Prawnicy pomagają nie tylko od Święta

Bezpłatne pytania prawne od klientów na https://www.specprawnik.pl/zapytaj-prawnika/ pozwoliły już 14 000 osób skonsultować się z prawnikiem.

Prawnikom wykorzystującym ten kanał do rozmowy z klientem uczestnictwo pozwoliło zyskać sympatię użytkowników i odróżnić się od kolegów, umożliwiając łatwy kontakt i przyciągnięcie nowych klientów.

Co 10 pytanie w serwisie kończy się zleceniem dla prawnika. Co miesiąc dochodzi do ponad 5000 interakcji między prawnikami a klientami. Rekordziści odpowiadają na pytania klientów codziennie, starając się być na bieżąco z problemami, które mają użytkownicy serwisu.

Klienci przekonują się do tego kontaktu, szczególnie w sytuacji gdy sami z uwagi na odległość nie mogą stawić się w kancelarii. Doświadczenie wielu z nich jest niesamowite. Wiele z podziękowań, które do nas przychodzi wskazuje na entuzjastyczne wręcz reakcje od klientów.

"Jestem naprawdę zadowolona, że tak wielu osób mogło już skorzystać z pomocy prawnej organizowanej przez nasz serwis. Każda zadowolona osoba, każda uratowana osoba to dla nas, całego zespołu i prawników naprawdę ogromna radość”  powiedziała Katarzyna Abramowicz "Nie odkrywamy Ameryki,  pomagamy w podejmowaniu lepszych decyzji prawnych".

 

Zespół Specprawnik Życzy Użytkownikom, Klientom i Prawnikom

Spokojnych Świąt i Szcześliwego Nowego Roku smiley