Prawnicy Pruszków

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Magdalena Makowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 1
  Radca prawny (Od 2006)

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Makowska

  Popularna 8/10 lok.1, 02-473 Warszawa
  Wiodącym przedmiotem mojej działalności jest prowadzenie bieżącej obsługi pr... zobacz więcej Wiodącym przedmiotem mojej działalności jest prowadzenie bieżącej obsługi przedsiębiorców, w większości spółek kapitałowych, w zakresie prawa cywilnego, pracy, handlowego, gospodarczego, podatkowego, administracyjnego, poprzez sporządzanie opinii prawnych, memorandum, udzielaniu porad prawnych. Reprezentuję moich Klientów jako pełnomocnik przed organami administracji publicznej oraz w postępowaniach przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi, w postępowaniach egzekucyjnych, upadłościowych i arbitrażowych. Realizuję doradztwo prawne również na rzecz klientów indywidualnych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (4)
  • Spory z firmami (2)
  • Sprawy pracownicze (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Magdalena Makowska
 • Agata Paplińska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  137 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  137

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 449
  Adwokat (Od 2018)

  Kancelaria Adwokacka Agata Paplińska

  Pogodna 37, 05-092 Łomianki
  Absolwentka Wydziała Prawa i Adminsitracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest ... zobacz więcej Absolwentka Wydziała Prawa i Adminsitracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest członkiem stołecznej Okręgowej Rady Adwokackiej od 2015 roku. Ukończyła kurs Center for American Law Studies, organizowany we współpracy z Levine College of Law, University of Florida. Biegle posługuje się językiem angielskim. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego, a także w prawie karnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz organizacji pozarządowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
  • Zdrowie (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agata Paplińska
 • Seweryn Stępień
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  3 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  3

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 5
  Radca prawny (Od 2013)

  Seweryn Stępień Kancelaria Radcy Prawnego

  Kiwerska 2, 01-682 Warszawa
  Witam serdecznie, Moja Kancelaria specjalizuje się w w szczególności w świad... zobacz więcej Witam serdecznie, Moja Kancelaria specjalizuje się w w szczególności w świadczeniu pomocy prawnej osobom zadłużonym, których długi zostały wykupione przez firmy windykacyjne i fundusze sekurytyzacyjne. Wiele ze spraw kierowanych na drogę postępowania sądowego może być wygranych przez dłużników, jednakże bardzo często osoby zadłużone po otrzymaniu nakazu zapłaty popełniają "grzech zaniechania" i nic w sprawie nie robią, a bardzo często wystarczy sporządzenie jednego pisma i powołanie jednego zarzutu procesowego, aby sprawę wygrać. Na tym polu posiadamy duże sukcesy - suma kwot w sprawach wygranych dla naszych Klientów przekracza już 5.000.000 zł. Dlatego też zapraszam do kontaktu wszystkie zadłużone osoby potrzebujące pomocy prawnej. Pozdrawiam Seweryn Stępień

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Majątek i Podatki (7)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Seweryn Stępień
 • Judyta Marzec
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  12 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  12

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 68

  Kancelaria Adwokacka Judyta Marzec

  Ogrodowa 9 lok. 33, 00-893 Warszawa
  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywid... zobacz więcej Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi we wszystkich instancjach, jak również Sądem Najwyższym, organami administracji publicznej oraz organami ścigania. Kancelaria zajmuje się udzielaniem porad prawnych, konstruowaniem strategii procesowej, sporządzaniem pism procesowych, umów oraz przygotowywanie opinii prawnych. Działalność kancelarii prowadzenia postępowań sądowych z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i spadkowego, oraz na udzielaniu stałej i doraźnej pomocy prawnej przedsiębiorcom. Kancelaria posiada również doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, w tym z zakresu prawa medycznego. W pracy zawodowej staramy się łączyć wiedzę prawniczą ze zrozumieniem dla osobistego wymiaru powierzonej nam sprawy. Dlatego model doradztwa dopasowujemy indywidualnie do klienta z uwzględnieniem jej specyfiki.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (1)
  • Majątek i Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Judyta Marzec
 • Karolina Marszałek
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 13

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Marszałek

  Ogrodowa 3 lok. 3, 00-893 Warszawa
  Adwokat Karolina Marszałek prowadzi praktykę adwokacką z zakresu prawa cywil... zobacz więcej Adwokat Karolina Marszałek prowadzi praktykę adwokacką z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowego oraz rodzinnego i opiekuńczego. Do każdej sprawy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Pomaga swoim klientom rozwiązywać nie tylko bieżące problemy, ale także zaplanować działania na przyszłość. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa, w razie potrzeby współpracuje ze specjalistami m.in. z zakresu wyceny nieruchomości, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi. Oferuje uczciwe zasady współpracy i pracuje w komfortowych porach – w taki sposób, by łatwo można było dostosować termin spotkania.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Majątek i Podatki (2)
  • Dzieci i rozwody (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Karolina Marszałek
 • Artur Stachurski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  132 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  132

