Praktyczne wskazówki - jak zbudować obecność prawnika w Internecie

TWOJA Kancelaria W INTERNECIE

 

Kancelarie i prawnicy szukają możliwości zainteresowania klientów swoimi usługami tak jak każda inna firma usługowa. Coraz częściej sprawdzamy jak zoptymalizować nasze działania na zwiększenie widoczności  w sieci.  Kancelaria dziś bez obecności w internecie praktycznie nie istnieje . Jednak ponad 60 % kancelarii, z którymi odbywamy spotkania nie wie jak pozyskiwać klientów, co to jest pozycjonowanie się w sieci, nie wie jak klienci szukają kontaktu do prawnika. Część z nich w ogóle uważa, że obecność w sieci nie jest im potrzebna. To patrzenie bardzo krótkowzroczne! 

Im wyższe wyniki wyszukiwania uzyskasz tym większy ruch pozyskasz na swoją stronę www. Im większy jest ruch na Twojej stronie, tym większa jest świadomość Twojej kancelarii i tym większa jest jej sprzedaż. Jakie są efekty dużej sprzedaży usług? Na pewno oczekiwane przez każdego prawnika. 

NOWOCZESNA PREZENTACJA PRAWNIKA. ISTNIEJE WIELE SPOSOBÓW!

 

Możliwości prezentacji prawnika w sieci jest naprawdę mnóstwo. Z drugiej strony potrzebna jest wiedza na temat korzystania z tych otwartych ścieżek do sukcesu online .  Aby określić, które metody są najbardziej odpowiednie dla kancelarii  potrzeba już teraz wiedzy lub zatrudnienia człowieka od marketingu znającego się na Internecie.

DOSTAJĘ KLIENTA PROSTO Z specprawnik.pl

 

Na ogół strategia jest taka. Jak zdecydujesz się na inwestycję w Internet, chcesz zdobywać nowych klientów. Statystycznie większość internautów znajduje prawnika w wyszukiwarkach takich jak Google. Dlatego podstawą sukcesu jest być w miejscu gdzie jest klient szukający prawnika. W specprawnik.pl co miesiąc przetwarzamy 1000 do 3000 pytań klientów. Prawnicy, którzy mają swoje profile Premium codziennie rozmawiają z klientami o swojej ofercie, optymalizują swój profil, dodając nowe porady, nowe artykuły przydatne klientom. Szczególnie publikując przydatne artykuły na aktualne tematy można zwiększyć swoją obecność w sieci i przyciągnąć kolejnych klientów . Najważniejsze jest, że wysiłek ten zawsze prowadzi do profilu i nowych kontaktów. Zatem to i nwestycja, która się szybko zwraca!

TUTAJ MOŻNA CIĘ ZNALEŹĆ!

 

Jeśli nie masz własnej strony internetowej profil prawnika zarejestrowany na specprawnik.pl, powinien być Twoją podstawową obecnością w Internecie. Jeśli posiadasz stronę koniecznym jej uzupełniniem. 

Profil na  specprawnik.pl to istotny elementem marketingu każdej kancelarii, która chce skorzystać z nowoczesnych metod pozyskiwanie klientów w Internecie.