Za co prawnicy cenią serwis Specprawnik? Wywiad z adwokat Ewą Włoszczyną

Za co prawnicy cenią serwis Specprawnik? Wywiad z adwokat Ewą Włoszczyną

adwokat Ewa Włoszczyna Adwokat Ewa Włoszczyna prowadzi indywidualną praktykę adwokacką ze specjalizacją w sprawach  karnych i cywilnych. Celem kancelarii jest zapewnienie usług prawnych na najwyższym poziomie. W  osiągnięciu tego celu pomaga rzetelna komunikacja z klientem oraz obustronne zaufanie.

 

 

Co skłoniło Panią, aby uruchomić Pakiet Premium na SpecPrawnik?

E.W.:  Uzyskanie dostępu do pytań prawnych, które w konsekwencji mogą przerodzić się w  płatne zlecenia od klientów. Odpowiedzi na pytania użytkowników dają też możliwość promowania i pozycjonowania kancelarii w Internecie.

 

Jak wyglądały Pani początki w serwisie?

E.W.:  Początki polegały na udzielaniu bezpłatnych odpowiedzi na pytania prawne użytkowników, z założenia 5 pytań dziennie w wybranych dziedzinach prawa.

 

Jak klienci zareagowali na możliwość internetowego kontaktu?

E.W.:  Taka forma kontaktu jest możliwa tylko w przypadku niektórych zleceń, gdzie nie istnieje konieczność osobistego spotkania z klientem. Co do zasady w sprawie drobnych porad klienci preferują formę internetowego kontaktu.

 

Z perspektywy czasu, jak Pani ocenia przydatność naszego systemu?

E.W.:  Z pewnością daje możliwość pokazania sylwetki prawnika w Internecie, jako specjalisty w wybranych dziedzinach prawa.

 

Czy ma Pani rady dla prawników i specjalistów, którzy dopiero zaczynają korzystać z naszego serwisu?

E.W.:  Aktywność w serwisie poprzez udzielanie odpowiedzi na pytania użytkowników.

 

Czy poleciłby Pani współpracę z SpecPrawnik?

E.W.:  Tak.

 

Profil pani adwokat Ewy Włoszczyny znajdziesz pod tym linkiem:  https://www.specprawnik.pl/adwokat/ewa-wloszczyna-57628/