Lilianna Skiba

Kancelaria adwokacka adw. Lilianna Skiba

5,0 108 opinii

26 kwietnia 2024

Wyjaśnienie tematu bardzo mi pomogło w mojej sprawie.Odpowiedź jest jasna i zrozumiała,bardzo dobrze wyjaśniła moje dalsze postępowanie.Oceniam wysoki profesjonalizm pani mecenas brawo .

Alfred

26 kwietnia 2024

Bardzo kompleksowo rozwiązany problem, kompletna porada, dzięki udzielonej poradzie wiem jak rozwiązać zagadnienie związane ze sprzedażą nieruchomości.

Michal z Krakowa

16 lutego 2024

Powiedzieć o Pani Mecenas Skibie, że to najlepszy prawnik od rozwodów w Warszawie, to w zasadzie nic nie powiedzieć. Jest waleczna i zaciekła ale też wie kiedy odpuścić, jeżeli to jest dobre dla klienta. Bardzo polecam

Andrzej M.

13 grudnia 2023

Pani Lilianna Skiba to osoba o wysokiej epistemie i zasadach moralnych. Jest w 100% zaangażowana w prowadzonej sprawie. Umiejętności prawne są poparte fachową wiedzą. Potrafi pomóc w każdej dramatycznej sytuacji rodzinnej, gdy się wszystko wali i pali. Walczy do końca i wspiera w trudnych sytuacjach.

Krzysztof Kudelski

19 września 2023

Polecam z czystym sumieniem. Wszystko zostało wyjaśnione w prosty i zrozumiały sposób. Sprawa rozwodowa przeprowadzona szybko i sprawnie, bez żadnych komplikacji.

Kasia z Wawy

26 lipca 2023

Pani Mecenas jest jak taran, rozjechała mojego męża w sądzie ! Szczęśliwie już - mój ex mąż zmieniał trzy razy adwokatów i nie dali rady pokonać mojej mecenaski :) Najlep0szy adwokat od rozwodów w Warszawie !!!

N.Kwacz

30 kwietnia 2023

Polecam współpracę z Panią Mecenas. Pełna kontrola nad sprawą, na każdym etapie. Bardzo dobry kontakt i komunikacja, kompletny obraz scenariuszy, działania i rezultat w 100% zgodne z ustaleniami i oczekiwaniami. Komfortowe dla klienta: profesjonalizm, pewność działań i szacunek.

Dominik Ornat

20 kwietnia 2023

Przyszłam na konsultację do kancelarii w sprawie, która wydawała się beznadziejna, ale adwokat Lilianna Skiba pomogła mi przygotować niezbędne dokumenty, uspokoiła i wyjaśniła, że ​​sytuacja nie jest tak skomplikowana, jak myślałam. Polecam to biuro za profesjonalizm i rzetelność.

Tatiana Sławecka

3 kwietnia 2023

Bardzo profesjonalna pomoc przy przygotowaniu odwołania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego od niekorzystnej decyzji S.K.O. dotyczacej świadczenia pielęgnacyjnego. Sprawa zakończyła się przyznaniem świadczenia.

Piotr z Warszawy

20 marca 2023

Adwokat z doświadczeniem, wiedzą i profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Jak najbardziej godny polecenia.

DagmaraK z Warszawy

10 marca 2023

Pani Lilianna Skiba to profesjonalistka, osoba rzeczowa, zachowująca zdrowy rozsądek i spokój, których często brakuje klientowi w trakcie trudnych spraw naładowanych emocjonalnie. Przeprowadziła moją sprawę rozwodową jak najszybciej i możliwie bezboleśnie. Skupia się na kliencie, jego potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki jej radom udało się uniknąć niepotrzebnych eskalacji, dodatkowych żądań, a także załagodzić spór i doprowadzić do satysfakcjonującego rozwiązania. Bardzo dziękuję.

Kasia z Łomianek

17 lutego 2023

Jak to się mówi adwokat z krwi i kości! Znajoma, którą wcześniej na sprawie rozwodowej reprezentowała Pani Skiba poradziła żebym się do niej odezwała. I nie żałuję. Sprawa nie była łatwa, ale mimo to udało się ją wygrać za co jeszcze raz dziękuję.

Aneta z Warszawy

10 stycznia 2023

Adwokat przez duże A! Prawo pracy ma w jednym paluszku. Pani Lilianna pomogła mojemu mężowi w walce z nieuczciwym pracodawcą. Sprawa została wygrana.