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 215
  Radca prawny (Od 2014)

  LEX SUPPORT Artur Stachurski Kancelaria Radcy Prawnego

  Łagowska 2/42, 01-464 Warszawa
  Specjalizacja: egzekucja sądowa. Prowadzę wszelkie sprawy cywilne jak spadki... zobacz więcej Specjalizacja: egzekucja sądowa. Prowadzę wszelkie sprawy cywilne jak spadki , zasiedzenia, alimenty, rozwody, odszkodowania, sprawy gospodarcze, KRS, itp.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Praca (1)
  • Inne (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Artur Stachurski
 • Grzegorz Kantecki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  9 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  9

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 27
  Radca prawny (Od 2010)

  Grzegorz Kantecki Kancelaria Radcy Prawnego

  Aleja Przyjaciół 1 lok. 12, 00-565 Warszawa
  Radca prawny Grzegorz Kantecki świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców oraz... zobacz więcej Radca prawny Grzegorz Kantecki świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej dużych podmiotów gospodarczych, głównie w zakresie sporządzania, negocjowania i opiniowania umów handlowych oraz prowadzenia sporów gospodarczych. Posiada szerokie doświadczenie w reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz w negocjowaniu polubownych porozumień. Występuje także w roli pełnomocnika oskarżycieli posiłkowych w sprawach karnych. Poprzez ciężką pracę, zaangażowanie i odpowiedzialność mecenas Kantecki zdobył zaufanie Klientów, którzy doceniają jego indywidualne i rzetelne podejście do każdej sprawy. On z kolei ceni Klientów i ich czas, dlatego jego priorytetem jest udzielanie konkretnych, praktycznych i przystępnych porad prawnych, przy zachowaniu najwyższych standardów. Jestem przekonany, że Kancelarii uda się w pełni sprostać stawianym wymaganiom i przyczynić się do Państwa sukcesów.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Umowy (5)
  • Nieruchomości (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Grzegorz Kantecki
 • Anna Grabowska-Sanecznik
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 5
  Radca prawny (Od 2016)

  Kancelaria Radcy Prawnego AGS Legal Anna Grabowska-Sanecznik

  Inflancka 11 lok. U1, 00-189 Warszawa
  Jestem radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. ... zobacz więcej Jestem radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Studia wyższe ukończyłam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie obroniłam pracę magisterską z zakresu prawa farmaceutycznego. Od początku kariery współpracowałam z renomowanymi kancelariami specjalizującymi się w obsłudze podmiotów gospodarczych działających na rynku usług medycznych, spółek handlowych i windykacji należności. Mam doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, w sprawach o błędy lekarskie, obronach karnych, w tym w postępowaniu karnym wykonawczym. Posiadam bogate doświadczenie procesowe nie tylko przez sądami powszechnymi, ale również przed innymi organami m.in. Narodowym Funduszem Zdrowia czy Wojewódzkimi Komisjami ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych. Kreuję optymalne rozwiązania odpowiadające potrzebom klientów. Jestem osobą rzetelną, pracowitą, dążącą do osiągnięcia postawionego sobie celu. Najważniejszy jest dla mnie klient i jego sprawa.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Działalność gospodarcza (9)
  • Umowy (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Anna Grabowska-Sanecznik
 • Tomasz Zabiełło
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  4

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 14

  Tomasz Zabiełlo Kancelaria Radcowska Sp.k.

  Al.Niepodległości 235/237/71, 02-009 Warszawa
  Wykonuję zawód radcy prawnego w formie jednoosobowej kancelarii w centrum Wa... zobacz więcej Wykonuję zawód radcy prawnego w formie jednoosobowej kancelarii w centrum Warszawy. Zajmuję się sprawami cywilnymi, gospodarczymi, rodzinnymi, pracy. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy, cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Podejmuję się również prowadzenia spraw z zakresu prawa karnego. Problemy klienta są dla mnie najważniejsze i przykładam najwyższą staranność do ich rozwiązywania.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Nieruchomości (3)
  • Majątek i Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Tomasz Zabiełło
 • Ewa Trzaska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  11 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  11

  Ocena

  4,6
  Liczba opinii: 5
  Radca prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Trzaska

