Rewolucja w zamówieniach publicznych – konferencja

Rewolucja w zamówieniach publicznych – konferencja

Zapraszamy na najważniejsze w tym roku wydarzenie na rynku zamówień publicznych (Konferencja „Nowe Prawo Zamówień Publicznych” – CN Kopernik, Warszawa, 28 października 2016 r.)!

W dniu 28 lipca 2016 r. weszła w życie największa w historii nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych. Zmiany zrewolucjonizowały niemal cały proces ubiegania się o zlecenia publiczne w Polsce, począwszy od składania ofert, warunków udziału w postępowaniu, łączenia potencjałów, badania rażąco niskiej ceny, po kryteria oceny ofert.

Wszystkie najistotniejsze z punktu widzenia przedsiębiorców tematy dotyczące nowelizacji prawa zamówień publicznych zostaną omówione na konferencji „Nowe Prawo Zamówień Publicznych”.

Miejsce:

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Termin:

28 października 2016 r.

W czasie jej trwania 18 ekspertów (wybitnych prawników i praktyków) wyjaśni uczestnikom nowe regulacje, zwróci uwagę na najczęstsze błędy oraz doradzi jak ich unikać.

Organizatorem wydarzenia jest specjalistyczne pismo „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce”. W poprzedniej edycji konferencji udział wzięło blisko 200 przedstawicieli przedsiębiorców oraz sektora publicznego.

Specjalna oferta dla Klientów portalu Specprawnik.pl:

  • 10% zniżki na uczestnictwo
  • Książką gratis – E. Gnatowska, „Komentarz do ustawy Prawo zamówień publicznych po nowelizacji 2016” (cena regularna: 299 zł)

* * *

Zarejestruj się już dziś na:

www.zamawiajacy.pl/konferencja