Prawnicy Kraków

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Janusz Sawicki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  79 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  79

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 93
  Adwokat (Od 1985)

  Kancelaria Adwokacka adw. Sawicki Janusz

  Jana Kasprowicza 20/1, 31-523 Kraków
  Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( ods... zobacz więcej Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( odszkodowawczych ) oraz gospodarczych.Prowadzę Kancelaria wspólnie z radcą prawnym .

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (1)
  • Zdrowie (2)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Janusz Sawicki
 • Marcin Kotarba
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  31 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  31

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 31
  Radca prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba

  Grzegórzecka 43/4, 31-532 Kraków
  www.radcakotarba.pl Kancelaria świadczy pomoc prawną również drogą elektroni... zobacz więcej www.radcakotarba.pl Kancelaria świadczy pomoc prawną również drogą elektroniczną za pośrednictwem e-mail. Kancelaria stacjonarnie działa na terenie Małopolski (Podegrodzie, Nowy Sącz, Kraków) oraz Śląska (Katowice). Oferujemy kompleksowe świadczenie pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Kancelaria oferuje m. in. udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, projektów umów, reprezentacja w postępowaniach sądowych wraz z zapewnieniem zastępstwa procesowego na rozprawach oraz przed urzędami. Przykładowe sprawy: odzyskiwanie należności, odszkodowania sprawy rodzinne, spadkowe, karne. Zapraszam na spotkanie w naszych biurach: W Podegrodziu: Podegrodzie 402 33-386 Podegrodzie (proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny) W Krakowie: ul. Grzegórzecka 43/4 31-532 Kraków (w godzinach od 8:00-18:00) W Katowicach: ul. Okoniowa 1 Katowice 40-748 (proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny) Więcej pod adresem: www.radcakotarba.pl

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Kotarba
 • Tamara Pokrzywka-Bensalem
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  6 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  6

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 7
  Adwokat (Od 2010)

  Kancelaria Adwokacka Tamara Pokrzywka-Bensalem

  Limanowskiego 26/5, 30-534 Kraków
  Tamara pracuje na rynku usług prawnych od 2007 roku. Początkowo zdobywała do... zobacz więcej Tamara pracuje na rynku usług prawnych od 2007 roku. Początkowo zdobywała doświadczenie w renomowanych krakowskich i warszawskich kancelariach, żeby następnie założyć własną kancelarię adwokacką oraz adwokacką spółkę partnerską [PBKB Adwokaci]. Poza studiami prawnymi oraz aplikacją adwokacką Tamara jest certyfikowanym mediatorem oraz absolwentką: Studiów Podyplomowych z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych na UJ, Studiów Podyplomowych z zakresu Prawa Medycznego i Bioetyki na UJ. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu : • prawa cywilnego, • prawa rodzinnego, • prawa gospodarczego, • prawa nieruchomości, • prawa medycznego, • prawa spadkowego. Zakres usług i specjalizacji znajdujący się w ofercie Kancelarii opiera się o wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw klientów.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (2)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Tamara Pokrzywka-Bensalem
 • Magdalena Gorajek
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 6
  Adwokat (Od 2012)

  Magdalena Gorajek Kancelaria Adwokacka

  Ostatnia 1C, 31-444 Kraków
  W pracy zawodowej zajmuję się sprawami gospodarczymi, majątkowymi, a także s... zobacz więcej W pracy zawodowej zajmuję się sprawami gospodarczymi, majątkowymi, a także sprawami z zakresu prawa pracy. Obsługuję osoby fizyczne i podmioty gospodarcze. Wielokrotnie doradzałam wydawcom, księgarzom, dystrybutorom i hurtownikom w sprawach związanych z ich działalnością wydawniczą. Pomagałam znanej agencji interaktywnej w Krakowie oraz świadczyłam usługi prawne na rzecz jednej z większych krakowskich spółek specjalizujących się w budowie i modernizacji infrastruktury kolejowej oraz tramwajowej. Na co dzień współpracuję z adw. Olgą Jędrzejowską. Bez problemu pomagamy też licznemu gronu Klientów mieszkających stale bądź czasowo za granicą. Skontaktuj się ze mną. Chętnie pomogę sprawnie znaleźć właściwe rozwiązanie prawne.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Majątek i Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Magdalena Gorajek
 • Olga Jędrzejowska-Staniaszek
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 5

