Marcin Radomski

Kancelaria Radców Prawnych Euro-Lex Radomski i Wspólnicy sp.j.

4,9 23 opinii

30 maja 2020

Bardzo czysto i przejrzyście powiedziane.

Andrzej z walbrzycha

15 października 2019

Jak najbardziej bym poleciła !!!!

I.

27 sierpnia 2019

Odpowiedź była szybka, wyczerpująca i kompetentna. Pozdrawiam i polecam. Robicie dobrą robotę.

Grzegorz Wasilewski

16 lipca 2019

Bardzo rzetelna i pomocna porada.

Justyna

26 czerwca 2019

Uzyskałam wystarczającą odpowiedź na zadane pytanie. Dziękuję.

Diana

27 maja 2019

konkretny, praktyczny, nie marnujący czasu zarówno swojego jak i klienta

Tomasz Polakowski

22 maja 2019

Dziekuje za pomoc.polecam

Angel

19 maja 2019

Odpowiedź szybka i precyzyjna.

Paweł z Wrocławia

18 maja 2019

Konkretna i szybka odpowiedz

IA

18 maja 2019

Szybka i rzeczowa odpowiedź.

Paweł

15 maja 2019

Pan Mecenas Marcin Radomski jest osobą bardzo rzetelną, która z zaangażowaniem i dużą starannością podchodzi do prowadzonych spraw. W sposób zrozumiały i wyczerpujący przedstawia informacje i udziela odpowiedzi. W czasie współpracy można wykorzystać wszystkie możliwe formy kontaktu. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Mecenasa Marcina Radomskiego.

Ewa

14 maja 2019

Rozległa wiedza z zakresu prawa spadkowego oraz umiejętność jego zastosowania. Całość przedstawiona w zrozumiały sposób, pozbawiona języka branżowego.

Tomasz Toruń

14 maja 2019

Bardzo dobrze wszystko wytlumaczyl i bardzo pomógł. Polecam

Marta

13 maja 2019

Duża wiedza merytoryczna i praktyczna w zakresie prawa. Doradztwo długoterminowe połączone z analizą zdarzeń i skutków obecnych decyzji, które mogą mieć swoje konsekwencje w przyszłości, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Serdecznie polecam tym wszystkim, którzy chcą mieć wiedzę nie tylko z internetu, ale także tę popartą doświadczeniem i faktami.

Piotr Beczek Kancelaria Consultingowa

11 maja 2019

Na zadane pytanie otrzymałam odpowiedź i poradę gdzie najlepiej dowiedzieć się konkretów. Polecam

Gość

10 maja 2019

Pan Mecenas Marcin Radomski wykonał w naszej firmie audyt oraz kompleksowo przygotował naszą firmę pod kątem przepisów RODO. Miesięcznie w naszym dziale "call-center" obsługujemy ponad tysiąc osób. Archiwizujemy rozmowy telefoniczne oraz przetwarzamy dane osobowe w kampaniach reklamowych. Profesjonalne przygotowanie naszego Zespołu pod kątem zmieniających się przepisów prawa było dla nas najwyższym priorytetem. Pan Mecenas Radomski przygotował komplet kilkudziesięciu dokumentów oraz przeszkolił nasz 10 osobowy Zespół. Świadczone usługi były na najwyższym poziomie, a przekazywana wiedza podana w bardzo przystępny sposób. Zdecydowanie polecam współpracę z Kancelarią Pana Mecenasa Radomskiego. Pozdrawiam, Mikołaj Bykowski, Tooba.pl.

Mikołaj Bykowski, Tooba.pl.

10 maja 2019

Rzetelny , angażujący się w zlecone zagadnienie, przygotowany merytorycznie , terminiowy

Witold Frydrych

10 maja 2019

Z p. Radomskim i jego kancelarią związana jestem od kilkunastu lat. Jest to prawnik solidny, rzetelny, posiadający szeroką wiedzę i chętny do pomocy. Dzięki jego zaangażowaniu, rozwiązałam wiele problemów. Jest godny polecenia.

Anita z Torunia

10 maja 2019

Współpracujemy od lat wielu, zarówno w zakresie reprezentacji przed sądem, ale również w innych tematach, takich jak np. opiniowanie umowy z Kontrahentem przed jej podpisaniem, wraz z negocjacjami jej zapisów. Kompetentni, rzeczowi, wiedzą co robią. Polecam zanim pojawią się kłopoty z Klientami.

Jacek, Prezes Zarządu Kantata Sp. z o.o.

7 maja 2019

Dobra rada , skorzystałem - dziękuję .

Grzegorz , Gdańsk

7 maja 2019

Bardzo dobry specjalista - przejrzyście, szybko i z dobrym efektem zajmuje się sprawami naszej firmy. Polecam.

PMW

29 kwietnia 2019

Rzeczowy, profesjonalny, skuteczny. Działa szybko i sprawnie. Polecam

Magda

26 kwietnia 2019

Marcin Radomski i jego Kancelaria Euro-Lex z Torunia to solidny partner i wsparcie w wielu aspektach prawnych związanych z prowadzeniem firmy. Prawnicy kancelarii działają bardzo sprawnie, angażując się w powierzone sprawy i dysponują wysokimi kwalifikacjami. Moja firma korzysta z usług kancelarii w zakresie opiniowania i przygotowywania umów, obsługi dokumentacji korporacyjnej spółki oraz w sprawach spornych. Chętnie i często polecam Euro-Lex naszym klientom i wielu z nich skorzystało m.in. z obsługi przekształceń oraz sukcesyjnej, w której specjalizuje się kancelaria.

Patrycjusz Rodzyński, Prezes Certum Sp. z o.o. z Torunia