Danuta Kniewel - Kurek

(Od 2012)
Kancelaria Radcy Prawnego Danuta Kniewel - Kurek
ul. K. Szymanowskiego 18A/2, 75-547 Koszalin

Prowadzona przeze mnie kancelaria zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Każdą sprawę traktuję indywidualnie, mając na uwadze przedstawiony przez Klienta stan faktyczny i Jego sytuację życiową. Dzięki nabytemu doświadczeniu zawodowemu proponuję optymalne rozwiązanie dla przedstawionego problemu. Moim celem jest nie tylko prowadzenie w sposób profesjonalny i rzetelny Państwa sprawy ale również wyjaśnianie przepisów i instytucji prawnych w sposób przystępny i transparentny, tak aby mieli Państwo wiedzę o skutkach podejmowanych przez pełnomocnika czynności procesowych.

Rozliczenia

Rozliczanie od sprawy
TAK

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9 - 16
9 - 16
9 - 16
9 - 16
9 - 16

Sprawy przeprowadzone

  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
    • W toku postępowania o zadośćuczynienie za krzywdę doznaną w wypadku komunikacyjnym, zawarcie ugody jedenastokrotnie wyższej niż przedsądowa propozycja przeciwnika.
  • Dzieci i rozwody (alimenty, prawo do opieki) (1)
    • Ustalenie dla klienta kontaktów z małoletnim dzieckiem, pomimo sprzeciwu matki i podjęcia przez nią działań utrudniających spotkania ojca z dzieckiem.
  • Majątek i Podatki (1)
    • Korzystne dla klienta zakończenie postępowania z wniosku o podział majątku wspólnego małżonków, w skład którego wchodziło przedsiębiorstwo, lokale użytkowe, działki gruntowe, nieruchomości przeznaczone dla potrzeb rodziny oraz liczne ruchomości.

Mogę pomóc również przy tych sprawach