Wioletta z Łomianek

3 stycznia 2023

Polecam Panią Mecenas. Jest prawnikiem zaangażowanym i interesującym się klientem, poszukującym sposobu rozwiązania jego sprawy. Świetny prawnik, zawsze spokojna, rzeczowa, jasno mówi jakie widzi szanse sprawy, a potem konsekwentnie je realizuje. Pani Mecenas jest zawsze przygotowana do rozpraw i bardzo dobrze czuje się na sali sądowej. Polecam.

Grzegorz Warszawa

20 grudnia 2022

Dziękuję za poświęcony czas, wszystkie rady, pomoc w wypełnieniu formalności i wygraną sprawę. Wiedziałam, że będzie ciężko, ale Pani Skiba się nie poddaje!

Ula z Warszawy

14 grudnia 2022

Spokój, opanowanie i pełen profesjonalizm. Jestem szczęśliwa, że miałam pomoc i wsparcie. Polecam z całego serca😊

Kasia z Łomianek

5 października 2022

Profesjonalne podejście i zaangażowanie.

Joanna z Łomianek

20 sierpnia 2022

Szybko i rzetelnie.

M.

18 lipca 2022

Bardzo polecam panią Liliannę. To kobieta o wielkiej wiedzy, cierpliwości i przede wszystkim pomocna.

Jadzia

10 czerwca 2022

Koleżanka, która poleciła mi Panią Liliannę miała rację, że to złota kobieta potrafi słuchać, doradzić i wykorzystać wiedzę jaką posiada do tego by wygrać sprawę.

Pani Anna

9 maja 2022

Bardzo profesjonalne, rzetelne i skuteczne podejście do prowadzonej sprawy. Pani mecenas jest osobą empatyczną i w pełni zaangażowaną w swoją pracę. Sprawa zakończona sukcesem. Zdecydowanie polecam.

Aleksandra M

13 kwietnia 2022

Polecam z całego serca. Sprawa dotyczyła prawa pracy i wydawała się nie do wygrania, ale z Panią adwokat wszystko wyszło pomyślnie! Jestem bardzo wdzięczna.

Anna

9 kwietnia 2022

Elastyczna serdeczna osoba. Profesjonalna.

M. z Warszawy

4 kwietnia 2022

Profesjonalna pomoc prawna, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, a przede wszystkim skuteczność, bo sprawa wydawała się beznadziejna, lecz dzięki pomocy Pani Lilianny zakończyła się sukcesem. Polecam i dziękuję. Beata

Beata

30 marca 2022

Pani adwokat zna się na swojej pracy i chętnie pomaga innym w ich kłopotach. Dziękuję bardzo za pomoc i wsparcie!

IzabelaM

19 stycznia 2022

Pani adwokat Skiba prowadziła moją sprawę o rozwód oraz ustalenie miejsca zamieszkania syna przy mnie i alimentów na syna od żony. Po ciężkiej walce z żoną, która zmieniała co chwilę adwokatów i miała ich w sumie 3, sąd wydał wyrok w którym przyznał mi syna i alimenty na jego utrzymanie od matki. Polecam kancelarię adwokat Lilianny Skiby. Można sie umawiać na spotkania w biurach w Warszawie i Łomiankach.

Jacek

9 grudnia 2021

Serdecznie polecam Panią Adwokat. Rzetelna wiedza, profesjonalne pisma do sądu, profesjonalne reprezentowanie w sądzie i zawsze chęć do pomocy. Sensowne podejście do każdej sprawy.

Marta A.

23 listopada 2021

Bardzo dobry fachowiec, jeśli ktoś szuka adwokata do spraw rozwodowych to trafił pod dobry adres. Pani Lilianna służy pomocą i dobrymi radami.

Agnieszka z Warszawy

23 października 2021

Jasne stawki już na początku współpracy, dzięki czemu wiedziałam, ile będzie mnie kosztowała obsługa prawna. Żadnych ukrytych kosztów, pełen profesjonalizm począwszy od złożenia pozwu a skończywszy na reprezentacji przed sądem.

kjank

15 października 2021

Witam, Nie spodziewałem się że taka miła osoba jak Pani mecenas Skiba może okazać się takim "walecznym lwem" w sądzie. Adwokat mojej ex żony siedział jak mysz pod miotłą :) Miło było podziwiać Panią mecenas w akcji ! Polecam z całych sił Andrzej

Andrzej

29 sierpnia 2021

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową, którą wygrała. Profesjonalne przygotowanie do rozprawy, wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik, zawsze o wszystkim byłam informowana, na każde moje pytanie, na każdą moja wątpliwość udzielała wyczerpujących odpowiedź.

