Prawnicy Skórzewo

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Damian Stawski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  71 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  71

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 109
  Radca prawny (Od 2015)

  ALTA PENTUT Kancelaria Radcy Prawnego Damian Stawski

  Grunwaldzka 224B/6, 60-166 Poznań
  Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasł... zobacz więcej Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasłem przewodnim mojej kancelarii jest maksyma ”ALTA PENTUT”, czyli dążyć wzwyż i tak staram się pomagać każdemu klientowi. Doradzam zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Wieloletnie doświadczenie uzyskane na sali sądowej pozwala mi sprawnie i skutecznie rozwiązywać problemy moich klientów. W mojej pracy skupiam się na przedstawieniu klientowi różnych możliwości rozwiązania problemu tak, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Pomogę w sprawach związanych z rozpoczęciem działalności, rozwiążę kwestie transportowe i drogowe, obsługuję kierowców i firmy transportowe, zajmę się windykacją należności od kontrahentów. Osoby fizyczne wspieram w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących władzy rodzicielskiej, trudnych podziałach majątku, skomplikowanych kwestiach spadkowych. Prywatnie jestem pasjonatem sportu w każdej postaci.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Spółki (6)
  • Dzieci i rozwody (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Damian Stawski
 • Kamil Wasilewski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  27 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  27

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 94
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

  Grunwaldzka 517 C/29, 62-064 Poznań
  Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu star... zobacz więcej Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu startup we wczesnych fazach rozwoju wspieram wiedzą w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Pomagam skutecznie rodzinom, oraz pracodawcom i pracownikom. Świadczę usługi prawne na rzecz spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brałem udział w wielu negocjacjach, obsługiwałem procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Z powodzeniem uczestniczyłem również jako pełnomocnik i obrońca w licznych postępowaniach sądowych. Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Jako mój klient będziesz informowany o sprawie na bieżąco, otrzymasz potrzebne wsparcie i wyjaśnienia potrzebne do zrozumienia Twojej sytuacji. Zapraszam do konsultacji swojego problemu, chętnie pomogę spokojniej przejść przez trudny czas związany z niepewnością prawną i poszukam właściwych rozwiązań.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (4)
  • Przestępstwa i wykroczenia (9)
  • Dzieci i rozwody (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamil Wasilewski
 • Bartosz Kowalak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  347 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  347

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 375
  Radca prawny (Od 2006)

  Kancelaria Adwokacko Radcowska Kacprzak Kowalak sp.p.

  Mickiewicza 18a/3, 60-834 Poznań
  Dzień dobry, Nazywam się Bartosz Kowalak i jestem radcą prawnym wraz z ws... zobacz więcej Dzień dobry, Nazywam się Bartosz Kowalak i jestem radcą prawnym wraz z wspólnikiem adwokatem Maciejem Kacprzak prowadzimy Kancelarię Adwokacko Radcowską Kacprzak Kowalak sp.p. w Poznaniu. Naszą ambicją i priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonej przez nas pomocy prawnej. Gwarancją tej jakości jest zespół doświadczonych prawników, którzy tworzą kancelarię. W chwili obecnej w ramach Kancelarii działa 11 prawników w tym 5 radców prawnych lub adwokatów. Z tego też względu profil praktyk prawa w Kancelarii jest szeroki. Kancelaria może Państwu świadczyć pomoc prawną w dziedzinach: - prawo odszkodowań i ubezpieczeń, - prawo karne, - prawo rodzinne, - prawo spadkowe, - obsługa biznesu. - windykacja należności, - prawo cywilne, - pomoc dłużnikom, -prawo oświatowe Kancelaria także w współpracy z berlińskim adwokatem Semirem Al Lami świadczy także pomoc prawną na terenie Niemiec. Tak więc zapraszam serdecznie do kontaktu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (5)
  • Dzieci i rozwody (4)
  • Majątek i Podatki (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bartosz Kowalak
 • Jakubowska-Banaszak Kamila
  PREMIUM
  Radca prawny (Od 2007)

  Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Jakubowska-Banaszak

  Marcelińska 62/10, 60-354 Poznań
  Dzień dobry Państwu. Od ponad 10 lat pracuję jako radca prawny, mediator sąd... zobacz więcej Dzień dobry Państwu. Od ponad 10 lat pracuję jako radca prawny, mediator sądowy i negocjator. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz korporacyjnego. Dodatkowa praktyka jako mediatora sądowego i negocjatora, pozwala mi być skuteczną i daje natychmiastową wiarygodność w sporach czy negocjacjach. Doradzam również przy projektach inwestycyjnych, w szczególności w zakresie obrotu nieruchomościami oraz obsługi prawnej procesów inwestycyjno-budowlanych. Z zamiłowania oraz wielokrotnie dzięki licznym poleceniom klientów, prowadzę również sprawy rodzinne: o rozwód, separację, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej. Prywatnie jestem założycielką Stowarzyszenia 100 Kobiet Pomaga Poznań. Dzięki tej działalności otrzymałam w roku 2017 Kryształowe Serce Radcy Prawnego za działalność pro bono. Uwielbiam wszelkie formy aktywności sportowej. Każdej sprawie poświęcam stosowny czas i uwagę. ZAPRASZAM

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jakubowska-Banaszak Kamila
 • Robert Głowacki
  PREMIUM

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 5
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Głowacki

  Towarowa 37 III - piętro, 61-896 Poznań
  Adwokat Robert Głowacki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniw... zobacz więcej Adwokat Robert Głowacki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz kierunku Prawo ukończył również stacjonarne studia na kierunku Zarządzanie i Marketing. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Przedsiębiorcy, na rzecz których świadczył usługi prawne działali w branżach: inwestycyjnej, konsultingowej, nieruchomości, nawozów i chemikaliów, outsourcingu IT. Naszą misją jest zapewnienie przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym poczucia spokoju i bezpieczeństwa prawnego. Wspieramy Klientów w trudnych dla Nich chwilach jak i w codziennej działalności. Wierzymy, że nasze usługi pozwolą skoncentrować się Klientom na sprawach dla nich ważnych, bez obaw o wypełnianie obowiązków przewidzianych przez przepisy prawa. W sytuacji naruszenia tych obowiązków pomagamy znaleźć optymalne rozwiązanie i wyprowadzamy Klienta z trudnej sytuacji w jakiej się znalazł.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Spółki (6)
  • Dzieci i rozwody (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Robert Głowacki
 • Monika Goińska-Roszyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  6 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  6

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 4

  Kancelaria Radcy Prawnego Monika Goińska-Roszyk

  Mylna 40/52, 60-857 Poznań
  Jestem radcą prawnym posiadającym doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnyc... zobacz więcej Jestem radcą prawnym posiadającym doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych, z zakresu prawa pracy, podatkowych oraz karnych. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw KARNYCH SKARBOWYCH oraz KARNYCH GOSPODARCZYCH. Reprezentuję klientów przed Urzędami Skarbowymi, Policją, Prokuraturą, sądami. Wybór specjalizacji nie jest przypadkowy. Przez kilkanaście lat pracowałam w Urzędzie Skarbowym na różnych stanowiska, także kierowniczych. Jako oskarżyciel skarbowy prowadziłam postępowania przygotowawcze (dochodzenia i śledztwa) i występowałam przed sądami karnymi I i II instancji. Następnie pracując w Izbie Administracji Skarbowej nadzorowałam prowadzenie dochodzeń przez inne Urzędy Skarbowe. Szerokie i wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala mi na swobodne poruszanie się między różnymi dziedzinami prawa. W życiu kieruję się zasadą "Zawsze pracuj najlepiej jak potrafisz".

