Prywatna rozmowa telefoniczna z doświadczonym prawnikiem

Połączyliśmy 542 rozmowy klientów z prawnikami. 

Usługa  prywatnej 15 minutowej rozmowy z prawnikiem, to prosty sposób, aby dowiedzieć się co zrobić w naszych sprawach, uzyskać przydatną poradę i wiarygodne informacje na temat swojej sytuacji prawnej, wtedy gdy jej potrzebujemy najbardziej.

Najskuteczniejsi prawnicy w jednym miejscu.
 
Co roku miliony osób i firm potrzebują profesjonalnej pomocy i zapewnienia, że podjęte działania są właściwe. Dotąd szukanie prawnika opierało się na zapytaniu znajomego lub rodziny. Nie jest to jednak efektywna forma szukania pomocy w sprawach wymagających specjalistycznej wiedzy.
 
Pomoc prawnika ratuje
"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy pomóc ludziom znaleźć szybko właściwego prawnika. Ważne jest, by każdy mógł błyskawicznie otrzymać pomoc i poczuć się pewniej. Prawnicy kont Premium mogą dodatkowo pomóc klientom w 15 minutowej rozmowie i wypłacić sobie wynagrodzenie za udzieloną telefonicznie poradę, a nawet zyskać klienta wyjaśnia Katarzyna Abramowicz ze specprawnik.pl."
 
Wyrabiamy nawyk korzystania z prawnika. 
W ostatnich latach pojawiło się wiele szokujących spraw, których przyczyną było niepoprawne zidentyfikowanie problemu prawnego i związanych z nim zagrożeń, czy podjęcie decyzji prawnej w oparciu o poradę osoby, która nie znała się na prawie.
 
Korzystając z prawników serwisu można zyskać szansę na pozytywne zakończenie sprawy.
Główną motywacją serwisu jest by klient szybko otrzymał pomoc prawnika z jego okolicy. Wielu prawników, to prawnicy z prestiżowych kancelarii, wielu z praktyką ponad 5 lat,  naukowym dorobkiem. Po prostu staramy się szukać tych prawników, którzy są najskuteczniejsi na rynku ,którzy mają największe doświadczenie w bardzo konkretnych dziedzinach, i oferują swoje usługi na najwyższym poziomie”– wyjaśnia Katarzyna Abramowicz.