Prawnicy Lędziny

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Wojciech Dynaś
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 6
  Radca prawny (Od 1990)

  Kancelaria Radcy Prawnego "SIGNUM"

  Kościelna 46, 41-200 Sosnowiec
  Jestem założycielem kancelarii, która w wyniku wieloletniej działalności i p... zobacz więcej Jestem założycielem kancelarii, która w wyniku wieloletniej działalności i praktyki w sferze prawa cywilnego i prawa nieruchomości, wyspecjalizowała się w świadczeniu pomocy prawnej i twórczym rozwiązywaniu problemów Klientów w szeroko rozumianym zakresie spraw majątkowych dotyczących spadków i nieruchomości, ale także odszkodowań i należności z umów wzajemnych. W naszej kancelarii Klient staje się aktywnym uczestnikiem procesu rozwiązywania jego problemu prawnego, który przy naszej pomocy, sam najpierw musi zrozumieć. Proces ten polega na aktywnym wysłuchaniu problemu Klienta, wspólnym zrozumieniu i wyjaśnieniu go Klientowi, poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań prawnych w celu likwidacji problemu oraz na tworzeniu-we współpracy z Klientem-rozwiązań na miarę jego oczekiwań. Istotą naszej współpracy jest skuteczność ochrony prawnej naszych Klientów. Nie traktujemy wiedzy prawniczej jak magicznej wiedzy tajemnej zarezerwowanej tylko dla wybranych. Mówimy tym samym zrozumiałym językiem.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Wojciech Dynaś
 • Marcin Majcherczyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  9 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  9

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 30
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk

  Stawowa 4 lok. 39, 41-200 Sosnowiec
  Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mni... zobacz więcej Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem i bieżące informowanie o podejmowanych w jego imieniu krokach prawnych. Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa budowlanego, energetycznego i szeroko pojętego prawa cywilnego oraz gospodarczego, a także z zakresu sądowego oraz przedsądowego dochodzenia należności. Zapewniam również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (2)
  • Spory z firmami (1)
  • Umowy (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Majcherczyk
 • Adam Chaliński
  PREMIUM

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Chaliński

  Królowej Jadwigi 10, 40-096 Katowice
  Jestem adwokatem, członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach. Powierz... zobacz więcej Jestem adwokatem, członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach. Powierzone zadania realizuje z najwyższą starannością, pracując nad dostarczeniem rozwiązań zapewniających satysfakcję i zadowolenie klientów. Współpracowałem z kancelariami radcowskimi i adwokackimi w zakresie obsługi spraw cywilnych, gospodarczych, karnych. W swojej praktyce zawodowej specjalizuję się na problematyce zorganizowanej przestępczości gospodarczej, rynku obrotu nieruchomościami, sprawach rodzinnych ze szczególnym uwzględnieniem podziału majątku, prawie gospodarczym.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (5)
  • Nieruchomości (3)
  • Majątek i Podatki (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adam Chaliński
 • Agnieszka Kwapień
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  10 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  10

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 114
  Adwokat (Od 2010)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień

  Tadeusza Kościuszki 56/2, 40-047 Katowice
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień oferuje szeroką pomoc prawną ... zobacz więcej Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień oferuje szeroką pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców. Kancelaria Adwokacka reprezentowana przez Adwokat Agnieszkę Kwapień specjalizuje się w zapewnieniu pomocy prawnej skierowanej dla Klientów zmagających się z trudnymi sprawami rozwodowymi, alimentacyjnymi, majątkowymi, karnymi, spadkowymi i innych. Pomoc prawna świadczona jest w terminach uzgodnionych z Klientem, stosownie do jego potrzeb, także w dni wolne od pracy.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Kwapień
 • Aleksandra Gaczek
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 8
  Adwokat (Od 2007)

  Adwokat Aleksandra Gaczek Kancelaria Adwokacka

  Francuska 13/12, 40-015 Katowice
  Praktykę prawną i aplikację adwokacką rozpoczęłam w 2007 roku, od 2011 roku ... zobacz więcej Praktykę prawną i aplikację adwokacką rozpoczęłam w 2007 roku, od 2011 roku posiadam tytuł zawodowy Adwokata. Obecnie świadczę usługi w pięcioosobowym zespole Adwokatów i Radców prawnych. Doradzam w sektorze Klientów indywidualnych (sprawy rodzinne: o rozwód, alimenty, uregulowanie kontaktów, ustalenie ojcostwa, podział majątku, sprawy cywilne o zapłatę, zadośćuczynienie i odszkodowanie, naruszenie dóbr osobistych) oraz w sektorze przedsiębiorstw (bieżąca obsługa prawna, tworzenie i opiniowanie umów oraz wewnętrznych regulacji, doradztwo prawne w biznesie, negocjacje i spory sądowe). Prowadzę audyty przedsiębiorstw, od 2010 roku zajmuję się ochroną danych osobowych, obecnie wdrażam regulacje związane z RODO. Jestem Adwokatem nastawionym na wybór najlepszego rozwiązania dla Klienta, każdy Klient jest dla mnie jednakowo ważny.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (8)
  • Nieruchomości (7)
  • Majątek i Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Aleksandra Gaczek
 • Kamil Kawalec
  PREMIUM