  Kancelaria Adwokacka

  Ostatnia 1C, 31-444 Kraków
  Jestem Adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Dzięki kilku... zobacz więcej Jestem Adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Dzięki kilkuletniej praktyce zebranej podczas pracy w kancelariach krakowskich zdobyłam doświadczenie i wiedzę niezbędną do profesjonalnego świadczenia usług prawnych na rzecz podmiotów indywidualnych oraz przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego oraz prawa nieruchomości. W ramach Kancelarii GJ Adwokaci Gorajek Jędrzejowska-Staniaszek wraz z adwokat Magdaleną Gorajek świadczymy pomoc prawną na rzecz Klientów z terenu województwa małopolskiego i śląskiego. Na życzenie – Kancelaria świadczy usługi również poza wskazanym obszarem. Naszymi Klientami są osoby fizyczne, spółki handlowe, a także podmioty instytucjonalne. Współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, tłumaczami przysięgłymi oraz księgowymi.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Olga Jędrzejowska-Staniaszek
 • Agnieszka Poniewierka
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  4

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 12
  Radca prawny (Od 2015)

  Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

  Koszykarska 27b/16, 30-717 Kraków
  Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuj... zobacz więcej Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się w pełnej i kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Odnosząc się do kompleksowej obsługi przedsiębiorców należy wskazać, iż Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie udziału w postępowaniach rejestrowych, wyborze właściwej formy prowadzenia działalności. W przypadku doradztwa w bieżącej działalności przedsiębiorców Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną w zakresie reprezentacji w sporach sądowych, sądowo – administracyjnych, jak i zastępowania Klientów w ramach postępowań prowadzonych przed organami administracji publicznej. Co szczególnie istotne bieżące doradztwo świadczone przez Kancelarię obejmuje również kontrolę oraz zabezpieczenie interesów reprezentowanych stron w ramach zawieranych umów handlowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (6)
  • Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Poniewierka
 • Mateusz Frąckowiak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 21
  Adwokat (Od 2015)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Frąckowiak

  Gramatyka 4/1, 30-071 Kraków
  Świadczeniem pomocy prawnej zajmuję się zawodowo od 2009 roku, kiedy to podj... zobacz więcej Świadczeniem pomocy prawnej zajmuję się zawodowo od 2009 roku, kiedy to podjąłem zatrudnienie w jednej z krakowskich kancelarii adwokackich specjalizującej się w sprawach ubezpieczeniowych i odszkodowawczych. W swojej dotychczasowej praktyce zajmowałem się prowadzeniem spraw z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym spraw karnych i administracyjnych, jednakże przede wszystkim specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych z umów ubezpieczeniowych oraz roszczeń wynikających z błędów w sztuce lekarskiej. Ponadto świadczyłem stałą obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych z branży poligraficznej, paliw i olejów, transportowej, deweloperskiej, budowlanej oraz ubezpieczeniowej. W swojej pracy kieruję się dewizą, że trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze. Do każdego zagadnienia podchodzę indywidualnie i nieszablonowo, a a relacje z klientem opieram na szczerości i kompleksowej analizie problemu. Z pewnością nie można mi odmówić rzetelności i zaangażowania.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (4)
  • Przestępstwa i wykroczenia (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Mateusz Frąckowiak
 • Galina Gajda
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 34
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Galina Gajda

  Tokarska 4/2, 30-412 Kraków
  Oferta Kancelarii skierowana jest do obywateli Polski oraz cudzoziemców zami... zobacz więcej Oferta Kancelarii skierowana jest do obywateli Polski oraz cudzoziemców zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak również przebywających poza jej granicami.Pomoc prawna udzielana cudzoziemcom odbywa się w językach rosyjskim oraz ukraińskim. Adwokat Galina Gajda zdobywała doświadczenie zawodowe w Kancelariach adwokackich i notarialnych na terenie Krakowa, a następnie w Dziale Obrotu Prawnego z Zagranicą Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Po ukończeniu 3-letniej aplikacji adwokackiej i zdaniu egzaminu adwokackiego, została wpisana na listę adwokatów Krakowskiej Izby Adwokackiej. Obecnie wykonuje zawód w indywidualnej Kancelarii Adwokackiej w Krakowie. Adwokat Galina Gajda specjalizuje się w prawie rodzinnym, karnym, cywilnym oraz imigracyjnym. Pomaga także obcokrajowcom z ramienia Urzędu ds. Cudzoziemców w Warszawie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spółki (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Galina Gajda
 • Wojciech Jagieła
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2
  Adwokat (Od 2018)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Jagieła

  oś. Centrum C 10/49, 31-931 Kraków
  Adwokat Wojciech Jagieła. Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydzia... zobacz więcej Adwokat Wojciech Jagieła. Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanej krakowskiej kancelarii adwokackiej. W 2018 r. po ukończeniu aplikacji adwokackiej w Krakowskiej Izbie Adwokackiej zdał egzamin zawodowy uzyskując tytuł adwokata. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa nieruchomości (ze szczególnym uwzględnieniem regulacji stanów prawnych nieruchomości), prawa cywilnego oraz karnego.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Wojciech Jagieła