Prawnicy Krapkowice

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Daria Linkowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  3 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  3

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 4
  Radca prawny (Od 2011)

  Daria Linkowska Kancelaria Radcy Prawnego

  Krakowska 37/500, 45-018 Opole
  Usługi prawne świadczone przeze mnie skierowane są zarówno do przedsiębiorcó... zobacz więcej Usługi prawne świadczone przeze mnie skierowane są zarówno do przedsiębiorców, rodzin i dzieci, podmiotów III sektora oraz jednostek administracji rządowej i samorządowej. Zawsze głęboko angażuję się w swoją pracę. Poświęcam swój czas i wiedzę, a także efektywnie wykorzystuję potencjał swoich współpracowników. Moja determinacja pozwala na znajdowanie optymalnych rozwiązań w zmieniających się warunkach sali sądowej. Prowadzę sprawy o alimenty, a także sprawy o przyczynianie się do kosztów utrzymania rodziny. Konsekwentnie dążę do osiągnięcia celów klienta w zakresie dochodzenia odszkodowań. Zweryfikuje orzeczenia wydawane na zalecenie towarzystw ubezpieczeniowych. Uzyskam dokumentację medyczną ze Szpitali, Policji, Prokuratury czy Sądów. Skupie się pełnej wysokości należnego odszkodowania z polisy OC, wskażę jak uniknąć pułapek stosowanych przez ubezpieczycieli. W każdym wypadku wykorzystuję wiedzę i doświadczenie do uzyskania pomyślnych wyników dla moich klientów.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (6)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Daria Linkowska
 • Karolina Jabłkowska
  PREMIUM
  Adwokat (Od 2013)

  JHC Adwokaci s.c.

  Łangowskiego 1/2, 45-031 Opole
  Specjalizuję się w reprezentacji Klientów w sprawach rodzinnych przed sądem,... zobacz więcej Specjalizuję się w reprezentacji Klientów w sprawach rodzinnych przed sądem, jak również w postępowaniach polubownych, przedsądowych. Zajmuję się m.in. prowadzeniem spraw o rozwód, powierzenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów z dzieckiem, alimenty, jak również spraw o rozstrzygnięcie istotnych sprawach dziecka lub majątku małżonków. Czas sporów rodzinnych to bardzo trudny okres, dlatego staram się by sam proces sądowy był jak najmniej obciążający dla moich Klientów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu, w trakcie trwającego postępowania jestem w stanie zapewnić swoim Klientom wsparcie, którego potrzebują w trudnych i stresujących chwilach. Jako doświadczony w prawie rodzinnym adwokat, przede wszystkim staram się chronić Klientów przed popełnianiem błędów w trakcie sporu sądowego. Zapraszam Państwa do omówienia problemu, sprawdzę jak mogę Państwu sprawnie i skutecznie pomóc.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Dzieci i rozwody (6)
  • Zdrowie (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Karolina Jabłkowska
 • Agata Struzik
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 1
  Radca prawny (Od 2003)

  Kancelaria Radcy Prawnego Agaty Struzik

  Grunwaldzka 10,, Opole
  Hasłem przewodnim mojej kancelarii jest maksyma ” Dobrze czyni ten, kto uczy... zobacz więcej Hasłem przewodnim mojej kancelarii jest maksyma ” Dobrze czyni ten, kto uczy się na cudzych błędach" Doradzam zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Wieloletnie doświadczenie uzyskane na sali sądowej pozwala mi sprawnie i skutecznie rozwiązywać problemy moich klientów. W mojej pracy skupiam się na przedstawieniu klientowi różnych możliwości rozwiązania problemu tak, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Pomogę w sprawach z zakresu prawa cywilnego, spadkowego oraz rolnego. Zajmę się windykacją należności od kontrahentów. Osoby fizyczne wspieram w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących władzy rodzicielskiej, trudnych podziałach majątku, skomplikowanych kwestiach spadkowych. Kancelaria współpracuje i świadczy kompleksową obsługę prawną podmiotów znajdujących się w upadłości lub likwidacji, a także udziela porad prawnych i reprezentuje podmioty w kontaktach z syndykami i likwidatorami. Kancelaria zapewnia obsługiwanym przez siebie podmiotom kontakt z ren

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Działalność gospodarcza (3)
  • Umowy (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agata Struzik