Dariusz Głabowski

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Głabowski

5,0 37 opinii

23 listopada 2020

Jeśli ktoś rozważa ogłoszenie upadłości konsumenckiej to polecam z pełnym przekonaniem pomoc Pana Mecenasa. Mi na pierwszych konsultacjach wszystko dokładnie wyjaśnił z uwzględnieniem konkretnej sytuacji w jakiej się znalazłem. Potem przygotował wniosek o ogłoszenie upadłości, który Sąd uwzględnił bez przeprowadzenia żadnej rozprawy! Cieszę się,że dokonałam bardzo dobrego wyboru

Monika

18 sierpnia 2020

Dziękuję za fachową poradę i wybawienie z kłopotu! Polecam wszystkim kancelarię pana mecenasa, zwłaszcza w sprawach spadkowych.

Mariusz Nowakowski

28 kwietnia 2020

Już po kilku minutach rozmowy w kancelarii mecenas zdobył moje zaufanie i sympatię. Sprawa o podział majątku jest w toku, ale już mecenasowi udało się ustalić najważniejsze kwestie w trakcie negocjacji z pełnomocnikiem żony. Takiego fachowca ze świecą szukać.

Władysław

16 marca 2020

Rewelacyjny, rzeczowy prawnik. Uczciwie przedstawił mi sprawę, wyjaśnił jakie mam szanse. Cenowo - bardzo ok.

Damian

16 marca 2020

Dziękuję za wygraną sprawę o rozwód. Polecam kancelarię mecenasa Głabowskiego w 100%

natalex

16 marca 2020

Szukałem długo pełnomocnika do sprawy spadkowej. Kancelaria mecenasa zajmuje czołowe miejsce w rankingach i widać, że Pan mecenas jest doświadczonym prawnikiem. Dla mnie rewelacyjny pełnomocnik, sprawa oczywiście wygrana.Mecenas utarł nosa mojej zwaśnionej rodzinie, która nie interesowała się zmarłym, a jedynie rościli sobie prawa do spadku.

Zygmunt W.

4 lutego 2020

Pan Mecenas wraz z Panią Adwokat z tej samej kancelarii przeprowadzili mnie przez sprawę o rozwód i podział majątku z byłą małżonką. Wprawdzie wszystko trwało ponad 2 lata ale co najważniejsze zakończyło się dla mnie korzystnie. Mecenasi kompetentni i cierpliwi w wyjaśnianiu wszelkich prawniczych niuansów. Serdecznie polecam.

Grzegorz ze Szczecina

23 grudnia 2019

Pan Mecenas reprezentował mnie w sprawie o alimenty dla mojego dziecka i udało się wywalczyć dużo większą kwotę od tej jaką placił mi mój były mąż. Serdecznie polecam. Dodatkowym atutem Pana Dariusza jest to, że potrafi wytłumaczyć wszelkie prawne niuanse przystępnym dla laika jezykiem.

Katarzyna Szczecin

7 września 2019

Pan Dariusz udzielił mi bardzo konkretnej porady, za co jestem ogromnie wdzięczna. Takich prawników nam potrzeba, z całego serca polecam

Edyta z Warszawy

17 sierpnia 2019

Szybka odpowiedź

Natalia

13 sierpnia 2019

Pan Mecenas skutecznie poprowadził moją sprawę o zachowek. Bardzo kompetentny i nie stwarza dystansu co akurat dla mnie było ważne bo generalnie bałam się Sądu i prawników:) Serdecznie polecam

Magda ze Szczecina

7 lipca 2019

Powierzyłam Panu Mecenasowi sprawę o alimenty na rzecz mojego dziecka gdy porzucił nas mój partner, ojciec dziecka. Udało się wywalczyć znacznie większą kwotę od tej, którą mój były partner zgodził się płacić dobrowolnie. Kompetentny i, co dla mnie było bardzo istotne,potrafi wytłumaczyć wszystko bardzo przsytępnym dla laika językiem. Z całą pewnością Pan Mecenas jest godny polecenia

Ania Szczecin

7 lipca 2019

Pan Mecenas właśnie wygrał dla mnie sprawę z bankiem o zwrot nadpłąconej prowizji za kredyt. Wszystko skończyło się na jednej rozprawie. Szczerze polecam. Nie chodzi tylko o wyrok w sprawie ale i komunikację. O ile nie odbierze telefonu zawsze oddzwoni i wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Grzegorz

26 czerwca 2019

Dobry doradca.

Karolina z Ełku

27 maja 2019

Szybka,rzetelna pomoc.Dziękuję. Sylwia z Piekar Śl.

Sywia

27 kwietnia 2019

Bardzo rzetelna I profesjonalna.polecam

:) l

31 marca 2019

Polecam tego prawnika. Pożyczyłem znajomej kilka lat temu sporą sumkę a że wciąż mnie zwodziła ze spłatą powierzyłem Mecenasowi sprawę jej odzyskania. Od momentu mojej wizyty w kancelarii do wyroku sądowego upłynęło zaledwie kilka miesięcy ( chociaż pewnie to była łatwa sprawa bo wyrok Sąd wydał już na pierwszej rozprawie ) Mecenas wyjaśniał mi rzeczowo wszystkie niuanse i profesjonalnie poprowadził mi sprawę.

