Prawnicy Komorniki

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Damian Stawski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  71 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  71

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 110
  Radca prawny (Od 2015)

  ALTA PENTUT Kancelaria Radcy Prawnego Damian Stawski

  Grunwaldzka 224B/6, 60-166 Poznań
  Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasł... zobacz więcej Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasłem przewodnim mojej kancelarii jest maksyma ”ALTA PENTUT”, czyli dążyć wzwyż i tak staram się pomagać każdemu klientowi. Doradzam zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Wieloletnie doświadczenie uzyskane na sali sądowej pozwala mi sprawnie i skutecznie rozwiązywać problemy moich klientów. W mojej pracy skupiam się na przedstawieniu klientowi różnych możliwości rozwiązania problemu tak, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Pomogę w sprawach związanych z rozpoczęciem działalności, rozwiążę kwestie transportowe i drogowe, obsługuję kierowców i firmy transportowe, zajmę się windykacją należności od kontrahentów. Osoby fizyczne wspieram w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących władzy rodzicielskiej, trudnych podziałach majątku, skomplikowanych kwestiach spadkowych. Prywatnie jestem pasjonatem sportu w każdej postaci.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Spółki (6)
  • Dzieci i rozwody (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Damian Stawski
 • Kamil Wasilewski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  29 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  29

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 102
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

  Grunwaldzka 517 C/29, 62-064 Poznań
  Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu star... zobacz więcej Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu startup we wczesnych fazach rozwoju wspieram wiedzą w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Pomagam skutecznie rodzinom, oraz pracodawcom i pracownikom. Świadczę usługi prawne na rzecz spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brałem udział w wielu negocjacjach, obsługiwałem procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Z powodzeniem uczestniczyłem również jako pełnomocnik i obrońca w licznych postępowaniach sądowych. Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Jako mój klient będziesz informowany o sprawie na bieżąco, otrzymasz potrzebne wsparcie i wyjaśnienia potrzebne do zrozumienia Twojej sytuacji. Zapraszam do konsultacji swojego problemu, chętnie pomogę spokojniej przejść przez trudny czas związany z niepewnością prawną i poszukam właściwych rozwiązań.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (4)
  • Przestępstwa i wykroczenia (9)
  • Dzieci i rozwody (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamil Wasilewski
 • Marek Rackiewicz
  PREMIUM

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 7
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marek Rackiewicz

  Dąbrowskiego 104/3, 60-576 Poznań
  Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadko... zobacz więcej Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadkowym, rodzinnym, rzeczowym i zobowiązaniach. Posiada wiedzę z zakresu praw lokatorów (w tym umów najmu lokali), dochodzenia odszkodowań od gminy za niedostarczenie lokalu socjalnego, dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień (w tym z OC sprawcy). Zajmuje się także reprezentowaniem osób, których dobra osobiste zostały naruszone w internecie. Preferuje ugodowe załatwianie spraw i negocjacje, wychodząc z założenia, że spór sądowy jest konieczny tylko w niektórych sprawach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Inne (7)
  • Nieruchomości (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marek Rackiewicz
 • Bartosz Kowalak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  404 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  404

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 439
  Radca prawny (Od 2006)

  Kancelaria Adwokacko Radcowska Kacprzak Kowalak sp.p.

  Mickiewicza 18a/3, 60-834 Poznań
  Dzień dobry, Nazywam się Bartosz Kowalak i jestem radcą prawnym wraz z ws... zobacz więcej Dzień dobry, Nazywam się Bartosz Kowalak i jestem radcą prawnym wraz z wspólnikiem adwokatem Maciejem Kacprzak prowadzimy Kancelarię Adwokacko Radcowską Kacprzak Kowalak sp.p. w Poznaniu. Naszą ambicją i priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonej przez nas pomocy prawnej. Gwarancją tej jakości jest zespół doświadczonych prawników, którzy tworzą kancelarię. W chwili obecnej w ramach Kancelarii działa 11 prawników w tym 5 radców prawnych lub adwokatów. Z tego też względu profil praktyk prawa w Kancelarii jest szeroki. Kancelaria może Państwu świadczyć pomoc prawną w dziedzinach: - prawo odszkodowań i ubezpieczeń, - prawo karne, - prawo rodzinne, - prawo spadkowe, - obsługa biznesu. - windykacja należności, - prawo cywilne, - pomoc dłużnikom, -prawo oświatowe Kancelaria także w współpracy z berlińskim adwokatem Semirem Al Lami świadczy także pomoc prawną na terenie Niemiec. Tak więc zapraszam serdecznie do kontaktu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (5)
  • Dzieci i rozwody (4)
  • Majątek i Podatki (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bartosz Kowalak
 • Hanna Paluszkiewicz
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 4

