Prawniku, zleć darmowy test bezpieczeństwa i sprawdź czy Twoja kancelaria jest podatna na cyberataki

Prawniku, zleć darmowy test bezpieczeństwa i sprawdź czy Twoja kancelaria jest podatna na cyberataki

Czy Twoja kancelaria jest podatna na cyberataki? Teraz możesz to sprawdzić. Zleć darmowy test bezpieczeństwa. Przetestuj podatność Twoich pracowników i dowiedz się czy ich wiedza na temat cyberbezpieczeństwa jest wystarczająca.

 

Na czym polega test bezpieczeństwa?

Sama procedura jest bardzo prosta. Musisz tylko wygospodarować kilka minut. Postępuj tak:

Wejdź na stronę https://testbezpieczenstwa.specfile.pl , podaj swoje imię, adres e-mail i nazwę firmy, którą reprezentujesz.

Następnie wskaż adresy osób, które chcesz sprawdzić.

To wszystko.

Pamiętaj o jednej kwestii. Po wysłaniu zgłoszenia potwierdzić swój adres e-mail (otrzymasz wiadomość, a jeśli jej nie widzisz, koniecznie sprawdź spam).

Poczekaj kilka dni na raport. Dowiesz się nie tylko kto otworzył maila od nieznanego nadawcy i dał się złowić na naszą wędkę.

 

 

Dlaczego powinieneś zlecić test bezpieczeństwa w swojej kancelarii?

Ransomware (oprogramowanie szantażujące) będzie uderzał w tym roku co 14 sekund. Cyberprzestępcy wykorzystują coraz bardziej wyrafinowane metody w celu wyłudzenia wrażliwych danych, pozyskania wartościowych dokumentów i wyciągnięcia od nas dużych pieniędzy. Sami jesteśmy sobie winni. To właśnie człowiek jest najsłabszym ogniwem w łańcuchu cyberbezpieczeństwa. Ponad 30% udanych cyberataków przeprowadzono pomyślnie właśnie dzięki podatności pracowników.

 

Autorzy testu – firma Specfile – chcą szerzyć kulturę bezpiecznego Internetu, dlatego test jest całkowicie darmowy.

 

ZLEĆ BEZPŁATNY TEST