Dominika, Łomianki

24 maja 2021

POLECAM. PANI LILIANNA SKIBA PROFESJONALNIE POPROWADZIŁA MOJĄ SPRAWĘ ROZWODOWĄ I ALIMENTACYJNE. SPRAWA ZAKOŃCZONA POZYTYWNYM WYROKIEM. DZIĘKUJĘ.

AleksandraAnnPanna.

13 maja 2021

Jedyne czego żałuję to stracony czas, bo z poprzednią kancelarią w ogóle nie mogłam dojść do porozumienia, a tu od pierwszego spotkania zostałam potraktowana poważnie. Nie boją się trudnych spraw, są świetnie przygotowani przed sądem, składają skuteczne apelacje.

emka

9 maja 2021

Wspaniała Pani Adwokat !!! Pani Lilunia ,do sprawy podchodzi bardzo rzetelnie i z wielkim sercem. Służy w każdej chwili poradą i wsparciem. Bardzo polecam.

Szczęśliwi.

23 kwietnia 2021

Ta pani robiła mi upadłość konsumencką, dzięki czemu naprostowałem swoje finanse i odzyskałem wewnętrzny spokój. Z wyrazami wdzięczności, J.W.

JW

16 marca 2021

Nieszczęśliwym trafem dałem się naciągnąć na kredyt we frankach, co jak nietrudno zgadnąć doprowadziło mnie na skraj bankructwa. We współpracy z kancelarią dochodzę swoich praw przed sądem, bank już proponuje ugodę ale walczymy dalej. Szary człowiek nie ma szans z takim molochem ale pani Skiba wie co robić.

Gregor

2 marca 2021

Polecam Panią Adwokat,profesjonalnie i rzetelnie poprowadziła moją sprawę rozwodową.Pani Adwokat jest osobą godną zaufania i polecenia.100 procent zaangażowania w prowadzoną sprawę. Sprawa zakończona pozytywnym wyrokiem.

Ania

11 lutego 2021

Pani Mecenas to bardzo zaangażowana osoba w swoją pracę. W mojej zagmatwanej sytuacji sądowej potrafiła wyciągać dobre wnioski i przekazywać mi swoją wiedzę w zrozumiały sposób. Dała mi duzo wsparacia zarówno merytorycznego jak i zyciowego. Polecam !

Maria

10 lutego 2021

Usługa miała charakter przygotowania pozwu i reprezentacji przed sądem rodzinnym. Z uwagi na jej charakter nie opiszę konkretów, ale dziękuję za merytoryczne wsparcie w tym trudnym dla mnie czasie.

M.Cz.

19 stycznia 2021

Fantastyczna specjalista od rozwodów. Prowadziła moja sprawę, niełatwą i wymagającą poświęcenia czasu i cierpliwości ale też taktycznego rozegrania przeciwnika. Dała świetnie radę. Bardzo polecam.

Andrzej M.

19 stycznia 2021

Fantastyczna specjalista od rozwodów. Prowadziła moja sprawę, niełatwą i wymagającą poświęcenia czasu i cierpliwości ale też taktycznego rozegrania przeciwnika. Dała świetnie radę. Bardzo polecam.

Andrzej M.

15 stycznia 2021

Pierwsze wrażenie po rozmowie telefonicznej było dobre, a potem osobiste spotkanie w kancelarii w Łomiankach podtrzymało moją opinię na temat pani mecenas. Ogrom wiedzy, życiowe podejście, na każdym etapie byłam informowana co się dzieje w mojej sprawie.

Monika z Łomianek

29 grudnia 2020

100 % profesjonalnie

Marek

22 grudnia 2020

Polecam w 100%. Pani Mecenas pomagała w sporze z ZUS w sprawie zaniżonej kwoty zasiłku macierzyńskiego. Praca polegała na stworzeniu odwołania od decyzji i reprezentacji podczas dwóch rozpraw w Sądzie Okręgowym. Sprawa została szybko i profesjonalnie doprowadzona do końca i zakończyła się pozytywnym wyrokiem!

