Prawnicy Stęszew

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Damian Stawski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  71 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  71

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 109
  Radca prawny (Od 2015)

  ALTA PENTUT Kancelaria Radcy Prawnego Damian Stawski

  Grunwaldzka 224B/6, 60-166 Poznań
  Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasł... zobacz więcej Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasłem przewodnim mojej kancelarii jest maksyma ”ALTA PENTUT”, czyli dążyć wzwyż i tak staram się pomagać każdemu klientowi. Doradzam zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Wieloletnie doświadczenie uzyskane na sali sądowej pozwala mi sprawnie i skutecznie rozwiązywać problemy moich klientów. W mojej pracy skupiam się na przedstawieniu klientowi różnych możliwości rozwiązania problemu tak, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Pomogę w sprawach związanych z rozpoczęciem działalności, rozwiążę kwestie transportowe i drogowe, obsługuję kierowców i firmy transportowe, zajmę się windykacją należności od kontrahentów. Osoby fizyczne wspieram w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących władzy rodzicielskiej, trudnych podziałach majątku, skomplikowanych kwestiach spadkowych. Prywatnie jestem pasjonatem sportu w każdej postaci.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Spółki (6)
  • Dzieci i rozwody (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Damian Stawski
 • Kamil Wasilewski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  28 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  28

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 100
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

  Grunwaldzka 517 C/29, 62-064 Poznań
  Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu star... zobacz więcej Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu startup we wczesnych fazach rozwoju wspieram wiedzą w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Pomagam skutecznie rodzinom, oraz pracodawcom i pracownikom. Świadczę usługi prawne na rzecz spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brałem udział w wielu negocjacjach, obsługiwałem procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Z powodzeniem uczestniczyłem również jako pełnomocnik i obrońca w licznych postępowaniach sądowych. Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Jako mój klient będziesz informowany o sprawie na bieżąco, otrzymasz potrzebne wsparcie i wyjaśnienia potrzebne do zrozumienia Twojej sytuacji. Zapraszam do konsultacji swojego problemu, chętnie pomogę spokojniej przejść przez trudny czas związany z niepewnością prawną i poszukam właściwych rozwiązań.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (4)
  • Przestępstwa i wykroczenia (9)
  • Dzieci i rozwody (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamil Wasilewski
 • Bartosz Kowalak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  395 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  395

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 426
  Radca prawny (Od 2006)

  Kancelaria Adwokacko Radcowska Kacprzak Kowalak sp.p.

  Mickiewicza 18a/3, 60-834 Poznań
  Dzień dobry, Nazywam się Bartosz Kowalak i jestem radcą prawnym wraz z ws... zobacz więcej Dzień dobry, Nazywam się Bartosz Kowalak i jestem radcą prawnym wraz z wspólnikiem adwokatem Maciejem Kacprzak prowadzimy Kancelarię Adwokacko Radcowską Kacprzak Kowalak sp.p. w Poznaniu. Naszą ambicją i priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonej przez nas pomocy prawnej. Gwarancją tej jakości jest zespół doświadczonych prawników, którzy tworzą kancelarię. W chwili obecnej w ramach Kancelarii działa 11 prawników w tym 5 radców prawnych lub adwokatów. Z tego też względu profil praktyk prawa w Kancelarii jest szeroki. Kancelaria może Państwu świadczyć pomoc prawną w dziedzinach: - prawo odszkodowań i ubezpieczeń, - prawo karne, - prawo rodzinne, - prawo spadkowe, - obsługa biznesu. - windykacja należności, - prawo cywilne, - pomoc dłużnikom, -prawo oświatowe Kancelaria także w współpracy z berlińskim adwokatem Semirem Al Lami świadczy także pomoc prawną na terenie Niemiec. Tak więc zapraszam serdecznie do kontaktu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (5)
  • Dzieci i rozwody (4)
  • Majątek i Podatki (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bartosz Kowalak
 • Jakubowska-Banaszak Kamila
  PREMIUM
  Radca prawny (Od 2007)

  Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Jakubowska-Banaszak

  Marcelińska 62/10, 60-354 Poznań
  Dzień dobry Państwu. Od ponad 10 lat pracuję jako radca prawny, mediator sąd... zobacz więcej Dzień dobry Państwu. Od ponad 10 lat pracuję jako radca prawny, mediator sądowy i negocjator. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz korporacyjnego. Dodatkowa praktyka jako mediatora sądowego i negocjatora, pozwala mi być skuteczną i daje natychmiastową wiarygodność w sporach czy negocjacjach. Doradzam również przy projektach inwestycyjnych, w szczególności w zakresie obrotu nieruchomościami oraz obsługi prawnej procesów inwestycyjno-budowlanych. Z zamiłowania oraz wielokrotnie dzięki licznym poleceniom klientów, prowadzę również sprawy rodzinne: o rozwód, separację, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej. Prywatnie jestem założycielką Stowarzyszenia 100 Kobiet Pomaga Poznań. Dzięki tej działalności otrzymałam w roku 2017 Kryształowe Serce Radcy Prawnego za działalność pro bono. Uwielbiam wszelkie formy aktywności sportowej. Każdej sprawie poświęcam stosowny czas i uwagę. ZAPRASZAM

