Solidarni Zwyciężymy: Specprawnik laureatem I etapu konkursu

Solidarni Zwyciężymy: Specprawnik laureatem I etapu konkursu

Zakończyła się pierwsza z trzech części konkursu w ramach kampanii „Solidarni Zwyciężymy”. Wyłoniono 6 zwycięzców, w tym doceniono platformę Specprawnik.pl za bezinteresowną pomoc aktywnych w serwisie Prawników w czasie walki ze skutkami pandemii COVID-19.

Wśród [laureatów] znalazły się osoby prywatne i firmy, które wyróżniły się nie tylko solidarnością w działaniu i troską o dobro innych ludzi, ale również kreatywnością i innowacyjnością w działaniach oraz przede wszystkim błyskawiczną reakcją i gotowością do wprowadzenia zmian, co w było kluczowe w ciągu ostatnich miesięcy – czytamy w komunikacie prasowym.

 

Dziękujemy wszystkim Prawnikom zaangażowanym w akcję bezpłatnej pomocy prawnej, to wyróżnienie jest dla Was!

 

Na Specprawnika można jeszcze głosować (klikając serduszko w prawym dolnym rogu) pod tym linkiem>>> https://bit.ly/39hFt3h . Głos można oddać co 24 godziny!

 

Kampania „Solidarni Zwyciężymy”

Kampania “Solidarni Zwyciężymy” postawiła sobie za cel nagłaśnianie i wyróżnienie historii radzenia sobie z kryzysem, współdziałania i heroicznych postaw Polaków w czasie walki ze skutkami pandemii koronawirusa.

Inspirujące historie godnej podziwu i szlachetnej pomocy oraz twórczego radzenia sobie w biznesie w okolicznościach pandemii mogą zgłaszać zarówno firmy, jak i osoby indywidualne.

Nagrodą w konkursie jest wparcie organizatora kwotą w wysokości 10 000 zł wybranej przez zwycięzcę fundacji lub bezpłatna promocja w mediach.