Michał Gruchacz

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Gruchacz

5,0 49 opinii

5 grudnia 2022

Pan mecenas jest bardzo zaangażowany i zainteresowany problemem klienta oraz szukaniem najlepszego rozwiązania.Konkretny,cierpliwy, skuteczny i zawsze w kontakcie.Polecam jego usługi wszystkim,którzy cenią sobie fachowość i miłą atmosferę.

Grażyna

14 listopada 2022

Bardzo pomocny i zaangażowany w sprawę którą prowadzi.Konkretne odpowiedzi na zadawane pytania,cierpliwość w ich wyjaśnieniu oraz przedstawienie rozwiązań.Przejrzyste i uczciwe warunki współpracy.A co najważniejsze-skuteczność w działaniu.Szczerze polecam.

Dorota

2 października 2022

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.Profesjonalne podejście do sprawy,zaangażowanie, dyspozycyjność i skuteczność.Pan Mecenas chętnie odpowiadał na wszystkie moje pytania,przedstawiając przy tym możliwe rozwiązania.Prowadził sprawę z zakresu prawa karnego.Dodatkowe atuty to miła i sympatyczna obsługa oraz elastyczność przy umawianiu terminów spotkań.

Wojtek

17 września 2022

Skuteczność, kompetencja i zaangażowanie.Bardzo dobry kontakt ,zawsze dostępny ; mejlowo lub telefoniczne.Posiada dużą wiedzę i potrafi pomóc w trudnych sprawach. Wysoka kultura osobista,miła i sympatyczna obsługa.

Anna

1 lipca 2022

Bardzo pomocny, sumienny i konkretny prawnik.Moje sprawy sądowe poprowadził z dużym zaangażowaniem i co najważniejsze skutecznie.Polecam

Mariusz

5 maja 2022

Zaangażowanie , kompetencja i utrzciwe podejście do klienta.Posiada dużą wiedzę i potrafi pomóc człowiekowi.Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie.

Marek

9 marca 2022

Obsługa na najwyższym poziomie.Rzetelność,serdeczność,zrozumienie,konkrety i zaangażowanie w rozwiązanie problemów.

Dorota

3 lutego 2022

Konkretny, rzetelny, z dużą wiedzą, bardzo przyjazny i pomocny. Korzystałam z porady przez telefon, zdecydowanie polecam

Iwona z Wołomina

29 stycznia 2022

Bardzo profesjonalne dwie kolejne porady prawne telefoniczne. Mecenas podszedł do spraw rzeczowo, obiektywnie, przeanalizował tematy z wielu punktów widzenia, sprawdził orzecznictwo, przepisy i udzielił wyczerpujących wskazówek co do dalszego postępowania. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie zadane przeze mnie pytania, również takie, które pojawiły się spontanicznie w trakcie rozmowy. Odniosłam wrażenie, że rozmawiam z bardzo kompetentną osobą, która w sposób logiczny i zrozumiały potrafi wszystko przedstawić i wyjaśnić. Dzięki poradom wiem, jak rozwiązać swoje sprawy. Gorąco polecam usługi Kancelarii.

Zadowolona klientka z Trójmiasta

25 listopada 2021

Pan mecenas jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę którą prowadzi.Posiada dużą wiedzę, potrafi pomóc człowiekowi nawet poważnych opałach i nie ocenia nikogo.Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie.

Jerzy

18 września 2021

Bardzo pomocny i rzetelny prawnik.Na wszystkie moje pytania i wątpliwości odpowiadał na bieżąco.Dał mi wiarę i nadzieję na lepsze jutro.Bardzo rzadko spotyka się tak odpowiedzialną i zaangażowaną osobę.Z czystym sumieniem polecam Pana Michała.

Marta

3 sierpnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z udzielonej porady drogą online.Świetny kontakt, dostępność prawnika 24 godz. na dobę.Okazuje się,że niektóre sprawy można załatwić bez wychodzenia z domu.Polecam.

Karolina z Kielc

13 lipca 2021

Kompetentny, zaangażowany, szczegółowy, skuteczny w działaniu. Można by tu wiele pisać, oczywiście w samych superlatywach. Rozmowa z Panem Michałem to sama przyjemność i poczucie bezpieczeństwa. Jest godny polecenia. Dziękuję Panie Michale, pozdrawiam.

dp

3 lipca 2021

Kompetencja i pełen profesjonalizm.Moja sprawa została poprowadzona rzetelnie i z dużym zaangażowaniem.Skuteczność w działaniu.Bardzo polecam.

Robet

19 maja 2021

Życzliwe i profesjonalne podejście do klienta.Pan Michał jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę którą prowadzi.Jest bardzo pomocny,wszystko wyjaśnia i informuje na bieżąco jak postępuje sprawa.Polecam

Weronika

26 kwietnia 2021

Rzetelna i profesjonalna pomoc prawna.Klient stuprocentowo zaopiekowany od początku do końca czynności prawnych.Doskonały kontakt,miła i sympatyczna obsługa.Skuteczność w działaniu.Polecam

Joanna

12 marca 2021

Kompetencja i zaangażowanie sprawiło, że moja sprawa rozwodowa zakończyła się sukcesem. Dziękuję P. Michałowi. Polecam

Mirosław

7 marca 2021

Dziękuję bardzo Panu Michałowi za profesjonalną poradę, udzieloną w formie zdalnej.Polecam każdemu,kto ma problemy prawne.

