Zamawianie wizyt w kancelarii prawnej online - zyskaj więcej czasu dla siebie

Już od 7 lat pomagamy prawnikom przechodzić z offline do online, ponieważ widzimy transformację technologiczną z bliska tworząc rozwiązania, które usprawniają życie wszystkich. Dziś chcemy wskazać na użyteczność związaną z umożliwieniem klientom zamawiania wizyt w kancelarii online. Za naszym pośrednictwem ponad 5000 osób umówiło spotkania w kancelarii online. Wskaźniki z branż usługowych pokazują, że 25 % klientów rezerwuje wizyty tylko online.

Rozważ, czy Twoi klienci nie chcieliby takiej wygody w pracy z Tobą?

Dzięki integracji naszego  systemu do zamawiania usług oraz wizyt online  klienci mogą w prosty sposób umówić się na wizytę również poprzez Twoją stronę WWW, bloga czy profesjonalny profil prawnika. Możesz łatwo umieścić widget Systemu na swojej stronie WWW lub poprosić nas byśmy Ci pomogli.

Cała operacja jest prosta, a na efekty nie będziesz długo czekał.

Im więcej czasu odwiedzający spędzają na Twojej stronie, tym bardziej prawdopodobne jest, że odejdzie. Dlaczego? Bo nie może znaleźć tego czego szuka.

Jeśli zastosujesz jasne i proste wytyczne do swojej strony internetowej, a klient znajdzie tam proste mechanizmy komunikacji z Tobą, osiągniesz konkurencyjną wygodę.

Zastosowanie systemu do umawiania wizyt spowoduje też, odpadną Ci sytuacje, w których musisz odebrać telefon i oderwać się od pracy.

Klient klikając w widget lub odpowiedni przycisk "Zamów wizytę" na Twojej stronie WWW lub na blogu czy profilu - otrzyma prosty formularz. Ty dowiesz się w jakiej sprawie przychodzi. Otrzymasz powiadomienie o takiej prośbie i dane klienta, z którym będziesz mógł się sprawnie skontaktować i zaprosić go do kancelarii.

Dzisiaj w usługach posiadanie opcji zamówienia wizyty online jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Klienci oczekują, że rezerwacja wizyty online będzie szybka, przejrzysta, prosta. Nie chcą dzwonić, do prawnika (ponad 40 % telefonów od klientów jest nieodebranych). Chcą móc umawiać się w wygodny sposób poza godzinami pracy kancelarii (w naszym serwisie blisko 40 % rezerwacji umawianych jest w godzinach 17 – 8 rano).