Aleksander

18 grudnia 2020

Podczas konsultacji pani prawnik wykazała się dużą wiedzą i doradziła mi optymalne rozwiązanie. Cieszę się, że skorzystałam z takiej usługi u profesjonalisty, bo fora w internecie zawierały nieaktualne informacje i tylko narobiłabym sobie problemów polegając na anonimowych wpisach.

Edyta

27 listopada 2020

Rzeczowa i bardzo rzetelna informacja w zakresie zadanego pytania. Polecam

Rafał

25 listopada 2020

Spodziewałem się przewlekającego się postępowania a udało się zakończyć sprawę w niecały rok co jak na stolicę i warunki covidowe jest dobrym wynikiem. Drugiego tak sumiennego i przygotowanego do każdej rozprawy prawnika to ze świecą szukać.

pablo445

20 października 2020

Trochę się martwiłam przeciągającego się postępowania, lecz Pani Lilianna rozwiała moje obawy. To taki spokojny i rzeczowy prawnik, że człowiek zaraz nabiera otuchy i czuje się pewniej.

Agnieszka

25 września 2020

Polecam! Rzeczona i wyczerpujaca porada. Pani Mecenas jest bardzo rzeczowa i cierpliwa, tłumaczy "do skutku" zawiłości prawne, które nie są łatwe do ogarnięcia dla laika. Porada dotyczyła prawa pracowniczego.

Jarek

24 września 2020

Nie sądziłem, że uda się wywalczyć tak wysoką kwotę w sądzie pracy, a wszystko dzięki wsparciu kancelarii Pani Skiby. Raz jeszcze dziękuję.

Ernest

13 września 2020

Bardzo profesjonalna i kulturalna Pani.Pomogla mi w czytelny i bardzo zrozumialy sposob.

Asia

28 sierpnia 2020

Bardzo fachowa porada. Polecam

Anna z Warszawy

24 sierpnia 2020

Bardzo fachowa porada, bardzi dobrze dopasowana do natury problemu.

Eliza z Warszawy

22 sierpnia 2020

Pani Mecenas jest bardzo profesjonalna w swoich działaniach, dociekliwa, zawsze perfekcyjnie przygotowana do rozprawy a przy tym wszystkim jest też bardzo sympatyczną osobą. Wynikiem pracy Pani Mecenas jest wygrana sprawa z pracodawcą. Polecam współpracę z Panią Mecenas w 100 procentach.

Andrzej z Warszawy

21 sierpnia 2020

Jak za taką ogromną pomoc to cena usługi wcale nie jest wysoka. Adwokat o złotym sercu, wrażliwości i empatii. Nie bójcie się walczyć o swoje, oprawca musi ponieść karę, nawet jeśli to własny mąż

lucy

1 sierpnia 2020

Dzień dobry, Chciałam wyrazić swoją pozytywną opinię dla Pani adwokat Skiba i równocześnie bardzo jej podziękować, za to jak walczyła w mojej sprawie. Nic chcę pisać czego dokładnie dotyczyła ta sprawa, bo aż ciężko o tym mówić, ale Pani Skiba była moim wsparciem i aniołem stróżem czuwającym nade mną i moimi dziećmi. Jej pomoc jest warta każdych pieniędzy ! GORĄCO POLECAM !

Olga M. z Łomianek

29 lipca 2020

Adwokat o dużej wrażliwości i empatii. Nie czułam się potraktowana jak zwykły petent, a moja sprawa od początku do końca została poprowadzona z najwyższą starannością.

Weronika M.

27 czerwca 2020

Kancelaria reprezentuje bardzo wysoki standard świadczonych usług. Pani Lilianna to osoba niezwykle profesjonalna, zaangażowana w sprawy swoich klientów, zawsze perfekcyjnie przygotowana i dysponujaca głęboką wiedzą prawniczą. Byłam w pełni zadowolona zarówno ze współpracy jak i wyniku sprawy. Polecam w 100%

Magdalena Gajewska

27 czerwca 2020

Dzień dobry, Chciałam polecić kancelarię adw. Liliany Skiby, wszystkim którzy potrzebują pomocy w sprawach w sporów z pracodawcą. Pani adwokat przejęła moja sprawę jak przegrałem ją w sądzie rejonowym. Napisała taką apelację, że pracodawca nie miał szans i sprawa z przegranej stała się dla mnie wygrana. Sam nie mogłem w to uwierzyć ! Poza tym jest to bardzo miła osoba a nie wyniosła jak inni prawnicy z którymi miałem dotychczas styczność.

