rozkładu pożycia małżeńskiego), o separację, o unieważnienie małżeństwa cywilnego, o stwierdzenie nieistnienia małżeństwa.

Sprawy związane z majątkiem małżeńskim (m.in. o podział majątku wspólnego, o ustalenie ustrojów majątkowych małżeńskich, o ustalenie nierównych udziałów w majątku wspólnym, o zniesienie wspólności majątkowej, o zwrot nakładów na majątek osobisty, zezwolenie na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu majątkiem wspólnym).

Reprezentowanie wierzycieli oraz dłużników w postępowaniu egzekucyjnym, kwestionowanie tytułów egzekucyjnych, prowadzenie negocjacji w celu zawarcia ugody z wierzycielem.

Sprawy związane z alimentacją (ustalanie obowiązku alimentacyjnego, podwyższanie i obniżanie wysokości alimentów).

Sporządzamy odwołania od decyzji organów rentowych, dotyczących ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia rodzinnego, o emerytury, renty oraz inne świadczenia w sprawach należących do właściwości Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Radca Prawny Marcin Kamiński

Frezji, 05-500 Piaseczno

  • Odpowiedzi na pytania

Puławska 16, 05-500 Piaseczno

Kancelaria adwokata Marcina Hołówki

Raszyńska 14 lok. 6, Piaseczno

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Jakubowska

Puławska 22 lok. 4, 05-500 Piaseczno

Kancelaria Adwokacka

Kościuszki 6 lok. 2, 05-500 Piaseczno

Kancelaria radcy prawnego

Kościuszki 11, 05-500 Piaseczno

Wróć na górę