Prawnicy Libiąż

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Wojciech Dynaś
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 6
  Radca prawny (Od 1990)

  Kancelaria Radcy Prawnego "SIGNUM"

  Kościelna 46, 41-200 Sosnowiec
  Jestem założycielem kancelarii, która w wyniku wieloletniej działalności i p... zobacz więcej Jestem założycielem kancelarii, która w wyniku wieloletniej działalności i praktyki w sferze prawa cywilnego i prawa nieruchomości, wyspecjalizowała się w świadczeniu pomocy prawnej i twórczym rozwiązywaniu problemów Klientów w szeroko rozumianym zakresie spraw majątkowych dotyczących spadków i nieruchomości, ale także odszkodowań i należności z umów wzajemnych. W naszej kancelarii Klient staje się aktywnym uczestnikiem procesu rozwiązywania jego problemu prawnego, który przy naszej pomocy, sam najpierw musi zrozumieć. Proces ten polega na aktywnym wysłuchaniu problemu Klienta, wspólnym zrozumieniu i wyjaśnieniu go Klientowi, poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań prawnych w celu likwidacji problemu oraz na tworzeniu-we współpracy z Klientem-rozwiązań na miarę jego oczekiwań. Istotą naszej współpracy jest skuteczność ochrony prawnej naszych Klientów. Nie traktujemy wiedzy prawniczej jak magicznej wiedzy tajemnej zarezerwowanej tylko dla wybranych. Mówimy tym samym zrozumiałym językiem.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Wojciech Dynaś
 • Jacek Sularz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 16
  Radca prawny (Od 2016)

  Kancelaria Radcy Prawnego SIGNUM

  Przybylaka 14/7, 41-300 Dąbrowa Górnicza
  Zaangażowanie i przejrzystość działania w powiązaniu z profesjonalnym podejś... zobacz więcej Zaangażowanie i przejrzystość działania w powiązaniu z profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań daje oczekiwane rezultaty. Do każdej sprawy podchodzę z nieukrywaną radością i niezmiennie dużą motywacją aby należycie wypełnić powierzone mi obowiązki. Każdą sprawę traktuję jak wyzwanie, gdyż wykonywanie zawodu prawnika to było zawsze moje marzenie. Teraz mam kolejne: być z każdą sprawą lepszym. Wciąż podnoszę jakość wykonywanych usług. To co dziś było dobre, jutro może nie być wystarczające. Zawsze chciałem pomagać ludziom, spełniać w ten sposób nie tylko swoje marzenia ale też oczekiwania drugiej strony. Dla mnie Twoja sprawa jest najważniejsza.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (4)
  • Inne (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jacek Sularz
 • Marcin Majcherczyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  7 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  7

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 27
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk

  Stawowa 4 lok. 39, 41-200 Sosnowiec
  Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mni... zobacz więcej Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem i bieżące informowanie o podejmowanych w jego imieniu krokach prawnych. Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa budowlanego, energetycznego i szeroko pojętego prawa cywilnego oraz gospodarczego, a także z zakresu sądowego oraz przedsądowego dochodzenia należności. Zapewniam również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (2)
  • Spory z firmami (1)
  • Umowy (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Majcherczyk
 • Marta Jasińska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  4

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 8
  Adwokat (Od 2013)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Jasińska

  Warszawska 18/7, 41-200 Sosnowiec
  Świadczę pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym i klientom biznesowym. ... zobacz więcej Świadczę pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym i klientom biznesowym. Każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę, polegającą m.in. na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu/opiniowaniu wszelkiego rodzaju pism (w tym pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń, skarg kasacyjnych, aktów oskarżenia, skarg, pism przygotowawczych z poszczególnych dziedzin prawa) lub umów, na reprezentacji przed sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi. W celu dostosowania się do potrzeb klienta istnieje możliwość świadczenia pomocy prawnej w miejscu i terminie uzgodnionym z każdym indywidualnie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (3)
  • Inne (4)
  • Dzieci i rozwody (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marta Jasińska