Jarek Domagała

23 czerwca 2020

Mimo zawiłości sprawy i nieczystych zagrań strony przeciwnej sprawa została zakończona z wyrokiem dla mnie korzystnym. To by się nie udało bez nieocenionej pomocy kancelarii Pani Skiby.

emce

26 maja 2020

Byłam reprezentowana w sądzie pracy, walczyłam o odszkodowanie za mobbing, jakiego doświadczyłam w firmie, gdzie byłam zatrudniona. Cieszę się, że miałam wsparcie doświadczonej kancelarii, bo dawny pracodawca posunął się do paskudnych zagrań, żeby mnie zdyskredytować. Pani Lilianna pomogła mi wygrać.

KamiZ

17 maja 2020

Szybki kontakt, sprawna rozmowa. Prawnik wykazał się wiedzą i udzielił fachowej pomocy. Polecam.

Kamila

4 maja 2020

Bardzo dobry prawnik od rozwodów. Poleciła mi ją koleżanka, której Pani mecenas prowadziła sprawę. Wszystko mi w sposób zrozumiały wyjaśniła, podpowiedziała jakie mam szanse i co mam robić. Mecenas Skiba będzie teraz działała w mojej sprawie rozwodowej.

Piotr

24 kwietnia 2020

Tele porada to świetne rozwiązanie zwłaszcza teraz gdy unikamy wychodzenia z domu. Od ręki uzyskałam wyczerpujące informacje i co ważne aktualne, bo w sieci jest mnóstwo porad, ale co z tego skoro z upływem czasu prawo się zmienia.

JMalinowska

20 kwietnia 2020

Pani mecenas rzeczowa i konkretną, z sercem na dłoni.

Magda Warszawa

28 marca 2020

Rzetelna, zwięzła i zrozumiała porada. Polecam

Kasia

26 marca 2020

Byłem reprezentowany w sądzie rodzinnym w sprawie o rozwód przez tę kancelarię. Moim zdaniem zapadł sprawiedliwy wyrok a nie musiałem się zbytnio przejmować bo sprawa była w dobrych rękach. Duże odciążenie psychiczne to trzeba przyznać.

Marek

24 marca 2020

POLECAM ! Pani mecenas jest świetnym fachowcem w sprawach pracowniczych. Ogromne doświadczenie, pomysłowość i wiedza.

Aleksander właściciel firmy budowlanej

20 marca 2020

POLECAM Pani Mecenas poprowadziła moją sprawę rozwodową od początku do końca z dużym zaangażowaniem, wykazując się fachową wiedzą. Sprawa zakończona na pierwszym spotkaniu z orzeczeniem o winie męża. Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc , wsparcie i pozytywne zakończenie . BARDZO DZIĘKUJĘ

Joanna

18 marca 2020

Bardzo dobry prawnik z dużą wiedzą z zakresu prawa pracy. Moja firma od lat współpracuje z Panią mecenas i mamy idealnie wszystkie sprawy pracownicze (regulaminy, procedury) przygotowane. Polecam szczególnie dla średnich firm, których nie stać na wielkie kancelarie prawne !

Krzysztof (przedsiębiorca z Warszawy))

13 lutego 2020

Skorzystałam z porady prawnej przez telefon, gdyż chciałam się dowiedzieć, jakie są różnice między separacją a rozwodem. W grę wchodził podział majątku, opieki nad dzieckiem, a nie chciałam działać pod wpływem emocji. Rozmowa była bardzo rzeczowa, mam już pełny obraz sytuacji, teraz muszę przemyśleć, co zrobić i myślę, że będziemy kontynuować rozmowę, tym razem w kancelarii p. Skiby.

Anna_Ka

9 lutego 2020

Bardzo profesjonalna usługa, dziekuję

Marek

6 lutego 2020

Polecam bardzo w 100 % !

Marek

5 lutego 2020

Świetni prawnik ! Sprawa pracownicza, dobrze wszystko wyjaśnione i wskazane co dalej robić. PELECAM !