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Kawalec

  Mariacka 4, 40-014 Katowice
  DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ I POWIERZYĆ SWOJĄ SPRAWĘ? BO TRAKTUJĘ TWOJĄ SPRAWĘ ... zobacz więcej DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ I POWIERZYĆ SWOJĄ SPRAWĘ? BO TRAKTUJĘ TWOJĄ SPRAWĘ JAK SWOJĄ WŁASNĄ! Kluczową kwestią dla skutecznego reprezentowania interesów moich Klientów, a w konsekwencji ich zadowolenia, jest indywidualne podejście do każdej ze spraw. Doradzam moim Klientom, ale przede wszystkim staram się skutecznie rozwiązywać ich problemy prawne. Moim celem jest szukanie najkorzystniejszych rozwiązań, zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym. Temu służy moje dotychczasowe doświadczenie połączone z efektywnym stosowaniem najnowszych instytucji prawnych, aktualnego orzecznictwa Sądu Najwyższego, poglądów doktryny oraz zasad ekonomii i negocjacji. W trosce o najwyższą jakość moich usług każdy problem gruntownie analizuję przed przyjęciem sprawy do prowadzenia, oceniając szanse osiągnięcia wytyczonego celu. Wyniki analizy przedstawiam Klientowi, z którym konsultuję dalszą strategię działania.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamil Kawalec
 • Jacek Sularz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 17
  Radca prawny (Od 2016)

  Kancelaria Radcy Prawnego SIGNUM

  Przybylaka 14/7, 41-300 Dąbrowa Górnicza
  Zaangażowanie i przejrzystość działania w powiązaniu z profesjonalnym podejś... zobacz więcej Zaangażowanie i przejrzystość działania w powiązaniu z profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań daje oczekiwane rezultaty. Do każdej sprawy podchodzę z nieukrywaną radością i niezmiennie dużą motywacją aby należycie wypełnić powierzone mi obowiązki. Każdą sprawę traktuję jak wyzwanie, gdyż wykonywanie zawodu prawnika to było zawsze moje marzenie. Teraz mam kolejne: być z każdą sprawą lepszym. Wciąż podnoszę jakość wykonywanych usług. To co dziś było dobre, jutro może nie być wystarczające. Zawsze chciałem pomagać ludziom, spełniać w ten sposób nie tylko swoje marzenia ale też oczekiwania drugiej strony. Dla mnie Twoja sprawa jest najważniejsza.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (4)
  • Inne (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jacek Sularz
 • CBGM Adwokaci i Radcy prawni
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  CBGM Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych Cichy, Barczyk, Grodzicka Spółka jawna

  Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 2A/108, 41-300 Dąbrowa Górnicza
  CBGM Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych Cichy, Barczyk, Grodzicka Spółka... zobacz więcej CBGM Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych Cichy, Barczyk, Grodzicka Spółka jawna powstała jako wspólny projekt, będący połączeniem wiedzy i doświadczenia jej założycieli – adwokat Moniki Rzońca-Grodzickiej oraz radców prawnych: Zbigniewa Cichy, Magdaleny Barczyk oraz Marcina Majcherczyka. Łączy nas wysoki poziom przygotowania merytorycznego w zakresie świadczenia obsługi prawnej oraz chęć pracy w przyjaznej atmosferze, w dobrze zintegrowanym zespole. Naszym celem jest prowadzenie każdej sprawy na najwyższym poziomie, z nastawieniem na rozwiązanie indywidualnych problemów klienta. Kancelaria świadczy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, energetycznego, gospodarczego i handlowego, windykacji należności (w tym masowej), administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, własności intelektualnej, ochrony danych osobowych (w tym RODO), prawa nieruchomości i prawa podatkowego.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika CBGM Adwokaci i Radcy prawni
 • Jolanta Otworowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  16 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  16

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 32
  Adwokat (Od 2009)

  Adwokat Otworowska Jolanta. Kancelaria adwokacka

  Dworcowa 1, 41-500 Chorzów
  W mojej praktyce kieruję się w pierwszej kolejności interesem Klienta, rzete... zobacz więcej W mojej praktyce kieruję się w pierwszej kolejności interesem Klienta, rzetelnością i śmiałym wyrażaniem poglądów. Koncentruję się na sprawach rodzinnych w szerokim rozumieniu (rozwody, prawa rodzicielskie, zaspokojenie potrzeb rodziny), cywilnych (sprawy o zapłatę, spadki, ochroną dóbr osobistych, windykacja), karnych (relacje sąsiedzkie, kradzieże, rozboje, substancje niedozwolone, oszustwa) oraz obsługi podmiotów gospodarczych (sprawy ze stosunków spółki, zgromadzenia, fundacje). Niezależnie od działalności adwokackiej jestem certyfikowanym mediatorem. W mediacji specjalizuję się w sprawach rodzinnych. Pomagam stronom sporu spojrzeć w przyszłość i zbudować poprawne relacje. W ostatnim czasie z sukcesem zakończyliśmy z moimi Klientami sprawy: o zapłatę kwoty 43 000 zł., egzekucyjną o alimenty bieżące, rozwodową z podziałem majątku, karną trwającą od 2009r., o roszczenia z umów bankowych o wartości 32 000 zł., o alimenty, zarzut przewłaszczenia mienia, oskarżenie funkcjonariusza publ

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spółki (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jolanta Otworowska