Prawnicy Sopot

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Maria Styp-Rekowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  11 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  11

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 8
  Radca prawny (Od 1985)

  Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

  Gen. Hallera 132 lok. 100, 80-416 Gdańsk
  Jestem radcą prawnym z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, był... zobacz więcej Jestem radcą prawnym z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, byłam również sędzią. Doświadczenie zawodowe zdobywałam przy obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, a także osób fizycznych. Zajmuję się przede wszystkim wszelkiego rodzaju sprawami cywilnymi oraz gospodarczymi, ale także rodzinnym. W kancelarii dysponuję młodym, ambitnym zorientowanym na sukces zespołem. Do każdej sprawy podchodzę z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (5)
  • Umowy (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Maria Styp-Rekowska
 • Joanna Małecka
  PREMIUM

  Ocena

  4,0
  Liczba opinii: 1
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka

  Marii Konopnickiej 15/1, 80-240 Gdańsk
  W ramach świadczonych usług Kancelaria podejmuje się reprezentacji Klientów ... zobacz więcej W ramach świadczonych usług Kancelaria podejmuje się reprezentacji Klientów w postępowaniach sądowych oraz pozasądowych, uczestniczy w spotkaniach i negocjacjach. Podstawowe filary działalności stanowią sprawy o charakterze cywilnym (w szczególności prawo zobowiązań, spadkowe oraz rodzinne) oraz sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego. Kancelaria zajmuje się także sporządzaniem opinii prawnych, pism procesowych, przygotowywaniem i opiniowaniem umów, a także udziela indywidualnych porad prawnych – w tym również on-line – oraz zapewnia bieżącą obsługę prawną. Istnieje możliwość uzyskania pomocy prawnej w języku angielskim.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
  • Praca (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Joanna Małecka
 • Łukasz Adam Kowalski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  15 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  15

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 46
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Łukasz Adam Kowalski

  Waszyngtona 34/36 lok. 423, 81-342 Gdynia
  Prowadzę sprawy z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego, admin... zobacz więcej Prowadzę sprawy z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego natomiast specjalizuję się w problematyce prawa karnego skarbowego tj. w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe, zarówno na etapie postępowań przygotowawczych jak i sądowych. Wybór specjalizacji podyktowany został przede wszystkim moim bogatym doświadczeniem zawodowym. Przez 10 lat pracowałem w urzędzie skarbowym (przez 6 lat zajmowałem stanowisko kierownicze, a przez 4 lata pełniłem funkcję oskarżyciela skarbowego), gdzie sporządzałem akty oskarżenia i postanowienia o umorzeniu postępowań oraz reprezentowałem urząd przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, a także przed Krajowym Centrum Informacji Kryminalnych. Przez ponad 3 lata wykonywałem też zawód radcy prawnego. Moje doświadczenie zawodowe pozwala na kompleksowe spojrzenie na daną sprawę również przez pryzmat metodologii działania organów podatkowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Działalność gospodarcza (1)
  • Spory z firmami (1)
  • Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Łukasz Adam Kowalski
 • Danuta Janiszewska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  16 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  16

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 19
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Danuta Janiszewska

  Komandorska, 69, 80-299 Gdańsk
  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - poc... zobacz więcej Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - począwszy od udzielenia porady prawnej i doraźnej pomocy, poprzez sporządzanie pozwów, apelacji i innych pism procesowych, a zakończywszy na uczestnictwie w rozprawach sądowych. Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z zakresu: - Prawa ubezpieczeniowego i odszkodowań - Prawa cywilnego - Prawa spadkowego - Prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych - Prawa rodzinnego i opiekuńczego - Prawa pracy - Prawa budowlanego - Prawa turystycznego - Nieuczciwej konkurencji - Ochrony konkurencji i konsumenta - Prawa obrotu nieruchomościami - Prawa upadłościowego i naprawczego - Prawa bankowego - Prawa wekslowego - Prawa administracyjnego - Prawa spółdzielczego - Windykacji

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (6)
  • Majątek i Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Danuta Janiszewska
 • Paulina Żęgota - Bąk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 1
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Paulina Żęgota-Bąk

  M. Konopnickiej 15/1, 80-240 Gdańsk

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (5)
  • Spory z firmami (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Paulina Żęgota - Bąk
 • Michał Koralewski
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 1
  Radca prawny (Od 2010)

  Kancelaria Radców Prawnych LEGITUS s.c.

  Startowa 19h/11, 80-461 Gdańsk
  Jestem radcą prawnym od 2010 roku. Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz p... zobacz więcej Jestem radcą prawnym od 2010 roku. Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz prawie handlowym, w tym w szczególności w tworzeniu umów i kontraktów gospodarczych oraz tworzeniu, bieżącej obsłudze, przekształcaniu i likwidacji spółek handlowych. Kolejną z moich specjalizacji jest OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W FIRMIE. W swojej praktyce zawodowej zajmuję się głównie doradzaniem przedsiębiorcom, zarządom i wspólnikom spółek. Jestem autorem kilkunastu książek z zakresu prawa handlowego, w tym komentarzy do prawa spółek. Moje publikacje i porady prawne ukazują się również regularnie na łamach ogólnopolskich gazet i dzienników. Od 2011 roku prowadzę również szkolenia z ochrony danych osobowych, prawa spółek oraz tworzenia umów gospodarczych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (3)
  • Spółki (8)
  • Spory z firmami (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Koralewski
 • Anna Bańkowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  14 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  14

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 8
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bańkowska

  Okopowa 17A lok. 2, 80-819 Gdańsk
  Zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych nieprowadzą... zobacz więcej Zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz świadczeniem kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Obszary prawa w jakich działam to prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze oraz prawo spółek handlowych, a także prawo administracyjne.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Anna Bańkowska
 • Marta Fundowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  17 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  17

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 12
  Adwokat (Od 2017)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Fundowicz

  Jantarowa 53, 84-240 Reda
  Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. A... zobacz więcej Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Aplikację adwokacką ukończyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku. Wpis na listę adwokatów uzyskałam w 2017r. i od tego też roku rozpoczęłam prowadzenie swojej Kancelarii. Najistotniejszym celem mojej pracy jest dogłębna analiza potrzeb i wymagań Klienta, która w połączeniu z najwyższej jakości usługą, dyskrecją i wzajemnym zaufaniem pomaga w uzyskaniu najkorzystniejszego finału prowadzonych przeze mnie spraw. Oferuję swoim Klientom bezpieczeństwo prawne zarówno w ramach bieżącej obsługi, jak i w aspektach pobocznych związanych z wyzwaniami, jakie stawia codzienność. Świadczę pomoc w sprawach karnych oraz szeroko rozumianych sprawach cywilnych, rodzinnych, administracyjnych oraz z zakresu prawa pracy. Swoją pracą gwarantuje klientowi poczucie dyskrecji, bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość w dbałości o jego interesy. Atutową cechą mojej osobowości jest rzetelność, sumienność oraz upór.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (1)
  • Praca (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marta Fundowicz