  Chałubińskiego 8, XXXIII piętro, 00-613 Warszawa
  Moją pasją jest dostarczanie wysokiej jakości usług dla rodzin, pracowników ... zobacz więcej Moją pasją jest dostarczanie wysokiej jakości usług dla rodzin, pracowników i przedsiębiorców, aby mogli z powodzeniem skupić się na swoim życiu i zadaniach. Moi klienci chwalą nasze zaangażowanie w szerokim zakresie zagadnień prawa pracy, w tym zatrudnienia, dyskryminacji, kwestii płac, zwalniania i odpraw oraz umów o pracę oraz w sprawach związanych z rodziną, dziećmi i spadkami. Współpracuję z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Firm Budowlano – Wykończeniowych i w tym obszarze jestem w stanie pomóc zarówno wykonawcom, inwestorom oraz osobom, które mają problemy z nierzetelnymi ekipami remontowymi, wyrobami budowlanymi, sprawami z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz ochrony środowiska.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Majątek i Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Ewa Trzaska
 • Adam Karolak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 13
  Radca prawny

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Adam Grzegorz Karolak

  Marszałkowska 68/70 lok.26, 00-545 Warszawa
  Świadcząc usługi prawne próbuję wskazywać nowe kierunki rozwiązywania proble... zobacz więcej Świadcząc usługi prawne próbuję wskazywać nowe kierunki rozwiązywania problemów moich Klientów. Często osiągam sukces tam, gdzie wydawało się to niemożliwe... Każda sprawa jest dla mnie najważniejsza. Oferuję pomoc w sprawach: - rodzinnych (rozwody, alimenty, kontakty i opieka nad dzieckiem); - spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek); - mieszkaniowych (eksmisje, opłaty i czynsze, zaskarżanie uchwał, uciążliwi sąsiedzi); - odszkodowawczych; - administracyjnych (szkolnictwo, prawo budowlane)

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Majątek i Podatki (1)
  • Umowy (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adam Karolak
 • Przemysław Lech
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1
  Radca prawny (Od 2013)

  Antyplagiat24 - Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Lech

  Puszczyka 10 lok. 62, 02-785 Warszawa
  Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Lech jest dynamicznie rozwijającą się f... zobacz więcej Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Lech jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą ukierunkowaną na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, uczelni, instytutów badawczych, instytucji publicznych oraz osób fizycznych. Zapewniamy pełną, profesjonalną i sprawną obsługę prawną uczelni, instytutów badawczych, przedsiębiorców oraz świadczymy pomoc prawną dla osób fizycznych. Pomoc prawną świadczymy na terenie całej Polski. Przygotowujemy m.in. regulaminy sklepów internetowych, umowy, ekspertyzy, opinie prawne oraz przeprowadzamy szkolenia m.in z zakresu ochrony własności intelektualnej. Pomagamy w rejestracj Świadczymy również pomoc prawną w trybie online 24h przez internet i telefonicznie (porady prawne 24h). Oferujemy Państwu wybór usług prawnych z obszaru prawa własności intelektualnej i nowych technologii, prawa IT w tym prawa autorskiego, a także prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego, i postępowań sądowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Działalność gospodarcza (3)
  • Spółki (1)
  • Umowy (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Przemysław Lech
 • Jakub Sidorowski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  5 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  5

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 14
  Adwokat (Od 2017)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Sidorowski

  Żurawia 32/34 lok. 49A, 00-515 Warszawa
  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (2008 r... zobacz więcej Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (2008 r.) Ukończył aplikację referendarską przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie (2009 r.) oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie (2014 r.) Przed rozpoczęciem praktyki adwokackiej był asystentem sędziego w X Wydziale Cywilnym Rodzinnym Sądu Okręgowego w Szczecinie (2010 r.) oraz II Wydziale Cywilnym i VIII Wydziale Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie (2016-2017 r.). Ponadto specjalista Departamentu Prawnego Ministerstwa Gospodarki - Biura Oceny Legalności Decyzji Nacjonalizacyjnych w Warszawie (2010 - 2012 r.) oraz Departamentu Promowania Konkurencji Urzędu Regulacji Energetyki w Warszawie (2012 r.) Praktykę adwokacką prowadzi głównie w obszarze prawa transportowego, prawa spółek handlowych oraz prawa rzeczowego (nieruchomości, umowy), a także prawa rodzinnego i nieletnich. W pracy zawodowej posługuje się również j. angielskim oraz niemieckim.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (3)
  • Przestępstwa i wykroczenia (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jakub Sidorowski