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jakubowska-Banaszak Kamila
 • Robert Głowacki
  PREMIUM

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 8
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Głowacki

  Towarowa 37 III - piętro, 61-896 Poznań
  Adwokat Robert Głowacki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniw... zobacz więcej Adwokat Robert Głowacki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz kierunku Prawo ukończył również stacjonarne studia na kierunku Zarządzanie i Marketing. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Przedsiębiorcy, na rzecz których świadczył usługi prawne działali w branżach: inwestycyjnej, konsultingowej, nieruchomości, nawozów i chemikaliów, outsourcingu IT. Naszą misją jest zapewnienie przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym poczucia spokoju i bezpieczeństwa prawnego. Wspieramy Klientów w trudnych dla Nich chwilach jak i w codziennej działalności. Wierzymy, że nasze usługi pozwolą skoncentrować się Klientom na sprawach dla nich ważnych, bez obaw o wypełnianie obowiązków przewidzianych przez przepisy prawa. W sytuacji naruszenia tych obowiązków pomagamy znaleźć optymalne rozwiązanie i wyprowadzamy Klienta z trudnej sytuacji w jakiej się znalazł.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Spółki (6)
  • Dzieci i rozwody (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Robert Głowacki
 • Monika Goińska-Roszyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  8 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  8

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 9

  Kancelaria Radcy Prawnego Monika Goińska-Roszyk

  Mylna 40/52, 60-857 Poznań
  Jestem radcą prawnym posiadającym doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw ... zobacz więcej Jestem radcą prawnym posiadającym doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw - cywilnych, rodzinnych, spadkowych, z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, podatkowych, karnych, RODO. Współpracuję z innymi radcami prawnymi, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw KARNYCH SKARBOWYCH oraz KARNYCH GOSPODARCZYCH. Reprezentuję klientów przed Urzędami Skarbowymi, Policją, Prokuraturą, sądami. Wybór specjalizacji nie jest przypadkowy. Przez kilkanaście lat pracowałam w Urzędzie Skarbowym i Izbie Administracji Skarbowej na różnych stanowiskach, także kierowniczych. Jako oskarżyciel skarbowy prowadziłam dochodzenia i śledztwa, nadzorowałam prowadzenie dochodzeń przez inne Urzędy Skarbowe. Szerokie i wieloletnie doświadczenie zawodowe i życiowe, pozwala mi na swobodne poruszanie się między różnymi dziedzinami prawa. W życiu kieruję się zasadą "Zawsze pracuj najlepiej jak potrafisz".

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Monika Goińska-Roszyk
 • Kamila Jakubowska-Banaszak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Mediator (Od 2016)

  Centrum Mediacji i Negocjacji Kamila Jakubowska-Banaszak

  Marcelińska 62/10, 60-354 Poznań
  Pomagam rodzinom, osobom fizycznym i właścicielom firm. Wyjaśniam jak unikną... zobacz więcej Pomagam rodzinom, osobom fizycznym i właścicielom firm. Wyjaśniam jak uniknąć konfliktów i jak przejść przez labirynt systemu prawnego i sporów na tym tle. Moja praktyka prawnicza wielokrotnie dawała skuteczne rozwiązania stronom w trudnych sytuacjach, gdzie emocje biorą górę. Specjalizuję się w mediacji dla rodzin w sprawach związanych z rozwodami, władzą rodzicielską, kontaktami z dzieckiem i alimentami niezbędnymi do utrzymania dziecka. Stosowałam swoją wiedzę i doświadczenie na rzecz swoich klientów w sprawach o podział majątku dorobkowego, w szczególności zaciągniętego wspólnego kredytu na zakup domu czy mieszkania. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorców, pozwala mi skutecznie mediować w sprawach prowadzenia i ochrony działalności, w sprawach pracowniczych i w sporach o zapłatę. Każdej sprawie poświęcam stosowny czas i uwagę do wypracowania rozwiązań pomyślnych dla stron mediacji. ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Zdrowie (1)
  • Spory z firmami (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamila Jakubowska-Banaszak
 • Iwona Kęsik-Sójka
  PREMIUM

  Kancelaria Adwokacka Iwona Kęsik-Sójka

  Poznań
  Jestem absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. ... zobacz więcej Jestem absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Obroniłam pracę magisterską pt. „Karalne wyrządzenie szkody przez członków organów spółek kapitałowych z art. 296 K.K”. Odbywałam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują na prawie cywilnym, prawie medycznym, prawie handlowym i gospodarczym, w tym również na prawie karnym gospodarczym, w szczególności w części dotyczącej analizy ryzyka odpowiedzialności karnej członków zarządów i rad nadzorczych spółek kapitałowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Umowy (2)
  • Dzieci i rozwody (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Iwona Kęsik-Sójka