Sławomir Wójcik

KancelariaWójcik.Com KANCELARIA PRAWNA

5,0 55 opinii

19 kwietnia 2022

Mecenas Sławomir Wójcik jest sprawdzonym, doświadczonym, skutecznym prawnikiem. Od lat doradzam się Mecenasa Sławka jak poradzić sobie w trudnych, niejednoznacznych sytuacjach. Do tej pory dobrze pomaga. Zawsze naświetli sprawę bez emocji, fachowo, podpowie właściwe rozwiązanie. Doradzam się w sprawach związanych z pracą oraz życiowych, prywatnych. Polecam Mecenasa Sławomira Wójcika, jest uprzejmym, skromnym i skutecznym prawnikiem.

Skuteczny prawnik Sławomir Wójcik

17 grudnia 2021

Polecam fachowo i szybka odpowiedź

Stazab

17 grudnia 2021

Jak najbardziej polecam . Sprawa załatwiona ekspresem i tak jak oczekiwałam. Dziękuję raz jeszcze Panu za pomoc i polecam wszystkim współpracę z Panem Sławomirem.

Magdalena

10 sierpnia 2021

Odpowiedź na swoje pytanie dostałam szybko, bezpłatnie i konkretnie. Czuję się pewniejsza, wsparta wiedzą profesjonalisty. Raz jeszcze bardzo dziękuję za pochylenie się nad moim problemem, pozdrawiam.

Małgorzata

18 maja 2021

Mecenas Sławomir Wójcik to prawnik z Lubonia, na którym zawsze mogę polegać. Prowadzi moje sprawy prywatne i firmowe już od kilku lat. Większość spraw załatwiam on-line, na telefon, e-mail. Te trudniejsze osobiście podczas spotkań z Mecenasem Wójcikiem. Pisma do sądów, prokuratury, instytucji, przeciwników procesowych zawsze są merytoryczne i w odpowiednim terminie. Jak trzeba, reprezentuje mnie w sądzie, na rozprawach i podczas innych czynności w instytucjach oraz w negocjacjach z prawnikami drugiej strony. Dzięki pomocy prawnej, jaką mam od Mecenasa Wójcika mogę spać spokojnie i zająć się swoimi bieżącymi sprawami, bo wiem, że dobrze mnie reprezentuje, przekonałem się o tym kolejny raz podczas ostatniej rozprawy. Polecam Mecenasa Wójcika.

Robert - Luboń

18 maja 2021

Mecenas Wójcik powiedział mi co mam zrobić i przygotował pisma do urzędu skarbowego i zus. Odniosło oczekiwany skutek. Wystarczył telefon i później kontakt przez internet.

Dawid

14 maja 2021

Porada rzeczowa i na temat, przez telefon, bez straty czasu na dojazdy.

Marcin

20 kwietnia 2021

Dobra porada online.

Mirek

12 kwietnia 2021

Mecenas Sławomir Wójcik to prawnik pierwsza klasa. Kontakt do mecenasa dostałem z polecenia, a teraz sam polecam usługi mecenasa Wójcika wszystkim szukającym dobrego prawnika . Sprawnie poprowadził moją sprawę rozwodową, wynegocjował z prawnikiem byłej żony warunki jakie chciałem, alimenty, czas z dzieckiem, dzięki temu obyło się bez kłótni już na pierwszej rozprawie. Był zawsze przygotowany i dostępny.

Michał

11 kwietnia 2021

Po rozmowie telefonicznej miałam spotkanie z Mecenasem Wójcikiem i teraz prowadzi moją sprawę przed sądem.

Marta

3 kwietnia 2021

Bardzo pomocna rada

Kinga z Ostroleki

1 kwietnia 2021

Slawomir Wójcik dał mi wskazowki, postąpie tak jak doradzil jestem wdzieczna za podpowiedz no i oby sie udalo dziękuję

Malgorzata

31 marca 2021

Otrzymałem dobrą poradę jak zadbać o spadek, wszystko przez internet.

