Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski, Łódź

Ocena

5,0
Dodaj opinię

Wawrzyniec ChróścielewskiAdwokat

(Od 2006)
Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski
ul. Al. Kościuszki 98 lokal 5, 90-442 Łódź

Kancelaria adwokacka mec. W. Chróścielewskiego specjalizuje się w prawie karnym i prawie pracy. Z sukcesem zakończono w niej kilkaset spraw z prawa karnego oraz prawa pracy. Mocne strony zespołu kancelarii: dar przekonywania, umiejętności negocjacyjne i interpersonalne, sprawność w działaniu, nieszablonowość w doborze metod działania, rzetelny i profesjonalny stosunek do powierzonych spraw – odpowiadający najwyższym standardom zawodowym, umiejętność trafnego doboru skutecznych metod działania, pozwalających osiągać korzystne rozstrzygnięcia w sprawach.

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 12 opinii

W Kancelarii Mecenasa Chróścielewskiego byłam na konsultacji. Potrzebowałam porady w zakresie prawa pracy, niestety mój były szef nie był dobrym człowiekiem i szukałam sposobu, aby odegrać się za krzywdę, którą mi wyrządzał. Dzięki Kancelarii Pana Mecenasa udało mi się odzyskać swój honor i odejść z tej pracy z dumą. Dziękuję!

Rozliczenia

Rozliczanie od sprawy
TAK

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10 - 18
10 - 18
10 - 18
10 - 18
10 - 18

Sprawy przeprowadzone

Mogę pomóc również przy tych sprawach

  • Inne
  • Inne
  • Działalność gospodarcza (Zakładanie, obsługa)
  • Spółki (akty założycielskie, umowy)
  • Umowy (regulaminy, kontrakty)

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Fantastyczna współpraca. Pan Mecenas Chróścielewski ma ogromną wiedzę z zakresu prawa pracy. Zakładałam dużą spółkę więc bez pomocy dobrego prawnika by się nie obyło. Pan Mecenas pomógł mi w stworzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Dzięki niemu mam pewność, że w spółce wszystko chodzi jak w zegarku :)

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Chyba jedyni prawnicy którzy się nie spóźniają! zawsze na czas, przygotowani, nic ich nie zaskakuje. Jestem bardzo zadowolona z ich usług, bardzo sumienni ludzie, potrafią człowieka wysłuchać i nie patrzą na niego z góry. Dzięki nim dzisiaj jestem szczęśliwą emerytką, która ma za co życ

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Fantastyczny specjalista i wspaniały człowiek - prawnik z ludzką twarzą. Jego pomoc okazała się w mojej sprawie nieoceniona. Sprawny kontakt, a w samej kancelarii przemiła atmosfera.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Potrzebowałem porady dotyczącej sprawy z zakresu prawa karnego. Pan Chróścielewski na konsultacji udzielił mi bardzo trafnych wskazówek, bardzo profesjonalne podejście.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Pan Wawrzyniec Chróścielewski pomagał naszej firmie w ustalaniu treści umów o pracę i umów o dzieło. Bardzo sprawny kontakt, w każdej chwili mogliśmy wysłać zapytanie dotyczące naszych wątpliwości i uzyskać sprawną odpowiedź. Polecam współpracę z jego kancelarią.

Wszystkie opinie