LegalTech Forum 2019

LegalTech Forum 2019

Wydawnictwo C.H.Beck zaprasza na konferencję poświęconą trendom rozwojowym w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy kancelarii prawnych - LegalTech Forum 2019. Innowacje w praktyce prawniczej. Konferencja odbędzie się 21 marca 2019 roku w Hotelu Intercontinental w Warszawie i zakończy się After Party w Restauracji Prime Cut na Twardej 18.

Na Forum gościć będziemy 18 wybitnych prelegentów, wśród których znajdą się międzynarodowi eksperci w branży legal tech, doświadczeni prawnicy, przedstawiciele świata nauki oraz administracji rządowej.

Nowatorska formuła konferencji umożliwi uczestnikom zapoznanie się z kluczowymi zagadnieniami w trakcie skondensowanych prezentacji, które następnie będą omawiane w dyskusjach panelowych z udziałem ekspertów i prawników. Forum będzie też doskonałą okazją do networkingu.

Na konferencji:

  • spojrzymy na nowe zjawiska, takie jak blockchain, sztuczną inteligencję i inteligentne kontrakty, które stanowią potencjalnie rewolucyjne technologie w obszarze prawa,
  • zobaczymy także, jak na te zmiany reagować zamierza administracja państwowa oraz jakie inicjatywy są przygotowywane w obszarze rozwoju e-administracji i ram prawnych dla nowych technologii ,
  • na podstawie badań Kantar Millward Brown przeprowadzanych na zlecenie Wydawnictwa C.H.Beck omówimy jak faktycznie wygląda rynek legal tech w polskich kancelariach.

Konferencja dedykowana jest prawnikom oraz wszystkim osobom zainteresowanym nowymi trendami technologicznymi w codziennej pracy kancelarii.

Szczegółowy program, informacje o prelegentach oraz zapisy pod adresem www.LegalTechForum.beck.pl

 

Żródło: informacja prasowa LegalTech Forum 2019