Prawnicy Oświęcim

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Dawid Sablik
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 6

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Sablik

  Mickiewicza 2/3, Bielsko-Biała
  Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku- Białej. Ukończył Wydzia... zobacz więcej Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku- Białej. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, broniąc pracę magisterską na temat dozwolonego użytku prywatnego, w Katedrze Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego. W 2011 r. ukończył również Akademię Techniczno- Humanistyczną na kierunku socjologia, broniąc pracę dotyczącą Podstaw Aksjologicznych Funkcjonowania Środków Masowego Przekazu. Zainteresowania: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo karne, prawo autorskie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spory z firmami (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Dawid Sablik
 • Adam Chaliński
  PREMIUM

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Chaliński

  Królowej Jadwigi 10, 40-096 Katowice
  Jestem adwokatem, członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach. Powierz... zobacz więcej Jestem adwokatem, członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach. Powierzone zadania realizuje z najwyższą starannością, pracując nad dostarczeniem rozwiązań zapewniających satysfakcję i zadowolenie klientów. Współpracowałem z kancelariami radcowskimi i adwokackimi w zakresie obsługi spraw cywilnych, gospodarczych, karnych. W swojej praktyce zawodowej specjalizuję się na problematyce zorganizowanej przestępczości gospodarczej, rynku obrotu nieruchomościami, sprawach rodzinnych ze szczególnym uwzględnieniem podziału majątku, prawie gospodarczym.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (5)
  • Nieruchomości (3)
  • Majątek i Podatki (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adam Chaliński
 • Agnieszka Kwapień
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  9 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  9

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 91
  Adwokat (Od 2010)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień

  Tadeusza Kościuszki 56/2, 40-047 Katowice
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień oferuje szeroką pomoc prawną ... zobacz więcej Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień oferuje szeroką pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców. Kancelaria Adwokacka reprezentowana przez Adwokat Agnieszkę Kwapień specjalizuje się w zapewnieniu pomocy prawnej skierowanej dla Klientów zmagających się z trudnymi sprawami rozwodowymi, alimentacyjnymi, majątkowymi, karnymi, spadkowymi i innych. Pomoc prawna świadczona jest w terminach uzgodnionych z Klientem, stosownie do jego potrzeb, także w dni wolne od pracy.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Kwapień