Łukasz, Pyrzyce

24 marca 2019

Pan Radca rozwiał moje wątpliwości podając proste odpowiedzi.

Katarzyna

22 marca 2019

Profesjonalizm i fachowe podejscie. Zdecydowanie polecam.

Radek.

12 marca 2019

Dziękuję za pomoc.

Katowice

12 marca 2019

Super

Magda

12 marca 2019

Błyskawiczna odpowiedź pełna cennych wskazówek. Mnie mile zaskoczył fakt, że za nic można otrzymać tak konkretną odpowiedź. Bardzo dziękuję!

Joanna

7 marca 2019

Fachowa porada, polecam

Karol

7 marca 2019

Bardzo pomocna i precyzyjna odpowiedź

Ewa Z Giżycka

5 marca 2019

Odpowiedź zwięzła i rzeczowa. Polecam.

Monika z Katowic

3 marca 2019

udzielił konkretnej odpowiedzi dziękuje

ewa

2 marca 2019

Witam. Szybka i pomocna odpowiedź.

Kasia z Warszawy

28 lutego 2019

ok

śląsk

28 lutego 2019

Radca wyjaśnij wszystko krok po kroku więc jak najbardziej polecam z całego serca

Ewka92

28 lutego 2019

Zdecydowany chętny i szybko odpowiada poecam

Jarek

18 lutego 2019

Powierzyłam wraz z mężem Mecenasowi sprawę w której znajomy rodziny zażądał od nas kilkudziesięciu tysięcy złotych zapłaty za rzekome prace jakie wykonał przy budowie naszego domu. Tymczasem nie mieliśmy z nim żadnej umowy a prace wykonywały zatrudnione przez nas ekipy budowlane. Mecenas Głabowski doprowadził do wydania korzystnego dla nas wyroku i Sąd oddalił wysuwane względem nas żądania zapłaty. W toku rozprawy cierpliwie wyjaśniał nam wszystkie nasze wątpliwości. Widać było, że dokładnie zgłębił sprawę. Serdecznie polecam tego prawnika!

wdzięczna klientka

16 lutego 2019

Pan Mecenas wygrał mój spór sądowy z pośrednikiem nieruchomości. Sprzedałem sam swoją nieruchomość a mimo to pośrednik żądał przed sądem zapłaty powołując się na klauzulę wyłączności. Dzięki fachowej pomocy i wsparciu mecenasa udało się wygrać sprawę. Polecam wszystkim osobę Pana Macenasa, prawdziwy specjalista od tego rodzaju spraw.

Emil76

10 grudnia 2018

W sprawach spadkowych pan mecenas nie ma sobie równych! Podzielam wypowiedź mojego poprzednika - w moim przypadku Pan Dariusz równiez wywalczył dla mnie sporą kwotę tytułem zachowku, mimo że moja rodzina walczyła do końca i wynajęła największą kancelarię ze Szczecina, udało się i sprawiedliwość wygrała.

Tomasz Nawrot

10 listopada 2018

Pożyczyłam znajomemu ładnych paręnaście tysięcy, nie miałam na to pisemnej umowy pożyczki a jedynie wyciąg z banku z przelewem bankowym. Mimo tego Mecenas poprowadził mi sprawnie sprawę w Sądzie i przed paroma dniami odzyskałam pożyczone pieniądze. I co najważniejsze znaczna część wynagrodzenia dla prawnika pokryta została dopiero z odzyskanych od mojego dłużnika pieniędzy. Z pełnym przekonaniem polecam Pana Mecenasa Głabowskiego.

Malwina

14 października 2018

Pan Mecenas pomógł mi w sprawie przeciwko firmie ubezpieczeniowej o zwrot kosztów naprawy mojego samochodu i wynajmu innego auta na czas naprawy. Ubezpieczyciel nie chciał wypłacić mi odszkodowania w pełnej wysokości i dopiero przy pomocy Pana Mecenasa sąd zasądził w wyroku kwotę, której się domagałem. Polecam

Dariusz Gutkowski

6 października 2018

Zleciłem Panu Mecenasowi założenie spółki komandytowej. Szybko i sprawnie przygotował treść umowy spółki, podpowiedział, jakiego wybrać notariusza i przyspieszył rejestrację w KRS. Terminowo, rzetelnie i niedrogo - polecam każdemu przedsiębiorcy taką obsługę prawną.

Bogdan Małek

19 września 2018

Mecenas Głabowski reprezentował mnie w sprawie rozwodowej, udało mi się nie ulec żądaniom mojej eks, która oczekiwała wysokich alimentów dla siebie. Konkretny, nie leje wody, a przede wszystkim rozwód nie kosztował mnie majątku.

Krzysztof