  Kancelaria Radcy Prawnego Profesor dr hab.Hanna Paluszkiewicz

  Poznańska 62/6, 60-853 Poznań
  Filia Kancelarii: Września, ul. Staszica 14/51 Kancelaria Radcy Prawnego p... zobacz więcej Filia Kancelarii: Września, ul. Staszica 14/51 Kancelaria Radcy Prawnego prof. nadzw. dr hab. Hanny Paluszkiewicz świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych od ponad 25 lat. Obsługa prawna w ramach Kancelarii świadczona jest w zakresie i na podstawie Ustawy o radcach prawnych. Kancelarię tworzy zespół osób o odpowiednim doświadczeniu oraz wysokich kwalifikacjach zawodowych i etycznych. Wszyscy współpracownicy Kancelarii posiadają wiedzę i doświadczenie pozwalające na wykonywanie czynności zawodowych zgodnie z przepisami prawa, według najlepszej woli i wiedzy oraz z należytą starannością. Efektywność pomocy prawnej świadczonej w ramach Kancelarii zapewnia zarówno bieżący kontakt z praktyką sądową, podatkową, administracyjną, jak i wykorzystywanie opinii i poglądów autorytetów prawnych skupionych w kręgach uniwersyteckich.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Działalność gospodarcza (2)
  • Spółki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Hanna Paluszkiewicz
 • Robert Głowacki
  PREMIUM

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 8
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Głowacki

  Towarowa 37 III - piętro, 61-896 Poznań
  Adwokat Robert Głowacki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniw... zobacz więcej Adwokat Robert Głowacki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz kierunku Prawo ukończył również stacjonarne studia na kierunku Zarządzanie i Marketing. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Przedsiębiorcy, na rzecz których świadczył usługi prawne działali w branżach: inwestycyjnej, konsultingowej, nieruchomości, nawozów i chemikaliów, outsourcingu IT. Naszą misją jest zapewnienie przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym poczucia spokoju i bezpieczeństwa prawnego. Wspieramy Klientów w trudnych dla Nich chwilach jak i w codziennej działalności. Wierzymy, że nasze usługi pozwolą skoncentrować się Klientom na sprawach dla nich ważnych, bez obaw o wypełnianie obowiązków przewidzianych przez przepisy prawa. W sytuacji naruszenia tych obowiązków pomagamy znaleźć optymalne rozwiązanie i wyprowadzamy Klienta z trudnej sytuacji w jakiej się znalazł.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Spółki (6)
  • Dzieci i rozwody (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Robert Głowacki
 • Monika Goińska-Roszyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  8 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  8

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 9

  Kancelaria Radcy Prawnego Monika Goińska-Roszyk

  Mylna 40/52, 60-857 Poznań
  Jestem radcą prawnym posiadającym doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw ... zobacz więcej Jestem radcą prawnym posiadającym doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw - cywilnych, rodzinnych, spadkowych, z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, podatkowych, karnych, RODO. Współpracuję z innymi radcami prawnymi, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw KARNYCH SKARBOWYCH oraz KARNYCH GOSPODARCZYCH. Reprezentuję klientów przed Urzędami Skarbowymi, Policją, Prokuraturą, sądami. Wybór specjalizacji nie jest przypadkowy. Przez kilkanaście lat pracowałam w Urzędzie Skarbowym i Izbie Administracji Skarbowej na różnych stanowiskach, także kierowniczych. Jako oskarżyciel skarbowy prowadziłam dochodzenia i śledztwa, nadzorowałam prowadzenie dochodzeń przez inne Urzędy Skarbowe. Szerokie i wieloletnie doświadczenie zawodowe i życiowe, pozwala mi na swobodne poruszanie się między różnymi dziedzinami prawa. W życiu kieruję się zasadą "Zawsze pracuj najlepiej jak potrafisz".

