Twoja opinia ma znaczenie!

Twoja opinia ma znaczenie!

Korzystasz z usług prawników zarejestrowanych w naszym serwisie? Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Zapytasz po co miałbyś to robić. Powody są co najmniej dwa.

Robisz to dla innych użytkowników, którzy szukają prawnika dla swojej sprawy.

Badania pokazują, że 81% Polaków, zanim skorzysta z danej usługi czy kupi określony przedmiot, szuka opinii i rekomendacji na ich temat w Internecie. Takie zachowanie określane jest mianem ROPO czyli „Research Online, Purchase Offline”. Twoja opinia naprawdę ma znaczenie, szczególnie w tak ważnej kwestii jak porada prawna. Możesz napisać w jakiej sprawie pomagał Ci prawnik czy jakie były efekty współpracy. Niech Twoja odpowiedź będzie profesjonalna, to znaczy dotyczy sposobu pracy prawnika i jego doświadczenia, a także przedmiotu sprawy. Możesz się wspomóc skalą w postaci gwiazdek (gdzie 5 gwiazdek to ocena najwyższa i analogicznie – jedna gwiazdka – ocena najniższa). Oceniaj prawnika nie tylko wówczas, gdy podejmiesz z nim długofalową współpracę. Dobrze napisane pismo czy nawet treściwa porada na naszym forum to również działania, które mogą zostać zrecenzowane. Tak skonstruowana opinia pomoże innym użytkownikom serwisu wybrać najlepszego prawnika dla swojej sprawy.

Robisz to dla prawnika, z którym współpracowałeś.

I to z dwóch powodów. Po pierwsze, aby podziękować mu za udaną współpracę, po drugie, aby dać mu feedback czyli informację zwrotną na temat jakości usługi, którą świadczy. Jeśli jesteś zadowolony z usługi, wyraź to poprzez swoją opinię w serwisie. Podziękuj prawnikowi. Twoja opinia ma dla niego znaczenie. Ponadto taki dowód wdzięczności pomoże prawnikowi pozyskać nowych klientów podobnych do Ciebie. Jeśli uważasz, że usługa nie została wykonana należycie, masz zastrzeżenia, wątpliwości – również możesz o tym napisać. Pamiętaj jednak, że opinia „nie polecam” nic nie mówi o usłudze ani prawnikowi, ani innym użytkownikom. Sformułuj ją tak, aby dać pole do interakcji, ustosunkowania się do Twoich obiekcji, wypracowania konsensusu. Prawnik dzięki Twojej opinii ma się przede wszystkim dowiedzieć, co robi dobrze, a które usługi/umiejętności mógłby dopracować.

 

Specprawnik.pl Twoja opinia ma znaczenie!

Specprawnik.pl Twoja opinia ma znaczenie!

 

 

W panelu opinii znajdziesz dodatkowe informacje dotyczące tego, jak opiniować. Dodajemy je także tutaj.

Oceń tylko prawnika, z którym miałeś styczność

Prosimy o niepozostawianie opinii o prawniku, z którym nie miałeś kontaktu.

Opiniuj precyzyjnie

Opisz w jaki sposób pomógł Ci prawnik, czy wykazał się odpowiednią wiedzą i był pomocny.

Pamiętaj o poufności

Prosimy o niepozostawianie swoich danych osobowych (wystarczy imię), ani szczegółów dotyczących sprawy.

Zachowaj kulturę osobistą

Prosimy o używanie kulturalnego języka. Tylko takie opinie będą brane pod uwagę.

Opinia jest weryfikowana

W celu uniknięcia nieprawdziwej, bądź złośliwej opinii, zostanie ona sprawdzona przed pojawieniem się na stronie serwisu.