Krzysiek

3 lutego 2020

Pani Mecenas wygrała dla mnie sprawę z prawa pracy, której zdaniem innych prawników wygrać się nie udało. Pełen szacunek dla inteligentnego fachowca w swojej dziedzinie, ale również za ogromne zaangażowanie i stały kontakt z klientem. Mogłam się przekonać w ostatnich miesiącach, że to rzadko spotykana cecha.

Ewa

23 stycznia 2020

Bardzo szczerze polecam Panią Adwokat Lilianę Skibę do spraw pracowniczych. Fachowo i rzetelnie poprowadziła moją sprawę przeciwko pracodawcy. Jest kompetentna i zaangażowana.

S. Szarek

19 stycznia 2020

Fantastyczna Prawnik. Mecenas Skiba prowadziła dla mnie sprawę o alimenty i spotkania ojca z synami i, że tak powiem "rozgromiła" drugą stronę. Jest pracowita, błyskotliwa i fajnie pisze pisma - tak z pazurem ! POLECAM !

Miłka

16 stycznia 2020

Pani mecenas udzieliła mi bardzo wyczerpującej odpowiedzi na moje pytanie. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam

Kamila

8 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam. Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową, a następnie żmudne negocjacje dot. podziału majątku, które zakończyły się zawarciem ugody. Pani Mecenas jest osobą konkretną, dyspozycyjną. Prostym językiem tłumaczy prawnicze zagadnienia. Przez cały okres toczenia się sprawy byłyśmy w stałym kontakcie, nigdy nie byłam pozostawiona sama sobie. Zawsze mogłam liczyć na prawne wsparcie.

Katarzyna

23 grudnia 2019

Bardzo konkretna, dobra porada i pomoc. Wielkie zaangażowanie w sprawę no i wygrana. Polecam.

Agata z Łomianek

19 grudnia 2019

Super ! Super i jeszcze raz super ! Pani adwokat pomogła mi w rozwiązaniu problemu z moim pracodawcą. Pracodawca nie wypłacił mi należnej premii i chciał wszystko zamieść pod dywan. Ale dzięki super fachowej pomocy Pani Lilianny udało się odzyskać premię i nie zostałem zwolniony z pracy (czego się najbardziej obawiałem). Czyli adwokat o zdolnościach dyplomatycznych i negocjacyjnych na medal !

Andrzej

18 grudnia 2019

POLECAM TEGO PRAWNIKA ! Byłem ze swoim problemem prawnym (sprawa spadkowa) u kilku prawników w Łomiankach i okolicy i każdy tylko naciągał mnie na zapłatę ale nie dawał konkretnej odpowiedzi. Kręcili się koło tematu, nie wiedząc jak sprawę ugryść. Dopiero Pani Adwokat zebrała wszystkie dokumenty, rzetelnie sie zapoznała z materiałami i dała mi konkretną i rzetelna a przede wszystkim zrozumiała dla mnie odpowiedz. Tak powinna wyglądać porada prawna. Wiedza, doświadczenie i uczciwość to zalety mecenas Skiba,

Piotr N

16 grudnia 2019

Witam, Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pani adwokat Skiba. Pani adwokat dobrze poprowadziła moją sprawę. Słucha klienta, ale ma też swoje zdanie. Co ważne jest bardzo uczciwa w rozliczeniach, nie naciąga i jasno stawia sprawę. POLECAM !

KRZYSZTOF K

4 grudnia 2019

Pani Mecenas Skiba prowadzi sprawy prawne z pracownikami w mojej firmie. Jest z nią dobry kontakt i merytorycznie zawsze jest przygotowana. Ceny ma konkurencyjne. Polecam wszystkim przedsiębiorcom, taką pomoc prawną. Naprawę warto.

Przediębiorca z Łomianek

25 października 2019

Pani adwokat prowadziła moją sprawę o rozwód. W grę wchodził również podział majątku. Ze względu na bardzo dobrze przygotowane dokumenty związane z opieką, alimentami i samym podziałem, sprawa zakończyła się na pierwszej rozprawie. Poza tym przed rozprawa zostałam bardzo dobrze przygotowana przez Panią Liliannę. Warto podkreślić, że Pani adwokat jest również mediatorem i potrafiła świetnie negocjować w kwestiach spornych.Polecam!

AnnaB

17 października 2019

Witam, Nie mam w zwyczaju pisać opinii ale o Adwokat Pani Liliannie musiałam napisać pozytywną opinię. Wywalczyła dla mnie zasiłek macierzyński i utarła nosa ZUS który do ściągania składek jest chętny ale już do płacenia młodym matko to już niekoniecznie. polecam !

