Prawnicy Skawina

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Galina Gajda
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 34
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Galina Gajda

  Tokarska 4/2, 30-412 Kraków
  Oferta Kancelarii skierowana jest do obywateli Polski oraz cudzoziemców zami... zobacz więcej Oferta Kancelarii skierowana jest do obywateli Polski oraz cudzoziemców zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak również przebywających poza jej granicami.Pomoc prawna udzielana cudzoziemcom odbywa się w językach rosyjskim oraz ukraińskim. Adwokat Galina Gajda zdobywała doświadczenie zawodowe w Kancelariach adwokackich i notarialnych na terenie Krakowa, a następnie w Dziale Obrotu Prawnego z Zagranicą Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Po ukończeniu 3-letniej aplikacji adwokackiej i zdaniu egzaminu adwokackiego, została wpisana na listę adwokatów Krakowskiej Izby Adwokackiej. Obecnie wykonuje zawód w indywidualnej Kancelarii Adwokackiej w Krakowie. Adwokat Galina Gajda specjalizuje się w prawie rodzinnym, karnym, cywilnym oraz imigracyjnym. Pomaga także obcokrajowcom z ramienia Urzędu ds. Cudzoziemców w Warszawie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spółki (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Galina Gajda
 • Janusz Sawicki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  69 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  69

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 85
  Adwokat (Od 1985)

  Kancelaria Adwokacka adw. Sawicki Janusz

  Jana Kasprowicza 20/1, 31-523 Kraków
  Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( ods... zobacz więcej Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( odszkodowawczych ) oraz gospodarczych.Prowadzę Kancelaria wspólnie z radcą prawnym .

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (1)
  • Zdrowie (2)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Janusz Sawicki
 • Agnieszka Poniewierka
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  4

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 12
  Radca prawny (Od 2015)

  Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

  Krzywda 12a/B4, 30-710 Kraków
  Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuj... zobacz więcej Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się w pełnej i kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Odnosząc się do kompleksowej obsługi przedsiębiorców należy wskazać, iż Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie udziału w postępowaniach rejestrowych, wyborze właściwej formy prowadzenia działalności. W przypadku doradztwa w bieżącej działalności przedsiębiorców Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną w zakresie reprezentacji w sporach sądowych, sądowo – administracyjnych, jak i zastępowania Klientów w ramach postępowań prowadzonych przed organami administracji publicznej. Co szczególnie istotne bieżące doradztwo świadczone przez Kancelarię obejmuje również kontrolę oraz zabezpieczenie interesów reprezentowanych stron w ramach zawieranych umów handlowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (6)
  • Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Poniewierka
 • Gabriela Jędrys
  PREMIUM
  Radca prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys

  Gen. Chłopickiego 1/5, 31-566 Kraków
  Nazywam się Gabriela Jędrys, jestem radcą prawnym, który bardzo lubi swoje z... zobacz więcej Nazywam się Gabriela Jędrys, jestem radcą prawnym, który bardzo lubi swoje zajęcie i to już od dwudziestu lat. Prowadzę własną kancelarię prawniczą w Krakowie. Zajmuję się prawem medycznym, cywilnym i gospodarczym, bo te właśnie dziedziny świetnie się uzupełniają, jeżeli chce się doradzać podmiotom poruszającym się w sferze medycyny. Klientami mojej kancelarii są podmioty lecznicze oraz spółki prawa handlowego nie prowadzące działalności leczniczej. Mam duże doświadczenie w sporządzaniu umów, prowadzeniu sporów sądowych i postępowań egzekucyjnych. Gdybym nie była prawnikiem, byłabym na pewno ogrodnikiem, bo kocham rośliny, uwielbiam zwiedzać ogrody i sama uprawiam w wolnych chwilach z pasją swój ogród, dążąc do tego by był w stylu wiejsko-angielsko-naturalistycznym. Pomagają mi w tym moi chłopcy, czyli mąż i syn. Czytam dużo książek, nie tylko ogrodniczych i ciągle kupuję nowe. Słucham muzyki klasycznej i tej którą grają w „Trójce”. Na zimę chętnie odlatywałabym do ciepłych k

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Umowy (5)
  • Praca (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Gabriela Jędrys