Adam z Inowrocławia

24 lutego 2021

Profesjonalna pomoc prawna,pełne zaangażowanie w powierzone sprawy.Zdecydowanie polecam w zakresie prawa rodzinnego.

Izabela

25 stycznia 2021

Pan Michał to osoba kompetentna i miła.Poprowadził moją sprawę rozwodową w taki sposób , że wszystko skończyło się dla mnie lepiej niż myślałem.Polecam

Aleksander

5 grudnia 2020

Podczas 15-minutowej rozmowy z prawnikiem otrzymałam klarowne odpowiedzi na moje pytania. Trochę obawiałam się "bełkotu" prawniczego, ale nic z tych rzeczy. Polecam.

Elżbieta

15 października 2020

Jestem zadowolona

Gosia

26 września 2020

Rozmawiałam tylko z tym Panem przez telefon, ale wszystko dokładnie mi wyjaśnił i gdybym mieszkala bliżej to napewno bym skorzystała z jego usług. Polecam serdecznie!

Ola z Pułtuska

18 maja 2020

Sprawa załatwiona szybko, rzetelnie i bez wychodzenia z domu.

Radek

1 maja 2020

Dzięki za pomoc i zaangażowanie.W obecnej sytuacji jest to bardzo przydatna forma udzielania porad.

Rafał przedsiębiorca

9 kwietnia 2020

Młody, ambitny i znający nowe technologie. Sprawę załatwiłem drogą e-mail (skany dokumentów) i czat. Rzetelne odpowiedzi na moje pytania. Na obecny czas jak najbardziej pomocny.

Oskar

10 marca 2020

Dziękuję za poświęcenie i osiągnięty skutek.

Marlena

12 stycznia 2020

Konkretny, ma rzeczowe podejście do sprawy i skuteczny w działaniu. Miałem dwie sprawy i i obie wygrane

Elżbieta

13 października 2019

Pan Michał jest zaangażowany w swoją pracę , pilnuje terminów ,dokumentacji.Swoją postawą zdobył moje zaufanie.

Damian

27 września 2019

profesjonalna porada

wnioskodawca

19 lipca 2019

Miły.,konkretny, rzeczowy.

Renata

6 czerwca 2019

Polecam rzetelne odpowiedzi

Anna z lublina

3 czerwca 2019

Polecam Pana Michała odpowiedzi rzetelne i wyczerpujące na dany temat

Anna z lublina

1 marca 2019

Krótka,treściwa odpowiedź i konkretna porada.

Danuta

4 lutego 2019

Pełen profesjonalizm polecam!

Robert

13 stycznia 2019

Polecam pana Michała jest osobą kompetentną i skrupulatną. Bardzo zrozumiale odpowiadał na moje pytania. W sposób jasny i klarowny wyjaśnij możliwości prawne mojej sprawy. Dziękuję za pomoc.

Janusz z Olsztyna

10 stycznia 2019

Miły i kompetentny Pan. W trakcie kilkunastominutowej rozmowy uzyskałem rzetelną informację na interesujący mnie temat. Cierpliwie i prosto wyjaśnił mi wszystko. POlecam.

Kamil

16 grudnia 2018

Bardzo rzetelna i fachowa pomoc.Otrzymałam w pełni wyczerpującą odpowiedź, moje wątpliwości zostały rozwiązane. Bardzo dziękuję i polecam.

Urszula

15 listopada 2018

OK.

Andrzej.

7 listopada 2018

Jestem bardzo zadowolona z porady i opinii, która potwierdziła moje oczekiwania. Czasami tak jest, że nie jesteśmy czegoś pewni i potrzebujemy potwierdzenia lub też naprowadzenia na pewną kwestię. Dlatego Bardzo dziękuję, że jesteście. Mam nadzieję, że inni też zaufają Wam i nadal będziecie.

Małgorzata

17 października 2018

Jestem bardzo zadowolona z pomocy.

Beata z Wrocławia

16 października 2018

krótko i na temat

Marzena

3 października 2018

Bardzo szybka i konkretna odpowiedz. Polecam jak najbardziej !

Magdalena P

28 sierpnia 2018

Fachowa porada, konkret!

waleriana

25 sierpnia 2018

Profesjonalny, miły Pan. Polecam

Aleksandra

22 sierpnia 2018

Porada uczciwa, zwięzła, na temat

Gość

22 sierpnia 2018

Bardzo wyczerpująca odpowiedz!

marta

21 sierpnia 2018

jestem zadowolony z pomocy prawnej .dzieki.polecam

paweł

19 sierpnia 2018

Profesjonalny

Pani z Warszawy