Zośka T.

19 września 2019

Bardzo dobry adwokat ! Pani mecenas jest świetnym fachowcem od spraw rodzinnych. Nigdy nie sądziłem, że będę musiał skorzystać z pomocy adwokata, aby walczyć o dzieci ale stało się i gdyby nie szyba pomoc mecenaski to pewnie partnerka latami nie pozowliłaby mi się spotkać z synami. Teraz adwokat Skiba pomaga mi w sprawie alimentacyjnej i też działa bardzo sprawie i kompetentnie. Jestem super zadowolony.

P. Nawrocki

21 sierpnia 2019

Korzystałem z konsultacji Pani mecenas a potem prowadziła mają sprawę sądową o rozwód. Pani mecenas jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, przypomina o rozprawach a przed rozprawą zawsze spotyka, pisze rzetelne pisma do Sądu, ogólnie mówiąc nic nie robi po łepkach. Czułem że mam profesjonalne wsparcie w tym trudnym czasie. Bardzo polecam.

Zadowolony klient

19 sierpnia 2019

Pani Adwokat prowadziła moją sprawę związaną z nieuzasadnionym zwolnieniem mnie ze stanowiska dyrektora w spółce należącej do zagranicznej dużej korporacji. Mój były Pracodawca wynajął renomowaną międzynarodową kancelarię prawną specjalizującą się w prawie pracy i Pani Skiba miała przeciwko sobie kilku doświadczonych prawników. Rezultat: sprawa zakończyła się ugodą w mediacji (bez procesu sądowego) i wypłatą satysfakcjonującego odszkodowania, dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu Pani Adwokat, która przygotowała strategię prowadzenia sprawy oraz wyczerpujący i znakomicie uzasadniony pozew. Kontakt z Panią Adwokat był wzorowy, a podejście do zestresowanego klienta po utracie pracy na poziomie doświadczonego psychologa. I to wszytko za bardzo konkurencyjne honorarium. Zdecydowanie polecam! :)

Były Dyrektor

20 czerwca 2019

Bardzo profesjonalna Pani adwokat. Polecam i dziękuję.

Kinga

16 czerwca 2019

Pani Adwokat Lilianna Skiba bardzo pomogła mi w sprawie alimentów na mnie od męża. Mój mąż jest bogatym przedsiębiorcą, ale nie wykazywał dochodów. Pani mecenas udało się wywalczyć alimenty dla mnie pomimo, jego kombinacji. Pani Lilianna jest rzeczowa i ma praktyczną wiedzę. To zdecydowanie najlepszy prawnik w Łomiankach. Polecam.

A. Nowak

27 maja 2019

Jeżeli szukacie super prawnika i fajnego, dobrego człowieka to Pani Skiba taka właśnie jest. Prowadziła moją sprawę o wypowiedzenie umowy o pracę, gdzie byłam mobbingowana przez przełożonego i wygrała. Mój pracodawca miał kancelarię, gdzie na rozprawę przychodziło dwóch radów prawnych, groźnych panów w nadętymi minami, ale Pani Skiba swoją elokwencją i trafnymi argumentami pokonała ich jak to się mówi w cuglach :)

Natalia Kwacz

20 maja 2019

Współpracę z Panią Adwokat Lilianną Skibą oceniam jako wzorową. Pani Adwokat podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie, udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji, również o kosztach. Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Adwokat, przygotowanie odpowiednich pytań do świadków i udzielenie trafnych porad pozwoliło bardzo dobrze przygotować się do rozprawy. Ilość spotkań była dostosowana do potrzeb i ograniczona do niezbędnego minimum, a kontakt telefoniczny i mailowy ułatwił współpracę nie angażując czasu na dojazdy itp. Każde spotkanie cechowało się szczegółowym omówieniem konkretnego zagadnienia związanego ze sprawą, minimalizując stres związany z rozprawą. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Adwokat.

Grażyna Z. z Warszawy

17 maja 2019

Polecam z całego serca Panią mecenas. Pracodawca nie chciał wypłacić mi i jeszcze jednej koleżance należnej nam premii, zwodził, kombinował. Pani mecenas napisała dosadne pismo, zadzwoniła i pracodawca zmienił zdanie. Obyło się bez sądu.

