Dariusz Głabowski

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Głabowski

5,0 28 opinii

Sie 17, 2019

Szybka odpowiedź

Natalia

Sie 13, 2019

Pan Mecenas skutecznie poprowadził moją sprawę o zachowek. Bardzo kompetentny i nie stwarza dystansu co akurat dla mnie było ważne bo generalnie bałam się Sądu i prawników:) Serdecznie polecam

Magda ze Szczecina

Lip 7, 2019

Powierzyłam Panu Mecenasowi sprawę o alimenty na rzecz mojego dziecka gdy porzucił nas mój partner, ojciec dziecka. Udało się wywalczyć znacznie większą kwotę od tej, którą mój były partner zgodził się płacić dobrowolnie. Kompetentny i, co dla mnie było bardzo istotne,potrafi wytłumaczyć wszystko bardzo przsytępnym dla laika językiem. Z całą pewnością Pan Mecenas jest godny polecenia

Ania Szczecin

Lip 7, 2019

Pan Mecenas właśnie wygrał dla mnie sprawę z bankiem o zwrot nadpłąconej prowizji za kredyt. Wszystko skończyło się na jednej rozprawie. Szczerze polecam. Nie chodzi tylko o wyrok w sprawie ale i komunikację. O ile nie odbierze telefonu zawsze oddzwoni i wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Grzegorz

Cze 26, 2019

Dobry doradca.

Karolina z Ełku

Maj 27, 2019

Szybka,rzetelna pomoc.Dziękuję. Sylwia z Piekar Śl.

Sywia

Kwi 27, 2019

Bardzo rzetelna I profesjonalna.polecam

:) l

Mar 31, 2019

Polecam tego prawnika. Pożyczyłem znajomej kilka lat temu sporą sumkę a że wciąż mnie zwodziła ze spłatą powierzyłem Mecenasowi sprawę jej odzyskania. Od momentu mojej wizyty w kancelarii do wyroku sądowego upłynęło zaledwie kilka miesięcy ( chociaż pewnie to była łatwa sprawa bo wyrok Sąd wydał już na pierwszej rozprawie ) Mecenas wyjaśniał mi rzeczowo wszystkie niuanse i profesjonalnie poprowadził mi sprawę.

Łukasz, Pyrzyce

Mar 24, 2019

Pan Radca rozwiał moje wątpliwości podając proste odpowiedzi.

Katarzyna

Mar 22, 2019

Profesjonalizm i fachowe podejscie. Zdecydowanie polecam.

Radek.

Mar 12, 2019

Dziękuję za pomoc.

Katowice

Mar 12, 2019

Super

Magda

Mar 12, 2019

Błyskawiczna odpowiedź pełna cennych wskazówek. Mnie mile zaskoczył fakt, że za nic można otrzymać tak konkretną odpowiedź. Bardzo dziękuję!

Joanna

Mar 7, 2019

Fachowa porada, polecam

Karol

Mar 7, 2019

Bardzo pomocna i precyzyjna odpowiedź

Ewa Z Giżycka

Mar 5, 2019

Odpowiedź zwięzła i rzeczowa. Polecam.

Monika z Katowic

Mar 3, 2019

udzielił konkretnej odpowiedzi dziękuje

ewa

Mar 2, 2019

Witam. Szybka i pomocna odpowiedź.

Kasia z Warszawy

Lut 28, 2019

ok

śląsk

Lut 28, 2019

Radca wyjaśnij wszystko krok po kroku więc jak najbardziej polecam z całego serca

Ewka92

Lut 28, 2019

Zdecydowany chętny i szybko odpowiada poecam

Jarek

Lut 18, 2019

Powierzyłam wraz z mężem Mecenasowi sprawę w której znajomy rodziny zażądał od nas kilkudziesięciu tysięcy złotych zapłaty za rzekome prace jakie wykonał przy budowie naszego domu. Tymczasem nie mieliśmy z nim żadnej umowy a prace wykonywały zatrudnione przez nas ekipy budowlane. Mecenas Głabowski doprowadził do wydania korzystnego dla nas wyroku i Sąd oddalił wysuwane względem nas żądania zapłaty. W toku rozprawy cierpliwie wyjaśniał nam wszystkie nasze wątpliwości. Widać było, że dokładnie zgłębił sprawę. Serdecznie polecam tego prawnika!

wdzięczna klientka

Lut 16, 2019

Pan Mecenas wygrał mój spór sądowy z pośrednikiem nieruchomości. Sprzedałem sam swoją nieruchomość a mimo to pośrednik żądał przed sądem zapłaty powołując się na klauzulę wyłączności. Dzięki fachowej pomocy i wsparciu mecenasa udało się wygrać sprawę. Polecam wszystkim osobę Pana Macenasa, prawdziwy specjalista od tego rodzaju spraw.

Emil76

Gru 10, 2018

W sprawach spadkowych pan mecenas nie ma sobie równych! Podzielam wypowiedź mojego poprzednika - w moim przypadku Pan Dariusz równiez wywalczył dla mnie sporą kwotę tytułem zachowku, mimo że moja rodzina walczyła do końca i wynajęła największą kancelarię ze Szczecina, udało się i sprawiedliwość wygrała.

Tomasz Nawrot

Lis 10, 2018

Pożyczyłam znajomemu ładnych paręnaście tysięcy, nie miałam na to pisemnej umowy pożyczki a jedynie wyciąg z banku z przelewem bankowym. Mimo tego Mecenas poprowadził mi sprawnie sprawę w Sądzie i przed paroma dniami odzyskałam pożyczone pieniądze. I co najważniejsze znaczna część wynagrodzenia dla prawnika pokryta została dopiero z odzyskanych od mojego dłużnika pieniędzy. Z pełnym przekonaniem polecam Pana Mecenasa Głabowskiego.

Malwina

Paź 14, 2018

Pan Mecenas pomógł mi w sprawie przeciwko firmie ubezpieczeniowej o zwrot kosztów naprawy mojego samochodu i wynajmu innego auta na czas naprawy. Ubezpieczyciel nie chciał wypłacić mi odszkodowania w pełnej wysokości i dopiero przy pomocy Pana Mecenasa sąd zasądził w wyroku kwotę, której się domagałem. Polecam

Dariusz Gutkowski

Paź 6, 2018

Zleciłem Panu Mecenasowi założenie spółki komandytowej. Szybko i sprawnie przygotował treść umowy spółki, podpowiedział, jakiego wybrać notariusza i przyspieszył rejestrację w KRS. Terminowo, rzetelnie i niedrogo - polecam każdemu przedsiębiorcy taką obsługę prawną.

Bogdan Małek

Wrz 19, 2018

Mecenas Głabowski reprezentował mnie w sprawie rozwodowej, udało mi się nie ulec żądaniom mojej eks, która oczekiwała wysokich alimentów dla siebie. Konkretny, nie leje wody, a przede wszystkim rozwód nie kosztował mnie majątku.

Krzysztof