Krzysiek

27 marca 2021

27.03.2021 dalsza część. Tego samego dnia co rozprawa apelacyjna Mecenas Wójcik reprezentował mnie w prokuraturze, gdzie po wielu miesiącach walki o moją godność, bezpieczeństwo prawne i finansowe, uczestniczył przy stawianiu zarzutów bezczelnemu biznesmenowi, który złośliwie, od wielu miesięcy pomawiał, gnębił, atakował i wrabiał mnie w wymyślone afery, donosił na mnie na policję, prokuraturę, do sądu, nasyłał swoich prawników i wspólników. Mecenas nie pozwolił mnie wrobić, choć łatwo nie było i kosztowało mnie to sporo zdrowia i nerwów. Teraz to niech ten biznesmen odpowie za swoje cwaniactwo. Przekazałem Mecenasowi Wójcikowi do prowadzenia moje sprawy te osobiste, te zawodowe i te biznesowe. Pomógł mi tyle razy, że teraz ja i moja rodzina dzwonimy do Mecenasa po poradę zanim dojdzie do sporu i to często pozwala załatwić problem zanim zrobi się poważny. Mecenas Wójcik to doświadczony, solidny, odpowiedzialny, dyskretny, terminowy prawnik i sympatyczny człowiek. Polecam! Robert

Robert - Luboń

27 marca 2021

27.03.2021 Dodaję kolejny wpis bo chcę podziękować Mecenasowi, zasługuje na uznanie. Prawnik Sławomir Wójcik z Lubonia to Mecenas którego polecam z całą odpowiedzialnością. Wygrał właśnie dla mnie sprawę z firmą budowlaną na kilkadziesiąt tyś. zł. Strasznie mnie i żonę, ta firma wykonawcza wkurzała, robili źle, nieterminowo, a szef chciał być mądrzejszy nawet od kierownika budowy, nie do rozmowy człowiek i skończyło się w sądzie. Kilka miesięcy temu Sąd pierwszej instancji, a w ubiegłym tygodniu również Sąd okręgowy na rozprawie apelacyjnej potwierdził, że źle robili i mają zapłacić za fuszery. Bardzo dziękuję za prowadzenie sprawy Mecenasowi Wójcikowi :)

Robert - Luboń

27 marca 2021

Mecenas Wójcika ma doświadczenie w sprawach spółek i zarządu, polecam.

Mariusz

22 marca 2021

Kancelaria Wójcik jest godna polecenia, szybko i na telefon oceniają problem, polecam.

Marian z Jeżyc

18 marca 2021

Dziękuję i polecam, rozwód skutecznie i dyskretnie.

Iza z Wildy

15 marca 2021

Prawnik Sławomir Wójcik uzyskał dla mnie zapłatę zaległego wynagrodzenia i odszkodowanie za złe wypowiedzenie. Sprawę załatwiłam online.

Marta

11 marca 2021

Kancelaria Wójcik potrafiła dobrze zadbać o mój interes podczas rozwodu.

Marcin

8 marca 2021

Opinia rzetelna, bardzo szybka i pomocna, polecam

Adam z Gdyni

7 marca 2021

Mecenas Wójcik to gwarancja fachowej pomocy prawnej, polecam.

Zbyszek

4 marca 2021

Zadałem pytanie o otrzymałem rzeczową i fachową informację, któa rozwiązała moje wątpliwości. Polecam.

Robert

4 marca 2021

Konkretna i wyczerpująca odpowiedź na pytanie.

Robert

4 marca 2021

Pan Wójcik jest bardzo sympatyczną osobą. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Dzięki niemu nie odczułam żadnych nieprzyjemności podczas procesu sądowego. Polecam z czystym sumieniem!

Beata z Wir

26 lutego 2021

Uważam że prawnik ma rzetelne podejście do klienta, spokój i rozważne prowadzenie konsultacji z klientem świadczy o jego wysokich kompetencjach i zaangażowaniu w dana sprawę jak również w swoja prace. Z czystym sumieniem polecam.

Magda M

24 lutego 2021

Bardzo szybka i pomocna odpowiedz na zadane przeze mnie pytanie.

Honorata

22 lutego 2021

Radca prawny Sławomir Wójcik to doświadczony prawnik, polecam. Dobrze ogarnia spółki i zarząd. Pomógł mi wyjść z zarządu spółki i nie odpowiadać za jej dług.

