Prawnicy Legionowo

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Agata Paplińska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  91 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  91

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 290
  Adwokat (Od 2018)

  Kancelaria Adwokacka Agata Paplińska

  Pogodna 37, 05-092 Łomianki
  Absolwentka Wydziała Prawa i Adminsitracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest ... zobacz więcej Absolwentka Wydziała Prawa i Adminsitracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest członkiem stołecznej Okręgowej Rady Adwokackiej od 2015 roku. Ukończyła kurs Center for American Law Studies, organizowany we współpracy z Levine Collage of Law, University of Florida. Biegle posługuje się językiem angielskim. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego, a także w prawie karnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz organizacji pozarządowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
  • Zdrowie (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agata Paplińska
 • Karolina Marszałek
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 13

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Marszałek

  Ogrodowa 3 lok. 3, 00-893 Warszawa
  Adwokat Karolina Marszałek prowadzi praktykę adwokacką z zakresu prawa cywil... zobacz więcej Adwokat Karolina Marszałek prowadzi praktykę adwokacką z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowego oraz rodzinnego i opiekuńczego. Do każdej sprawy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Pomaga swoim klientom rozwiązywać nie tylko bieżące problemy, ale także zaplanować działania na przyszłość. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa, w razie potrzeby współpracuje ze specjalistami m.in. z zakresu wyceny nieruchomości, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi. Oferuje uczciwe zasady współpracy i pracuje w komfortowych porach – w taki sposób, by łatwo można było dostosować termin spotkania.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Majątek i Podatki (2)
  • Dzieci i rozwody (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Karolina Marszałek
 • Artur Stachurski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  117 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  117

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 148
  Radca prawny (Od 2014)

  LEX SUPPORT Artur Stachurski Kancelaria Radcy Prawnego

  Łagowska 2/42, 01-464 Warszawa
  Specjalizacja: egzekucja sądowa. Prowadzę wszelkie sprawy cywilne jak spadki... zobacz więcej Specjalizacja: egzekucja sądowa. Prowadzę wszelkie sprawy cywilne jak spadki , zasiedzenia, alimenty, rozwody, odszkodowania, sprawy gospodarcze, KRS, itp.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Praca (1)
  • Inne (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Artur Stachurski
 • Tomasz Zabiełło
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  4

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 14

  Tomasz Zabiełlo Kancelaria Radcowska Sp.k.

  Al.Niepodległości 235/237/71, 02-009 Warszawa
  Wykonuję zawód radcy prawnego w formie jednoosobowej kancelarii w centrum Wa... zobacz więcej Wykonuję zawód radcy prawnego w formie jednoosobowej kancelarii w centrum Warszawy. Zajmuję się sprawami cywilnymi, gospodarczymi, rodzinnymi, pracy. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy, cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Podejmuję się również prowadzenia spraw z zakresu prawa karnego. Problemy klienta są dla mnie najważniejsze i przykładam najwyższą staranność do ich rozwiązywania.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Nieruchomości (3)
  • Majątek i Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Tomasz Zabiełło
 • Grzegorz Kantecki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  6 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  6

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 20
  Radca prawny (Od 2010)

  Grzegorz Kantecki Kancelaria Radcy Prawnego

  Aleja Przyjaciół 1 lok. 12, 00-565 Warszawa
  Radca prawny Grzegorz Kantecki świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców oraz... zobacz więcej Radca prawny Grzegorz Kantecki świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej dużych podmiotów gospodarczych, głównie w zakresie sporządzania, negocjowania i opiniowania umów handlowych oraz prowadzenia sporów gospodarczych. Posiada szerokie doświadczenie w reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz w negocjowaniu polubownych porozumień. Występuje także w roli pełnomocnika oskarżycieli posiłkowych w sprawach karnych. Poprzez ciężką pracę, zaangażowanie i odpowiedzialność mecenas Kantecki zdobył zaufanie Klientów, którzy doceniają jego indywidualne i rzetelne podejście do każdej sprawy. On z kolei ceni Klientów i ich czas, dlatego jego priorytetem jest udzielanie konkretnych, praktycznych i przystępnych porad prawnych, przy zachowaniu najwyższych standardów. Jestem przekonany, że Kancelarii uda się w pełni sprostać stawianym wymaganiom i przyczynić się do Państwa sukcesów.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Umowy (5)
  • Spory z firmami (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Grzegorz Kantecki
 • Anna Grabowska-Sanecznik
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 2016)

