Law Summit 2017 Konferencja dla nowoczesnych prawników 5 kwietnia 2017 roku w Warszawie

Zainspiruj się strategiami komunikacji, sprawdź, co w Internecie działa, najlepsze praktyki i produkty do rozwoju kancelarii w 5 edycji konferencji LAW SUMMIT już 5/04/2017 w Warszawie

Wśród Prelegentów:

Katarzyna Przyborowska – Partner Zarządzający warszawskiej Kancelarii Przyborowska-Lazer Kancelaria Prawna LEGE ARTIS s.c. (www.przyborowska-lazer.pl)
„Blog prawniczy – sposób na sukces. Pokaż swoją specjalizację.”

(Prelekcja będzie poświęcona zagadnieniu specjalizacji w kancelarii i zaprezentowaniu jej potencjalnym klientom za pomocą bloga oraz mediów społecznościowych. Uczestnicy przekonają się, że jeden dobry wpis w blogu może zapewnić źródło klientów na lata.)

Katarzyna Abramowicz – Specprawnik.pl
„W jaki sposób prawnicy mogą przygotować swoje kancelarie do sukcesu on-line. Skuteczne pozyskiwanie klientów  i sprzedaż usług prawnych w Internecie”

(W oparciu o 4 letnie doświadczenie w pomaganiu ponad 9 000 prawnikom w sprzedaży usług  w całej Polsce i przekazanych ponad 35 tyś spraw  SpecPrawnik.pl dostarczy również kilka przykładów i informacji z praktyki serwisu:  związanych z tym, czego najczęściej szukają klienci, jak z nimi rozmawiać, co działa w internecie, jak należy się przedstawiać i co o sobie mówić na profilu prawnika by odnieść sukces i pozyskać nowych klientów)

Joanna Dudziak – DoRadcawBiznesie.pl
„Personal branding – trend czy konieczność?”

Monika Świędrych – Założycielka portalu Prawos.pl oraz autorka bloga PrawniczyMarketing.pl
„Jak rozwijająca się branża Legal Tech w Polsce pomaga prawnikom w pozyskiwaniu nowych klientów”

Rafał Chmielewski – CEO Grupy web.lex, autor bloga e-MarketingPrawniczy.pl
„Komunikacja kancelarii prawnej za pomocą mediów społecznościowych”

Tomasz Sęk – IESE MBA, partner w spółce doradczej Naveo Sowiński i Sęk sp.j.
„Dlaczego nie realizujemy naszych pomysłów biznesowych w kancelarii – zamierzeń, planów, strategii?”

(Prowadząc kancelarię dzieje się często tak, że „plany swoje, a życie swoje”. Różne sprawy angażują nas na tyle, że na koniec dnia zapominamy o naszych własnych zamierzeniach, planach czy strategii jaką chcemy realizować lub braknie na nie czasu. Podczas prelekcji przedstawię studia przypadków z praktyki doradczej ze współpracy z różnymi kancelariami o przyczynach dlaczego tak się dzieje i co można z tym zrobić.)

Rejestracji można jeszcze dokonać tu  http://multiexpo.pl/law-summit-5/rejestracja