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Monika Goińska-Roszyk
 • Kamila Jakubowska-Banaszak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Mediator (Od 2016)

  Centrum Mediacji i Negocjacji Kamila Jakubowska-Banaszak

  Marcelińska 62/10, 60-354 Poznań
  Pomagam rodzinom, osobom fizycznym i właścicielom firm. Wyjaśniam jak unikną... zobacz więcej Pomagam rodzinom, osobom fizycznym i właścicielom firm. Wyjaśniam jak uniknąć konfliktów i jak przejść przez labirynt systemu prawnego i sporów na tym tle. Moja praktyka prawnicza wielokrotnie dawała skuteczne rozwiązania stronom w trudnych sytuacjach, gdzie emocje biorą górę. Specjalizuję się w mediacji dla rodzin w sprawach związanych z rozwodami, władzą rodzicielską, kontaktami z dzieckiem i alimentami niezbędnymi do utrzymania dziecka. Stosowałam swoją wiedzę i doświadczenie na rzecz swoich klientów w sprawach o podział majątku dorobkowego, w szczególności zaciągniętego wspólnego kredytu na zakup domu czy mieszkania. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorców, pozwala mi skutecznie mediować w sprawach prowadzenia i ochrony działalności, w sprawach pracowniczych i w sporach o zapłatę. Każdej sprawie poświęcam stosowny czas i uwagę do wypracowania rozwiązań pomyślnych dla stron mediacji. ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Zdrowie (1)
  • Spory z firmami (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamila Jakubowska-Banaszak
 • Joanna Rymarowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  3 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  3

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 4
  Radca prawny (Od 2012)

  Joanna Rymarowicz Radca Prawny

  os. Lecha 16/57, 61-293 Poznań
  Specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie nieruchomości. Mam doświadczeni... zobacz więcej Specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie nieruchomości. Mam doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych o zapłatę: czynszu najmu, dzierżawy, wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości, o nakłady poczynione na nieruchomości jak i o odszkodowanie za pogorszenie stanu nieruchomości. Prowadziłam również sprawy o zasiedzenie zarówno, o wydanie, również lokali mieszkalnych, o ustanowienie służebności, zniesienie współwłasności, stwierdzenie istnienia umowy. Posiadam duże doświadczenie w postępowaniu administracyjnym dotyczącym procesu budowlanego tj. decyzje o warunkach zabudowy, zatwierdzenie projektu budowlanego, pozwolenie na budowę, lokalizacja zjazdu itp. Ponadto zajmuję się także doradztwem w przygotowywaniu umów, negocjacjami biznesowymi mam też doświadczenie w mediacjach. Do spektrum moich zainteresować należą także sprawy dotyczące codziennego życia tj. prawo rodzinne, spadkowe, pomoc społeczna i organizacje pozarządowe.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Joanna Rymarowicz
 • Magdalena Kryńska
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 10
  Radca prawny (Od 2016)

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kryńska

  Nowowiejskiego 10/5, 61-731 Poznań
  Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Kryńskiej powstała w celu zapewnienia pr... zobacz więcej Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Kryńskiej powstała w celu zapewnienia profesjonalnej pomocy prawnej skierowanej zarówno do klientów indywidualnych mających problemy prawne dnia codziennego, jak i przedsiębiorców. Oferowana pomoc prawna obejmuje w szczególności porady, sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz umów, a także reprezentowanie Klienta na etapie przedsądowym oraz przed sądami i organami administracji publicznej. Do głównych priorytetów Kancelarii należy dbałość o kontakt z Klientem. Z naszej strony zapewniamy zaangażowanie, rzetelność i bieżące informowanie o stanie powierzonych spraw i stopniu ich wykonania. Ze spokojem i uwagą wysłuchamy problemu, a następnie wskażemy możliwości i poinformujemy o ryzyku, aby wspólnie wypracowane rozwiązanie odpowiadało Państwa oczekiwaniom. Jeżeli chcesz omówić ze mną Twój indywidualny problem – zapraszam do kontaktu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spory z firmami (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Magdalena Kryńska
 • Marcin Kościuk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  50 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  50

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 48
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kościuk Radca Prawny

  os. Armii Krajowej 80/4, 61-379 Poznań
  Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. ... zobacz więcej Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zawodowo jestem od wielu lat związany z sektorem bankowym, ale moją pasją jest prawo cywilne. Na co dzień tworzę i opiniuję projekty umów, w tym związanych ze świadczeniem usług, sprzedażą czy pozyskiwaniem finansowania i ustanawianiem zabezpieczeń kredytowych. Doradzam również przy bieżącym funkcjonowaniu przedsiębiorców, przede wszystkim wspierając funkcjonowanie organów spółek. Reprezentuję Klientów w postępowaniach sądowych oraz na etapie przedsądowym. Pomagam ocenić zasadność roszczeń i doradzam przy wyborze najlepszej ścieżki ich dochodzenia.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Umowy (1)
  • Praca (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Kościuk
 • Krystyna Babiak
  PREMIUM
  Radca prawny

  Babiak Krystyna - Kancelaria radcy prawnego

  Czartoria 1/2, 61-102 Poznań

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (3)
  • Zdrowie (1)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Krystyna Babiak