Radca prawny MAŁGORZATA MAŁECKA, Warszawa

Ocena

5,0
Dodaj opinię

MAŁGORZATA MAŁECKARadca prawny

(Od 2006)
Kancelaria Prawa Pracy- Radca Prawny Małgorzata Małecka
Odpowiada w ciągu 24 godzin
ul. Wronia 45, 00-870 Warszawa

Zostałam prawnikiem,bowiem niemal od początku mojej przygody z prawem pasjonowało mnie prowadzenie procesu, zbieranie dowodów,docieranie do prawdy... Zainteresowanie prawem pracy pojawiło się podczas wykładów i ćwiczeń uniwersyteckich.Z entuzjazmem rozstrzygaliśmy wówczas sprawy pracownicze,w oparciu o stany faktyczne już rozstrzygnięte przez SN.Wtedy zdałam sobie sprawę,że prawo pracy daje możliwość połączenia prawa z kontaktem z ludźmi,prawa i "miękkiego" HR,który także od dawna leżał w sferze moich zainteresowań.Co więcej,praca z przepisami prawa pracy wymaga także zdolności psychologicznych,które posiadam i które nadal chciałabym rozwijać. Nie jest dla mnie istotne czy zajmuję się sprawami pracodawcy, czy pomagam pracownikowi.Istotą prowadzenia tych spraw jest możliwość zdobywania nowych doświadczeń,które w moim zawodzie są niezbędne do ciągłego samorozwoju. Pasjonuje mnie stawanie przed Sądem i udowadnianie swoich racji.Sprawia mi to ogromną radość i daje poczucie satysfakcji.

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 2 opinie

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
160,0 zł + 23% VAT
NIE
10%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10 - 19
10 - 19
10 - 19
10 - 19
10 - 19

Sprawy przeprowadzone

  • Praca (3)
    • Wygrana sprawa o odszkodowanie za niezasadne wypowiedzenie umowy o pracę. Powódce wskazaną w wypowiedzeniu umowy o pracę nieprawdziwą przyczynę wypowiedzenia umowy o pracę.
    • Wygrana sprawa o rzekomy mobbing w miejscu pracy. Oddalono powództwo pracownika o odszkodowanie za stosowanie mobbingu w miejscu pracy.
    • wygrana w sprawie o ustalenie stosunku pracy. Powódka była zatrudniona na podstawie umowy zlecenie, ale pracę świadczyła w miejscu pracy wyznaczonym przez pracodawcę, wg harmonogramu czasu pracy określanego przez pracodawcę pod jego kierownictwem. Sąd uznał, że umowa łącząca Powódkę z Pozwanym była umową o pracę.

Mogę pomóc również przy tych sprawach

  • Sprawy pracownicze (zatrudnienie, zus, wypadki, odszkodowania, przestępstwa, spory zbiorowe)
  • Umowy (regulaminy, kontrakty)

Publikacje zobacz wszystkie

Wynagrodzenie za pracę

Wynagrodzenie za pracę, jako pojęcie prawa pracy, oznacza całość należnej na podstawie przepisów płacowych i umowy o pracę zapłaty za pracę, obejmując także część, którą pracodawca odlicza, jako składki na ubezpieczenia społeczne i ...

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Jestem zadowolona z przeprowadzonej rozmowy, pani Małgosia szybko wyjaśniła mi temat dotyczący sprawy o którą pytałam

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
witam.Pani Małgorzata Małecka oddzwoniła do mnie i udzieliła wyczerpującej odpowiedzi na moje pytania.Polecam Panią.

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 14)