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Monika Goińska-Roszyk
 • Kamila Jakubowska-Banaszak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1
  Mediator (Od 2016)

  Centrum Mediacji i Negocjacji Kamila Jakubowska-Banaszak

  Marcelińska 62/10, 60-354 Poznań
  Pomagam rodzinom, osobom fizycznym i właścicielom firm. Wyjaśniam jak unikną... zobacz więcej Pomagam rodzinom, osobom fizycznym i właścicielom firm. Wyjaśniam jak uniknąć konfliktów i jak przejść przez labirynt systemu prawnego i sporów na tym tle. Moja praktyka prawnicza wielokrotnie dawała skuteczne rozwiązania stronom w trudnych sytuacjach, gdzie emocje biorą górę. Specjalizuję się w mediacji dla rodzin w sprawach związanych z rozwodami, władzą rodzicielską, kontaktami z dzieckiem i alimentami niezbędnymi do utrzymania dziecka. Stosowałam swoją wiedzę i doświadczenie na rzecz swoich klientów w sprawach o podział majątku dorobkowego, w szczególności zaciągniętego wspólnego kredytu na zakup domu czy mieszkania. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorców, pozwala mi skutecznie mediować w sprawach prowadzenia i ochrony działalności, w sprawach pracowniczych i w sporach o zapłatę. Każdej sprawie poświęcam stosowny czas i uwagę do wypracowania rozwiązań pomyślnych dla stron mediacji. ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Zdrowie (1)
  • Spory z firmami (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamila Jakubowska-Banaszak
 • Jakub Kruczek
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  5 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  5

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 11
  Adwokat (Od 2017)

  Jakub Kruczek Kancelaria Adwokacka

  Wieniawskiego 5/9, 61-712 Poznań
  Zapewniam kompleksową pomoc prawną w prowadzeniu sporów cywilnych, reprezent... zobacz więcej Zapewniam kompleksową pomoc prawną w prowadzeniu sporów cywilnych, reprezentowaniu klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych, a także podejmuję się obrony w sprawach karnych. Rozumiem biznes i proponuję optymalne rozwiązania prawne dla przedsiębiorców – tych indywidualnych oraz prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek prawa handlowego. Jeśli Twoje sprawy rodzinne wymagają interwencji prawnej, możesz liczyć na moją pomoc. Reprezentuję strony w sprawach rozwodowych, majątkowo-małżeńskich i alimentacyjnych. Mając na względzie dobro małoletnich, występuję przed sądami, które ustalają zakres władzy rodzicielskiej, miejsce przebywania dzieci i sposób wykonywania kontaktów. Poza doradzaniem klientom i reprezentowaniem ich w sprawach przed organami administracji i sądami redaguję portal informacyjny Prawowturystyce.pl

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Inne (4)
  • Dzieci i rozwody (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jakub Kruczek
 • Marzena Tajsner
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 6
  Adwokat (Od 2016)

  Kammer & Tajsner Adwokaci Poznań

  Młyńska 12, 61-730 Poznań
  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w ... zobacz więcej Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację adwokacką, wpisana na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Zawodowo interesuje się sprawami z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, upadłościowego oraz konsumenckiego. Zajmuje się również stałą lub doraźną obsługą podmiotów profesjonalnych – spółek prawa handlowego, jednostek sektora publicznego, jednostek samorządowych, fundacji, stowarzyszeń, zakładów opieki zdrowotnej, spółek cywilnych oraz przedsiębiorstw jednoosobowych. Podejmuje się prowadzenia spraw na terenie całego kraju, jednak głównym obszarem działania Kancelarii pozostaje przede wszystkim województwo wielkopolskie oraz mazowieckie. Zdobyte doświadczenie zawodowe a zawdzięcza wieloletniej współpracy z kancelariami adwokackimi na terenie Poznania oraz kilkuletniej pracy na stanowisku asystenta sędziego.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Spory z firmami (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marzena Tajsner
 • Magdalena Kryńska
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 10
  Radca prawny (Od 2016)