Kasia K

14 maja 2019

Super specjalista od prawa pracy, długo szukałam takiej rzetelnej osoby. Szybko odpowiada na nurtujące mnie pytania i rozwiązuje problemy. Od kilku lat prowadzi sprawy pracownicze dla mojej firmy. Wszystko jest dopilnowane – a ja spokojna. Dzięki temu mogę skupić się na bieżących sprawach mojej firmy. Dziękuję Pani Mecenas i polecam innym przedsiębiorcom.

Daria

13 maja 2019

Absolutnie najlepszy prawnik z jakim miałam do czynienia. Potrafi przystępnie wytłumaczyć zawiłości prawne. Słucha uważnie, zadaje trafne pytania. Ma duże doświadczenie i wiedzę z zakresu prawa pracowniczego. Polecam w 100%

Eliza (miasto Warszawa)

9 maja 2019

Polecam i jeszcze raz polecam Panią adw. Skibę Liliannę. Prowadziła mój bardzo trudny rozwód, co jak wiadomo wymaga nie tylko wiedzy prawniczej ale też umiejętności dawania wsparcia. Pani Mecensa jest też Mediatorem więc potrafi świetnie negocjować.

Justyna N.

6 maja 2019

Świetna adwokatka, cierpliwa dla klienta, ale waleczna i bezwzględna dla przeciwnika. Prowadziła dla mnie dwie sprawy (pracowniczą i rodzinną) i wygrała wszystkoe w pięknym stylu ! POLECAM

Justyna S.

6 maja 2019

Niezwykle miła a zarazem bardzo konkretna prawniczka. Korzystałam z porad prawnych innych prawników w Łomiankach ale jedynie ta prawniczka potrafiła przystępnie i jasno wytłumaczyć mi moje położenie i zaproponować działania, które muszę podjąć dla obrony sowich praw pracowniczych.

Sylwia z Łomianek k. Warszawy

7 lutego 2018

Mecenas Lilianna Skiba reprezentowała mnie w sprawie o mobbing. Proces właśnie się zakończył sporym odszkodowaniem dla mnie ! nie było łatwo ale się udało. Polecam ją bo to świetny pełnomocnik.

Magda z Łomianek

7 listopada 2017

Polecam panią adwokat Liliannę Skiba. To bardzo dobry specjalista z zakresu prawa pracy. Pracodawca zwolnił mnie z pracy dyscyplinarnie i pani adwokat wygrała proces przeciwko niemu. Bardzo kontaktowa i serdeczna osoba.

Ewa

21 sierpnia 2017

Pani Mecenas zajeła się moją sprawą rodzinną fachowo i z pełnym zaangażowaniem. Od początku wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i sprawa zakończyła się po mojej myśli. Polecam!

Marta z Warszawy

9 sierpnia 2017

Pani Mecenas Skiba prowadziła moją sprawę rozwodową i jestem bardzo zadowolony z efektu jej pracy. Jest dobrym prawnikiem i ma empatie co w sprawach rozwodowych ma duże znaczenie. Artur

Artur z Grodziska Maz.

7 lipca 2017

Bardzo polecam mecenas Skibę. Prowadziła mi skutecznie sprawę rodzinną. Jest miła i cierpliwa dla klienta a równocześnie jest waleczna w sądzie. Świetny prawnik !

Świetny prawnik.

4 lipca 2017

Pani Adwokat udzieliła mi zrozumiałej i fachowej porady. Poświęciła mi tyle czasu ile wymagało dokładne omówienie problemu z którym przyszedłem. Polecam.

Robert

28 października 2016

-

Ewelina

19 lutego 2016

Ciepła życzliwa osoba godna polecenia wskazała mi odpowiednią wiedzę która była mi przydatna i zrozumiała

Anna

11 lutego 2016

Polecam Panią Mecenas. Bardzo profesjonalnie przeprowadziła moją sprawę rozwodową. Jest osobą bardzo zaangażowaną i prawdziwie zainteresowaną problemem klienta oraz szukaniem jak najlepszego sposobu jego rozwiązania. Pani Mecenas jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą, umie słuchać klienta i zrozumiałym językiem tłumaczy trudne prawnicze zagadnienia. Jako klientka czułam, że wkłada całe serce i wiedzę, aby moja sprawa zakończyła się sukcesem.

Anna z Warszawy