Prawnicy Kraków

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Janusz Sawicki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  32 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  32

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 49
  Adwokat (Od 1985)

  Kancelaria Adwokacka adw. Sawicki Janusz

  Jana Kasprowicza 20/1, 31-523 Kraków
  Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( ods... zobacz więcej Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( odszkodowawczych ) oraz gospodarczych.Prowadzę Kancelaria wspólnie z radcą prawnym .

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (1)
  • Zdrowie (2)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Janusz Sawicki
 • Marcin Kotarba
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  31 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  31

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 30
  Radca prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba

  Grzegórzecka 43/4, 31-532 Kraków
  www.radcakotarba.pl Kancelaria świadczy pomoc prawną również drogą elektroni... zobacz więcej www.radcakotarba.pl Kancelaria świadczy pomoc prawną również drogą elektroniczną za pośrednictwem e-mail. Kancelaria stacjonarnie działa na terenie Małopolski (Podegrodzie, Nowy Sącz, Kraków) oraz Śląska (Katowice). Oferujemy kompleksowe świadczenie pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Kancelaria oferuje m. in. udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, projektów umów, reprezentacja w postępowaniach sądowych wraz z zapewnieniem zastępstwa procesowego na rozprawach oraz przed urzędami. Przykładowe sprawy: odzyskiwanie należności, odszkodowania sprawy rodzinne, spadkowe, karne. Zapraszam na spotkanie w naszych biurach: W Podegrodziu: Podegrodzie 402 33-386 Podegrodzie (proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny) W Krakowie: ul. Grzegórzecka 43/4 31-532 Kraków (w godzinach od 8:00-18:00) W Katowicach: ul. Okoniowa 1 Katowice 40-748 (proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny) Więcej pod adresem: www.radcakotarba.pl

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Kotarba
 • Krzysztof Peciwa
  PREMIUM
  Radca prawny (Od 2010)

  Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Peciwa

  Lenartowicza 5/1, 31-138 Kraków
  W mojej Kancelarii każda sprawa jest traktowana z najwyższą uwagą, indywidua... zobacz więcej W mojej Kancelarii każda sprawa jest traktowana z najwyższą uwagą, indywidualne podejście do problemów każdego Mandanta pozwala na wybranie rozwiązań zapewniających najpełniejszą realizację zamierzonych celów przy jednoczesnym ograniczaniu niepotrzebnych wydatków. W sprawach, w których konieczne jest wystąpienie do Sądu dążę szybkiego i zadowalającego wykorzystania instrumentów prawnych, celem satysfakcjonującego Mandanta zakończenia sprawy. Przynależność do korporacji zawodowej radców prawnych w związku z wysokimi standardami jakich oczekuje się od tego zawodu zaufania publicznego jest najlepszym gwarantem, iż korzystając z usług mojej Kancelarii otrzymają państwo fachową i rzetelną pomoc oraz że mogą się Państwo spodziewać dokładności oraz lojalności. Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (2)
  • Działalność gospodarcza (1)
  • Spółki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Krzysztof Peciwa
 • Paulina Gugała
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 7
  Radca prawny (Od 2013)

  Paulina Gugała Kancelaria Radcy Prawnego

  Królewska 28/5, 30-045 Kraków
  Szukasz prawnika, który angażuje się w problemy swoich Klientów, omawia spra... zobacz więcej Szukasz prawnika, który angażuje się w problemy swoich Klientów, omawia sprawy dokładnie i przystępnym językiem? Obawiasz się sprawy sądowej, kosztów, czasu? Nie chcesz podsycać konfliktów rodzinnych? Boisz się, że w po podziale majątku zostaniesz z niczym? W takim razie zapraszam do kontaktu. Jestem radcą prawnym i specjalizuję się w sprawach rodzinnych i rozwodowych oraz sprawach spadkowych. Wiele z prowadzonych przez mnie rozwodów zakończyło się zawarciem satysfakcjonującej obie strony ugody, co pozwoliło na uniknięcie długotrwałego procesu i zbędne podsycanie konfliktu. Jestem zdania, że w tak ważnych sprawach jak rozwód, opieka nad dzieckiem czy władza rodzicielska, rodzice powinni mieć możliwość decydowania. Jestem również mediatorem, prowadziłam z sukcesem liczne negocjacje. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, dlatego powierzając mi prowadzenia swoich praw, mogą Państwo liczyć na wszechstronną pomoc, zaangażowanie i zrozumienie. Serdecznie zapraszam do współpracy!

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (7)
  • Dzieci i rozwody (11)
  • Nieruchomości (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Paulina Gugała
 • Agnieszka Poniewierka
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  4

  Ocena

  4,7
  Liczba opinii: 10
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Poniewierka

  Krzywda 12a/4, 30-710 Kraków
  Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuj... zobacz więcej Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się w pełnej i kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Odnosząc się do kompleksowej obsługi przedsiębiorców należy wskazać, iż Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie udziału w postępowaniach rejestrowych, wyborze właściwej formy prowadzenia działalności. W przypadku doradztwa w bieżącej działalności przedsiębiorców Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną w zakresie reprezentacji w sporach sądowych, sądowo – administracyjnych, jak i zastępowania Klientów w ramach postępowań prowadzonych przed organami administracji publicznej. Co szczególnie istotne bieżące doradztwo świadczone przez Kancelarię obejmuje również kontrolę oraz zabezpieczenie interesów reprezentowanych stron w ramach zawieranych umów handlowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (6)
  • Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Poniewierka
 • Galina Gajda
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 14
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Galina Gajda

  Tokarska 4/2, 30-412 Kraków
  Oferta Kancelarii skierowana jest do obywateli Polski oraz cudzoziemców zami... zobacz więcej Oferta Kancelarii skierowana jest do obywateli Polski oraz cudzoziemców zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak również przebywających poza jej granicami.Pomoc prawna udzielana cudzoziemcom odbywa się w językach rosyjskim oraz ukraińskim. Adwokat Galina Gajda zdobywała doświadczenie zawodowe w Kancelariach adwokackich i notarialnych na terenie Krakowa, a następnie w Dziale Obrotu Prawnego z Zagranicą Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Po ukończeniu 3-letniej aplikacji adwokackiej i zdaniu egzaminu adwokackiego, została wpisana na listę adwokatów Krakowskiej Izby Adwokackiej. Obecnie wykonuje zawód w indywidualnej Kancelarii Adwokackiej w Krakowie. Adwokat Galina Gajda specjalizuje się w prawie rodzinnym, karnym, cywilnym oraz imigracyjnym. Pomaga także obcokrajowcom z ramienia Urzędu ds. Cudzoziemców w Warszawie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spółki (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Galina Gajda
 • Łukasz Obrał
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  56 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  56

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 97
  Radca prawny (Od 2015)

  AD METAM Łukasz Obrał Radca Prawny

  Kraków
  Pracuję w zawodzie prawnika od maja 2004 lat. Przez ponad 11 lat pracowałem ... zobacz więcej Pracuję w zawodzie prawnika od maja 2004 lat. Przez ponad 11 lat pracowałem w jednostce samorządowej, jako prawnik, udzielający porad prawnych dla mieszkańców mojego miasta. Zawód radcy prawnego wykonuję od lipca 2015 r. Współpracowałem z kilkoma portalami prawniczymi udzielającymi porad prawnych przez internet. Specjalizuję się przede wszystkim w prawie cywilnym, spadkowym, rodzinnym, zabezpieczeniu społecznym.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Łukasz Obrał