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kryńska

  Nowowiejskiego 10/5, 61-731 Poznań
  Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Kryńskiej powstała w celu zapewnienia pr... zobacz więcej Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Kryńskiej powstała w celu zapewnienia profesjonalnej pomocy prawnej skierowanej zarówno do klientów indywidualnych mających problemy prawne dnia codziennego, jak i przedsiębiorców. Oferowana pomoc prawna obejmuje w szczególności porady, sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz umów, a także reprezentowanie Klienta na etapie przedsądowym oraz przed sądami i organami administracji publicznej. Do głównych priorytetów Kancelarii należy dbałość o kontakt z Klientem. Z naszej strony zapewniamy zaangażowanie, rzetelność i bieżące informowanie o stanie powierzonych spraw i stopniu ich wykonania. Ze spokojem i uwagą wysłuchamy problemu, a następnie wskażemy możliwości i poinformujemy o ryzyku, aby wspólnie wypracowane rozwiązanie odpowiadało Państwa oczekiwaniom. Jeżeli chcesz omówić ze mną Twój indywidualny problem – zapraszam do kontaktu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spory z firmami (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Magdalena Kryńska
 • Klaudia Siutkowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 19
  Adwokat (Od 2012)

  Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

  I. Paderewskiego 6/15, 61-770 Poznań
  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu imienia Adama Mickie... zobacz więcej Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendystka naukowa Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od 2013 r. członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w najbardziej renomowanych kancelariach prawnych w Poznaniu. W ramach współpracy zajmowała się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Uczestniczyła w prowadzeniu licznych postępowań sądowych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz karnego. Współprowadziła również postępowania administracyjne oraz sądowoadministracyjne, w tym przed Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Zdobyła doświadczenia w postępowaniach arbitrażowych. Była członkiem zespołu szkód medycznych i odszkodowań komunikacyjnych. W kancelarii zajmuje się obsługą prawną klientów korporacyjnych oraz osób fizycznych, w tym reprezentuje ich w sprawach sądowych oraz sądowoadministracyjnych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Klaudia Siutkowska
 • Jan Jarzyński
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 1
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Prawna dr Marek Jarzyński & Kornel Novak

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendys... zobacz więcej Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendystą Otto-Friedrich-Universität Bamberg w Niemczech w ramach programu Erasmus. Od 2003 roku współpracuję z jedną z najskuteczniejszych kancelarii prawnych w Polsce „Kancelaria Prawna dr Marek Jarzyński & Kornel Novak”. Do każdej powierzonej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalizuję się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem procedury cywilnej oraz spadkobrania i sukcesji, prawie gospodarczym, a także w prawie zagospodarowania przestrzennego. Wspieram Klientów i firmy zagraniczne obsługując je też w języku angielskim i niemieckim. Prywatnie jestem wielbicielem muzyki, amatorem gry na perkusji, zapalonym biegaczem i pasjonatem sportów zimowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Majątek i Podatki (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jan Jarzyński
 • Małgorzata Dukat-Grzesiak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  6 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  6

  Ocena

  4,7
  Liczba opinii: 15
  Radca prawny (Od 1993)

  Kancelaria Prawna Radca Prawny Małgorzata Dukat-Grzesiak

  Gronowa 22, 61-655 Poznań
  specjalizuje się w postępowaniu przed sądami gospodarczymi, oraz w postępowa... zobacz więcej specjalizuje się w postępowaniu przed sądami gospodarczymi, oraz w postępowaniu cywilnym w sprawach rodzinnych i nieletnich, prowadzę również sprawy związane z tematyką zasiedzeń

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (1)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Małgorzata Dukat-Grzesiak
 • Krystyna Babiak
  PREMIUM
  Radca prawny

  Babiak Krystyna - Kancelaria radcy prawnego

  Czartoria 1/2, 61-102 Poznań

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (3)
  • Zdrowie (1)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Krystyna Babiak