Sebastian z Poznania

12 lutego 2021

Polecam kancelarię i radcę prawnego Sławomira Wójcika. Profesjonalne, rzetelne podejście do klienta od konsultacji, po ustalenie strategii działania oraz reprezentację w sądzie. Pełna dyspozycyjność, solidność w podejściu do problemu, zaufanie. Polecam.

AMPP Płygawko

7 lutego 2021

Dziękuję Mecenasowi Sławomirowi Wójcikowi za to, że reprezentuje mnie w rozprawach przed Sądem gospodarczym. Jest doskonale przygotowany, nieustępliwy i skuteczny. Walczy o moją sprawę, pomimo nieuczciwej gry drugiej strony procesu, której ewidentnie sprzyja sędzia, stosujący nieuczciwe w mojej ocenie praktyki, zmieniając protokoły z rozpraw niezgodnie do tego co było powiedziane na rozprawie, kryjąc świadka, który składa fałszywe zeznania, wykorzystujący kruczki prawne do tego, aby wspierać drugą stronę procesu. Dla mnie to szok jak to jest straszne i niesprawiedliwe trafić na tak przebiegłego i stronniczego sędziego. Samemu nie dałbym rady się bronić, zniszczyli i wrobiliby mnie, a z Mecenasem Wójcikiem wiem, że broni mnie doświadczony prawnik i łatwo im nie będzie mnie wrobić w wymyślone zarzuty.

Robert - Luboń

2 lutego 2021

Bardzo jestem wdzięczna za uzyskaną poradę prawną. Nadal mam kilka pytań których nie zadałam a na które chciałabym uzyskać odpowiedź .

Elżbieta z Poznania

27 stycznia 2021

Szybka, konkretna i pomocna odpowiedź na zadane pytanie.

Paulina

25 stycznia 2021

Najlepszy prawnik na tej stronie . Na wszystkie pytanie mi odpowiedział . Nie tak jo inny , ze po pierwszym pytaniu zapraszali mnie na odpłatna rozmowę . Bardzo polecam !

Krzysztof Mława

15 stycznia 2021

Krótka, ale zarazem wyczerpująca odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie. Dziękuję za pomoc. Polecam

Eugeniusz

12 stycznia 2021

Rzeczowa konkretna odpowiedź! Polecam!

Filip

20 października 2020

Polecam prawnika uzyskałam odpowiedź krótką zwięzłą i na temat

Marzena

26 czerwca 2020

Bardzo sprawna i szybka pomoc

Karolina

25 czerwca 2020

Bardzo konkretna i szybka pomoc.

Karolina

24 czerwca 2020

Szybka pomocna odpowiedź

Jola z Torunia

13 czerwca 2020

Bardzo pomocna porada prawna.

Maria

10 czerwca 2020

Profesjonalna, konkretna porada prawna. Polecam Pana Sławomira.

A.G.

10 czerwca 2020

Dobrze mi doradził

Przemko

8 czerwca 2020

Satysfakcjonująca i szeroka odpowiedź.

Bartek K

4 czerwca 2020

Konkretna odpowiedz na zadane pytanie z poradą jak postępować w dalszych krokach dotyczących pracodawcy i niewypłacenia wynagrodzenia. polecam

J

3 czerwca 2020

Polecam z całego serca!!

Tomasz

3 czerwca 2020

Polecam, szybka i konkretna pomoc

Anna

3 czerwca 2020

Szybko odpowiedział na zapytanie i dobrze doradził.

Aleksandra z Konina

30 maja 2020

Rzetelna i wyczerpujące odpowiedź na pytanie. Dziękuję

Maria z Gdańska

29 maja 2020

odpowiedź konkretna, szybko i na temat

Joanna

27 maja 2020

Nawet nie sądziłam, że znajdzie się taki prawnik, który wszystko jasno i pięknie mi wytłumaczy. Bardzo fajny człowiek, o wspaniałym sercu. Człowiek godny polecenia

Patrycja

26 maja 2020

Szybko, jasno, bezproblemowo. Polecam

Rafał z Warszawy

26 maja 2020

Szybka, rzetelna porada, polecam! 👌

Rado

25 maja 2020

Wyczerpujące odpowiedzi na niejedno pytanie. Wspaniała pomoc i bardzo profesjonalne podejście do tematu

Aneta

25 maja 2020

Jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi

Dominika

24 maja 2020

Krótka zwięzła odpowiedź. Polecam

Magda K.