  Kancelaria Radcy Prawnego AGS Legal Anna Grabowska-Sanecznik

  Inflancka 11 lok. U1, 00-189 Warszawa
  Jestem radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. ... zobacz więcej Jestem radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Studia wyższe ukończyłam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie obroniłam pracę magisterską z zakresu prawa farmaceutycznego. Od początku kariery współpracowałam z renomowanymi kancelariami specjalizującymi się w obsłudze podmiotów gospodarczych działających na rynku usług medycznych, spółek handlowych i windykacji należności. Mam doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, w sprawach o błędy lekarskie, obronach karnych, w tym w postępowaniu karnym wykonawczym. Posiadam bogate doświadczenie procesowe nie tylko przez sądami powszechnymi, ale również przed innymi organami m.in. Narodowym Funduszem Zdrowia czy Wojewódzkimi Komisjami ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych. Kreuję optymalne rozwiązania odpowiadające potrzebom klientów. Jestem osobą rzetelną, pracowitą, dążącą do osiągnięcia postawionego sobie celu. Najważniejszy jest dla mnie klient i jego sprawa.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Działalność gospodarcza (9)
  • Umowy (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Anna Grabowska-Sanecznik
 • Adam Karolak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 12
  Radca prawny

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Adam Grzegorz Karolak

  Marszałkowska 68/70 lok.26, 00-545 Warszawa
  Świadcząc usługi prawne próbuję wskazywać nowe kierunki rozwiązywania proble... zobacz więcej Świadcząc usługi prawne próbuję wskazywać nowe kierunki rozwiązywania problemów moich Klientów. Często osiągam sukces tam, gdzie wydawało się to niemożliwe... Każda sprawa jest dla mnie najważniejsza. Oferuję pomoc w sprawach: - rodzinnych (rozwody, alimenty, kontakty i opieka nad dzieckiem); - spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek); - mieszkaniowych (eksmisje, opłaty i czynsze, zaskarżanie uchwał, uciążliwi sąsiedzi); - odszkodowawczych; - administracyjnych (szkolnictwo, prawo budowlane)

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Majątek i Podatki (1)
  • Umowy (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adam Karolak
 • Jacek Dworakowski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  3 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  3

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 4
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Dworakowski

  Grenadierów 21 lok.38, 04-052 Warszawa
  Nazywam się Jacek Dworakowski. Wykonuję zawód Prawnika od 2001 roku. Od 2013... zobacz więcej Nazywam się Jacek Dworakowski. Wykonuję zawód Prawnika od 2001 roku. Od 2013 roku prowadzę własną kancelarię radcy prawnego. Obsługuję osoby fizyczne i przedsiębiorstwa. Zajmuję się sprawami z obszaru prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa karnego i prawa pracy. Reprezentuję Klientów w procesach sądowych. Tworzę umowy, doradzam, opiniuję, pomagam prowadzić biznes. Zapraszam do kontaktu - tel: 605-88-44-14, e-mail: dworakowski@kancelaria-dworakowski.pl

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (2)
  • Majątek i Podatki (2)
  • Umowy (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jacek Dworakowski
 • Katarzyna Bogatko
  PREMIUM
  Radca prawny (Od 2018)

  Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Bogatko

  Warszawa
  Moją misją jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej opartej przede wsz... zobacz więcej Moją misją jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej opartej przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu, zaangażowaniu oraz profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdej sprawy. Jednocześnie niezmiernie ważna jest dla mnie praca z ludźmi. Świadczona przeze mnie pomoc prawna w ramach poszczególnych specjalizacji polega w szczególności na: bieżącym doradztwie prawnym, przygotowywaniu pism procesowych i pism w postępowaniu administracyjnym, zastępstwie procesowym przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi oraz w postępowaniu egzekucyjnym na terenie całego kraju, zastępstwie prawnym przed organami administracji publicznej, opiniowaniu i sporządzaniu umów oraz sporządzaniu opinii prawnych. Specjalizacje: - prawo pracy (w szczególności sprawy dotyczące mobbingu i dyskryminacji) - prawo rodzinne (w szczególności sprawy rozwodowe, o alimenty, dot. kontaktów z dzieckiem ) - prawo cywilne (w szczególności sprawy o naruszenie dóbr osobistych, o zadośćuczynienie)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Katarzyna Bogatko